Rudeninės Sartų lydekos

   Šį savaitgalį pakviesti Airrus kolektyvo su ,,Komanda A” susiruošėm į ekspediciją – į kitą Lietuvos galą – Zarasų-Rokiškio rajone esantį Sartų ežerą, kuriame įkurtas žvejų rojus. Jame gausu didelių lydekų, starkių, ešerių, šamų ir netgi salačių, kurį itin retai galima sutikti ežeruose. Kai kuriems žvejams pasiseka sugauti net egzotinę Lietuvoje žuvį – eršketą.
   Pirmą dieną paskyrėme šio itin didelio (ilgis 14km, kranto linija ilgiausia Lietuvoje – net 79 km), įdomaus telkinio žvalgybai. išplaukioję kelis kilometrus, žuvies susitelkimo vietas radome ties išplaukimo vieta ir duobėse 10-13m gylyje. Bandėm įvairius žvejybos būdus – velkiavimą, tvičinimą, mikromasalus. Deja, duobėse žuvis kibti nenorėjo (matyt tai buvo balta žuvis), tad nusprendėme gryžti ties savo laikinais namais, kur išsileidome valtis. Ir pagaliau vakarop sulaukėme pirmų kibimų. Pusvalandžio bėgyje pagavome kelias lydekas.
Kaip man sekėsi-prikabinu foto. O kaip sekėsi visam mūsų kolektyvui žiūrėkit laidą ,,Apie žūklę”
https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=ja2Z97MQVYI
I mano diena. Lydeka 2,5kg

II diena. Lydeka beveik 3kg

Dienos topas – lydeka 5,75kg

Dar pagavau 3 kilogramines lydekas ir vieną puskilograminį ešerį, kurie nublanko prieš didįjį laimikį ir nesinorėjo jau fotografuoti.

Algirds/Pikehunter
2014.11.16-17
Sartai

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

one + 8 =