Girdėjau (iš VBS), kad kimba neblogai...

Vartotojo avataras
zanelis
Pranešimai: 314
Užsiregistravo: 2010.11.11, 01:40
Miestas: kaunas

Re: Girdėjau (iš VBS), kad kimba neblogai...

Standartinė zanelis » 2010.12.10, 23:44

Pikehunter rašė:Šiandien bežvejojant vienas bičas į vakarą priėjo. tai įsikalbėjom - sako prie Žuvinto rezervato gyvenu, tai ten pažvejoju. Tipo vietiniams leidžia. Tik turi 6 lt susimokėt. Sako skritulį pastatai, tai po minutės drąsiai gali eit tikrint :shock: Tai sakau kiek patrauki per dieną - sako taip 8-9 lydekiokus. Tai klausiu kokia didžiausią pagavo - sako 11,5kg :o O sako mačiau kai vienas diedas 17 kg lydį iškrapšte :o :shock:


ooooooooo :o tai cia ezeras man :D megstu didelius lydziukus

Vartotojo avataras
Laruss
Pranešimai: 69
Užsiregistravo: 2010.09.24, 15:19
Miestas: Druskininkai

Re: Girdėjau (iš VBS), kad kimba neblogai...

Standartinė Laruss » 2010.12.11, 22:08

Ant Meteliu kiek girdejau gaudo visi giresi kad pagauna ,bet pats nemaciau tai... :roll: O Seirijas dar tyvuliuoja :)

Vartotojo avataras
Laruss
Pranešimai: 69
Užsiregistravo: 2010.09.24, 15:19
Miestas: Druskininkai

Re: Girdėjau (iš VBS), kad kimba neblogai...

Standartinė Laruss » 2010.12.12, 13:45

Gal kas zino ar Vernijo ezeras prie Veisieju ussales ar dar ne? :?:

Pikehunter
Svetainės adminas
Pranešimai: 2119
Užsiregistravo: 2009.04.22, 10:41

Re: Girdėjau (iš VBS), kad kimba neblogai...

Standartinė Pikehunter » 2010.12.12, 20:02

Vare kolegos ant Kašonių (Prienų r.) tai su Land Cruiseriu pakibo ant pusnies pakeliui. Tai tryse dvi valandas kačialino kol išstūmė. Ant ledo buvo nuo 10h. Pagavo po pora ešerių. Ant skritulių nejamė. Tada persikelė ant Darsūniškio kanalų. Ale ir ten ti sprindiniai ešeriai pakibo. Ale šiandien ir š... diena visiems :x

rikis001
Pranešimai: 114
Užsiregistravo: 2010.09.15, 14:14
Miestas: Kaunas-Druskininkai
Kontaktuotis:

Re: Girdėjau (iš VBS), kad kimba neblogai...

Standartinė rikis001 » 2010.12.12, 21:31

Pikehunter rašė:Vare kolegos ant Kašonių (Prienų r.) tai su Land Cruiseriu pakibo ant pusnies pakeliui. Tai tryse dvi valandas kačialino kol išstūmė. Ant ledo buvo nuo 10h. Pagavo po pora ešerių. Ant skritulių nejamė. Tada persikelė ant Darsūniškio kanalų. Ale ir ten ti sprindiniai ešeriai pakibo. Ale šiandien ir š... diena visiems :x

buvau shendie Minijoj...gaudziau balta zuvy,alia kai matyly uzdedi,ishkart asherys.....uzkniso...alia tokie nieko,kepciniai....gaila spiningelio neturejau,butu ydomu anta blizgutes pabandytc. :lol:

Pikehunter
Svetainės adminas
Pranešimai: 2119
Užsiregistravo: 2009.04.22, 10:41

Re: Girdėjau (iš VBS), kad kimba neblogai...

Standartinė Pikehunter » 2010.12.12, 21:38

rikis001 rašė:
Pikehunter rašė:Vare kolegos ant Kašonių (Prienų r.) tai su Land Cruiseriu pakibo ant pusnies pakeliui. Tai tryse dvi valandas kačialino kol išstūmė. Ant ledo buvo nuo 10h. Pagavo po pora ešerių. Ant skritulių nejamė. Tada persikelė ant Darsūniškio kanalų. Ale ir ten ti sprindiniai ešeriai pakibo. Ale šiandien ir š... diena visiems :x

buvau shendie Minijoj...gaudziau balta zuvy,alia kai matyly uzdedi,ishkart asherys.....uzkniso...alia tokie nieko,kepciniai....gaila spiningelio neturejau,butu ydomu anta blizgutes pabandytc. :lol:

O tai kū tu cy skūndziec - jei ašarukai kimba tai labai gerai, a ko geriau norec

rikis001
Pranešimai: 114
Užsiregistravo: 2010.09.15, 14:14
Miestas: Kaunas-Druskininkai
Kontaktuotis:

Re: Girdėjau (iš VBS), kad kimba neblogai...

Standartinė rikis001 » 2010.12.12, 21:45

Pikehunter rašė:
rikis001 rašė:
Pikehunter rašė:Vare kolegos ant Kašonių (Prienų r.) tai su Land Cruiseriu pakibo ant pusnies pakeliui. Tai tryse dvi valandas kačialino kol išstūmė. Ant ledo buvo nuo 10h. Pagavo po pora ešerių. Ant skritulių nejamė. Tada persikelė ant Darsūniškio kanalų. Ale ir ten ti sprindiniai ešeriai pakibo. Ale šiandien ir š... diena visiems :x

buvau shendie Minijoj...gaudziau balta zuvy,alia kai matyly uzdedi,ishkart asherys.....uzkniso...alia tokie nieko,kepciniai....gaila spiningelio neturejau,butu ydomu anta blizgutes pabandytc. :lol:

O tai kū tu cy scūndziec - jei ašarukai kimba tai labai gerai, a ko geriau norec

alia nepasruoshis asheram buvau... :roll: ,vaziavau baltos zuvies...

Vartotojo avataras
Laruss
Pranešimai: 69
Užsiregistravo: 2010.09.24, 15:19
Miestas: Druskininkai

Re: Girdėjau (iš VBS), kad kimba neblogai...

Standartinė Laruss » 2010.12.13, 17:41

Siandien Seira nuo 07.30 iki 14.00val tuscia .keli eseriukai . :(

Pikehunter
Svetainės adminas
Pranešimai: 2119
Užsiregistravo: 2009.04.22, 10:41

Re: Girdėjau (iš VBS), kad kimba neblogai...

Standartinė Pikehunter » 2010.12.13, 19:30

Laruss rašė:Siandien Seira nuo 07.30 iki 14.00val tuscia .keli eseriukai . :(

keista. aš apie ją labai neblogų atsiliepimų girdėjęs :roll:

Vartotojo avataras
Laruss
Pranešimai: 69
Užsiregistravo: 2010.09.24, 15:19
Miestas: Druskininkai

Re: Girdėjau (iš VBS), kad kimba neblogai...

Standartinė Laruss » 2010.12.13, 20:20

Jauciu oras toks,nes be musu dar kokia 6 blaskesi,ir veleveles state ir 0.Galop lauza pradejo kurti :D Tai nusprendem,kad siandien nenori metalo eseriokai.

Pikehunter
Svetainės adminas
Pranešimai: 2119
Užsiregistravo: 2009.04.22, 10:41

Re: Girdėjau (iš VBS), kad kimba neblogai...

Standartinė Pikehunter » 2010.12.16, 14:17

Sakė Žuvinto ežere xebra normaliai gaudo. Lydekos 3-10kg, ešeriai 300-700gr. Išduoda leidimą tik tiem kas deklaravęs gyvenama vieta 1 km spinduliu apie ežerą. Ką daryt? :( Gal kas kokia bobą neženotą ar našlę pažystat prie to ežero :P

Pikehunter
Svetainės adminas
Pranešimai: 2119
Užsiregistravo: 2009.04.22, 10:41

Re: Girdėjau (iš VBS), kad kimba neblogai...

Standartinė Pikehunter » 2010.12.16, 20:15

Sakė vakar Dusią sustatė. Šeštadienį vieni jau lips. Aš jaučiu sekmadienį bandysiu

Pikehunter
Svetainės adminas
Pranešimai: 2119
Užsiregistravo: 2009.04.22, 10:41

Re: Girdėjau (iš VBS), kad kimba neblogai...

Standartinė Pikehunter » 2010.12.17, 18:20

Šiandien Romas varė ant Ilgio (Alytaus r.) tai sakė gerai kad peikeną pasiėmiau. Užlipo ant ledo biškį paėjo ir xujakšt peikena per ledą - vos nenuskendo ji, vos pagavo. Vienžo ledas plonas. Ir suprask čia :roll: Atrodo ežeras nepergiliausias. Čia sniegas viską daro. Tai nuvarė ant Seirijo. Vieną 4,2 lydeka paeme ir eseriuku biski

Romasius
Pranešimai: 31
Užsiregistravo: 2010.02.09, 19:41

Re: Girdėjau (iš VBS), kad kimba neblogai...

Standartinė Romasius » 2010.12.17, 19:18

Tai ziurint kurioje vietoje jis lipo ant to ledo.Nes ta placioji ir giliausia dalis katik uzsalusi(jei uzsalusi),nes praejusi ketvirtadieni vaziavau,tai ta visa dalis bangavo. :lol:
O visur kitur ledas nuo seniau...tai tikrai jau ne per peikenos stuktelejima...tuo labiau kad buvo pliusas,atsileido viskas,ir vel uzsalo...tai jau gavosi antras sluoksnis is virsaus uzsales. :)
Na,zodziu sekmadieni turbut varysiu ant Ilgio i savo vieteles. :)

Rybokas
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 2010.12.17, 23:44

Re: Girdėjau (iš VBS), kad kimba neblogai...

Standartinė Rybokas » 2010.12.18, 00:31

Pikehunter rašė:
Laruss rašė:Siandien Seira nuo 07.30 iki 14.00val tuscia .keli eseriukai . :(

keista. aš apie ją labai neblogų atsiliepimų girdėjęs :roll:


Sveiki dzūkeliai ir necik... :Dperskaitiau kad Laruss seiron žuvavo,tai kažin aplink katrų vietų ba aš prie seiros užaugau kaimi,ir dažnokai jon žuvaudavau cik ne žiemų,žiemų tai arba an Krašto kur išteka Seira prie tvoros tokia dar tadu buvo,kad žuvys neišplauktų dabar nežinau ar yra, ba gyvenu kitur, kitam gali Lietuvos arba an Giedavardzio, Šaulio, ar an Vilko tekdavo nulėkc,būdavo tadu žuvies Seiron dar,dabar gal jau visai baigia užakc, in grabį gal panaši....oi daug prisminimų iš tų laikų liko...dabar gyvenu Naujon Akmenėn tai cia aplink užtvankų yra neblogų Sablauskių, Kivylių,Vadaksties kur siena aina su Latvija, tai irgi dar aina kai kų pagauc,bet irgi jau nelabai,buvau an pyrmo lado tai nieko gero,nu bet raiks bandzyc dar ;) kap aprims šalciai,nu gal ciek pirmam rozui kap sakant nei žvyno nei uodegos ;)
(atsiprašau kad dzūkiškai....neuslaikiau)

rikis001
Pranešimai: 114
Užsiregistravo: 2010.09.15, 14:14
Miestas: Kaunas-Druskininkai
Kontaktuotis:

Re: Girdėjau (iš VBS), kad kimba neblogai...

Standartinė rikis001 » 2010.12.18, 13:45

patikrinta Piliuona.....ledas nera storas,du smugiai peikena ir skyle....eketes uzshaldineja....ryboku yra....alia nulis...i togo vienas asherukas i plakis.... :roll: :lol: :lol: :lol:

Vartotojo avataras
Laruss
Pranešimai: 69
Užsiregistravo: 2010.09.24, 15:19
Miestas: Druskininkai

Re: Girdėjau (iš VBS), kad kimba neblogai...

Standartinė Laruss » 2010.12.18, 16:03

Rybokas rašė:
Pikehunter rašė:
Laruss rašė:Siandien Seira nuo 07.30 iki 14.00val tuscia .keli eseriukai . :(

keista. aš apie ją labai neblogų atsiliepimų girdėjęs :roll:


Sveiki dzūkeliai ir necik... :Dperskaitiau kad Laruss seiron žuvavo,tai kažin aplink katrų vietų ba aš prie seiros užaugau kaimi,ir dažnokai jon žuvaudavau cik ne žiemų,žiemų tai arba an Krašto kur išteka Seira prie tvoros tokia dar tadu buvo,kad žuvys neišplauktų dabar nežinau ar yra, ba gyvenu kitur, kitam gali Lietuvos arba an Giedavardzio, Šaulio, ar an Vilko tekdavo nulėkc,būdavo tadu žuvies Seiron dar,dabar gal jau visai baigia užakc, in grabį gal panaši....oi daug prisminimų iš tų laikų liko...dabar gyvenu Naujon Akmenėn tai cia aplink užtvankų yra neblogų Sablauskių, Kivylių,Vadaksties kur siena aina su Latvija, tai irgi dar aina kai kų pagauc,bet irgi jau nelabai,buvau an pyrmo lado tai nieko gero,nu bet raiks bandzyc dar ;) kap aprims šalciai,nu gal ciek pirmam rozui kap sakant nei žvyno nei uodegos ;)
(atsiprašau kad dzūkiškai....neuslaikiau)

Atlajai dar laikosi dar pagauna, bet nustekenta ta Seira jau.

Pikehunter
Svetainės adminas
Pranešimai: 2119
Užsiregistravo: 2009.04.22, 10:41

Re: Girdėjau (iš VBS), kad kimba neblogai...

Standartinė Pikehunter » 2010.12.18, 21:53

Rybokas rašė:
Pikehunter rašė:
Laruss rašė:Siandien Seira nuo 07.30 iki 14.00val tuscia .keli eseriukai . :(

keista. aš apie ją labai neblogų atsiliepimų girdėjęs :roll:


Sveiki dzūkeliai ir necik... :Dperskaitiau kad Laruss seiron žuvavo,tai kažin aplink katrų vietų ba aš prie seiros užaugau kaimi,ir dažnokai jon žuvaudavau cik ne žiemų,žiemų tai arba an Krašto kur išteka Seira prie tvoros tokia dar tadu buvo,kad žuvys neišplauktų dabar nežinau ar yra, ba gyvenu kitur, kitam gali Lietuvos arba an Giedavardzio, Šaulio, ar an Vilko tekdavo nulėkc,būdavo tadu žuvies Seiron dar,dabar gal jau visai baigia užakc, in grabį gal panaši....oi daug prisminimų iš tų laikų liko...dabar gyvenu Naujon Akmenėn tai cia aplink užtvankų yra neblogų Sablauskių, Kivylių,Vadaksties kur siena aina su Latvija, tai irgi dar aina kai kų pagauc,bet irgi jau nelabai,buvau an pyrmo lado tai nieko gero,nu bet raiks bandzyc dar ;) kap aprims šalciai,nu gal ciek pirmam rozui kap sakant nei žvyno nei uodegos ;)
(atsiprašau kad dzūkiškai....neuslaikiau)

Respects Rybokas, kad Dzūkiškų tarmy dar vis išlaikis, nors ir emigracijoj spakainiai gyveni :lol:

Pikehunter
Svetainės adminas
Pranešimai: 2119
Užsiregistravo: 2009.04.22, 10:41

Re: Girdėjau (iš VBS), kad kimba neblogai...

Standartinė Pikehunter » 2010.12.18, 22:00

VBS t.y online paskutinės šeštadienio žinios iš Dzūkijos:
- Metelio didieji ešeriai neblogai rašosi ant blizgių (tipo ant kažkokių rusiškų ir ant kažkokios special sistemos, deda papildoma kablį aukščiau blizgutes). Ryt ta sistema turetume išryškinti . Standartiškai ant avižėlės nelabai noruau ema - smulkus ešeriai ir mekšrai (sakė tikrai rimtas rybokas)
- ant Ūdrijos neblogai pasigavo beveik normalus 150gr ešeriukai
- Nemunas ties Darsūnai tyluma

Rybokas
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 2010.12.17, 23:44

Re: Girdėjau (iš VBS), kad kimba neblogai...

Standartinė Rybokas » 2010.12.18, 23:46

Dėkui dėkui Pikehunter kur jau ty pamirši toky tarmy,kraujan inaugus kap sako iš ko pažinsi dzūkely iš bitių,katių ir gyvatių.... :lol:

rikis001
Pranešimai: 114
Užsiregistravo: 2010.09.15, 14:14
Miestas: Kaunas-Druskininkai
Kontaktuotis:

Re: Girdėjau (iš VBS), kad kimba neblogai...

Standartinė rikis001 » 2010.12.18, 23:49

Rybokas rašė:Dėkui dėkui Pikehunter kur jau ty pamirši toky tarmy,kraujan inaugus kap sako iš ko pažinsi dzūkely iš bitių,katių ir gyvatių.... :lol:

samagono.... :roll:

vytsenas
Pranešimai: 98
Užsiregistravo: 2010.05.19, 10:54

Re: Girdėjau (iš VBS), kad kimba neblogai...

Standartinė vytsenas » 2010.12.19, 16:46

Pikehunter as ta pacia sistemele sendien gaudziau Metelio ezere nuo 9 val. iki 14 val puse maximos krepsio eseriu... dideliu nepasitaike visi delniniai , nebloga ta sistemele :) bet reik blizguciu ale tu rusisku pasak taves :) yra pirkti ju zuvinte po 9 litus :)

tvister
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2010.12.20, 00:25

Re: Girdėjau (iš VBS), kad kimba neblogai...

Standartinė tvister » 2010.12.20, 00:28

gal gali placiau numest info apie tas darbines sistemeles ir blizgutes einamiausias.dekui.

Vartotojo avataras
zanelis
Pranešimai: 314
Užsiregistravo: 2010.11.11, 01:40
Miestas: kaunas

Re: Girdėjau (iš VBS), kad kimba neblogai...

Standartinė zanelis » 2010.12.20, 01:31

siandien girdejau kad kimba SIESIKU ezere nemazi eseriai ir sako kad ten lydeku daug yra. o kaip kaunieciui manau visai netoli yra jis kad galima butu ismeginti kada nors ... (netoli ukmerges)

Pikehunter
Svetainės adminas
Pranešimai: 2119
Užsiregistravo: 2009.04.22, 10:41

Re: Girdėjau (iš VBS), kad kimba neblogai...

Standartinė Pikehunter » 2010.12.20, 14:11

vytsenas rašė:Pikehunter as ta pacia sistemele sendien gaudziau Metelio ezere nuo 9 val. iki 14 val puse maximos krepsio eseriu... dideliu nepasitaike visi delniniai , nebloga ta sistemele :) bet reik blizguciu ale tu rusisku pasak taves :) yra pirkti ju zuvinte po 9 litus :)

Vo vo mane labai domina šita sistema. Toks Karčemarskas (mūs vartininko tevas) tokia gaudo. Sake gerai pagauna. Labai man maga ją išryškint. Sakė bizge 7-8 cm. Kažkoks trišakiukas aukščiau tipo žuvį vilioja (čia biškį neįsikirtau). Vytsėnai gal galit kokį šios sistemos foto (pikehunter1976@gmail.com) atsiūst arba čia įkelt?


Grįžti į



Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 11 ir 0 svečių