Spiningavimas.lt atviras čempionatas III etapas, Rubikiai

Pikehunter
Svetainės adminas
Pranešimai: 2119
Užsiregistravo: 2009.04.22, 10:41

Re: Spiningavimas.lt atviras čempionatas III etapas, Rubikiai

Standartinė Pikehunter » 2011.09.27, 11:15

Artur rašė:Na taip, ir as skaiciau, kad apdovanojamos bus pirmos 5 komandos. gaila aisku kad mes 5-tuko nepasekem, bet pirmam kartui manau gerai pasirodem! yahoo!! :P

Sveiki visi. Nelabai supratau, kur buvo varžybų dalyviai, kai apdovanojom pirmas penkias vietas? Už prizines vietas buvo apdovanotos komandos: Anykščių žvejų lyga, Tūnantis vobleris, Ant bangos 7, Naujokai, Ešerioka. Deja, skaičiuojant V vietą įvyko apmaudi klaida, dėl ko atsiprašome komandos Utenis 1 ir kviečiame juos susisiekti su mumis ir atsiimti prizą.
Dėl valties įteikimo čempionato nugalėtojai komandai, prieš visas varžybas į čempionatą žiūrėjom labai optimistiškai ir tikėjomes pritraukti daugiau rėmėjų, bet deja dauguma jų (išskyrus UAB,,Femą" ir UAB,,Straideris") pašykštėjo pinigų rėmimui ir teko verstis su tokiu biudžetu, kokį surinkom. Po šių metų varžybų tikimės jau turėsim tam tikrą įvaizdį ir statusą Lietuvoje ir sekantiems metams pritrauksim daugiau rėmėjų.

Pagarbiai, Algirdas

Dionisas
Pranešimai: 16
Užsiregistravo: 2011.05.30, 14:09

Re: Spiningavimas.lt atviras čempionatas III etapas, Rubikiai

Standartinė Dionisas » 2011.09.27, 12:18

Tai kitais metais pagrindiniu prizu paskelbkite visureigi Pajero su priekaba 4m valciai ;-)
O poto sakykite ups :)) "Abasralis"... Tai kaip jus biudzeta rinkote ir skaiciavote?

Negrazu taip, labai negrazu... Jus gi ramiai anyksciu pirma komanda i teisma galetu paduoti... (aisku to niekas nedarys :))) Pinigus rinkote, organizavote, skelbete viena, davete kita. Sukciavimas ir apgavyste totali.

Vyrai, geda.

O dar po sio pranesimo jums isvis bus ypatingai sunku konkuruoti:
http://www.ant-bangos.lt/4534/lietuvos- ... %E2%80%9D/

Vartotojo avataras
Aivaras
Pranešimai: 1024
Užsiregistravo: 2009.11.09, 18:38
Miestas: Kaunas

Re: Spiningavimas.lt atviras čempionatas III etapas, Rubikiai

Standartinė Aivaras » 2011.09.27, 13:09

Kas norėjo, tas suprato dėl tos valties, na nevisada taip pavyksta kaip norisi!
ir nei vieno blogo žodžio laimėtojai nepareiškė, kad gavo ne valtį
tik kažkodėl didžiausią šurmulį kelia net į dešimtuką nepatekę, paradoksas arne?

ir dar kartą PRIMENU!!! Varžybose pamatę nesąžiningą dalyvį TUOJ PAT skambinkite vyr. teisėjui, o ne skųskitės po 2 parų forumuose!!!

ir vėl kažkas kiša konkurenciją su lsl :lol: ar jum galvoj negerai? :lol:
jie sau mes sau!!!! o dalyviai pasirinks kur dalyvauti

Pikehunter
Svetainės adminas
Pranešimai: 2119
Užsiregistravo: 2009.04.22, 10:41

Re: Spiningavimas.lt atviras čempionatas III etapas, Rubikiai

Standartinė Pikehunter » 2011.09.27, 16:44

Dionisas rašė:Tai kitais metais pagrindiniu prizu paskelbkite visureigi Pajero su priekaba 4m valciai ;-)
O poto sakykite ups :)) "Abasralis"... Tai kaip jus biudzeta rinkote ir skaiciavote?

Negrazu taip, labai negrazu... Jus gi ramiai anyksciu pirma komanda i teisma galetu paduoti... (aisku to niekas nedarys :))) Pinigus rinkote, organizavote, skelbete viena, davete kita. Sukciavimas ir apgavyste totali.

Vyrai, geda.

O dar po sio pranesimo jums isvis bus ypatingai sunku konkuruoti:
http://www.ant-bangos.lt/4534/lietuvos- ... %E2%80%9D/

Dionisai, aš įtariu, kad čia ne valtis kalta dėl tavo įtūžio. Sakyk atvirai, kas nepatiko. Pasimokysim, duosim velnių kam reikia. Juk iki penktadienio vakaro taip normaliai sutarėm. O, beje dėl valties jei pastebėjote pakoregavimas (t.y išimtas, kaip pagrindinis prizas) Spiningavimas.lt puslapyje jau buvo vasarą, berods liepos mėnesį. Ar tu čia piktas, kad prizinės vietos nepaėmėt?

Vartotojo avataras
OMar
Pranešimai: 262
Užsiregistravo: 2009.11.01, 09:36
Kontaktuotis:

Re: Spiningavimas.lt atviras čempionatas III etapas, Rubikiai

Standartinė OMar » 2011.09.27, 17:04

Leiskit isiterpti.
Kad valties nedavet o zadejot tai jau labai negrazu. Nelygis.
BARK kaip remejas figuruoja visuose varzybu skelbimuose. Taip buti negali. Visi pakeitimai turi buti garsiai pasakomi o ne tyliai paskutine valanda. Pradejot graziai ir drasiai, bet paskutiniu akordu numuset savo marke. Sunku bus kitais metais su remejais. Neturekit iliuziju. Kai kurie tik del valties dalyvavo. Ja reikejo klubui is karto ir nupirkti o ne tiketis stebuklo. Man asmeniskai skauda kad taip neatsakingai ivyko. Mano poziuriu tai klaidinanti informacija kuri turi didele atsakomybe. Manau kalti turi vienu ar kitu budu buti isaiskinti ir atsakyti uz veiksmus. Taip reikalai nesidaro. Man tik del to labai gaila.

Dionisas
Pranešimai: 16
Užsiregistravo: 2011.05.30, 14:09

Re: Spiningavimas.lt atviras čempionatas III etapas, Rubikiai

Standartinė Dionisas » 2011.09.27, 17:28

Pikehunter rašė:
Dionisas rašė:Tai kitais metais pagrindiniu prizu paskelbkite visureigi Pajero su priekaba 4m valciai ;-)
O poto sakykite ups :)) "Abasralis"... Tai kaip jus biudzeta rinkote ir skaiciavote?

Negrazu taip, labai negrazu... Jus gi ramiai anyksciu pirma komanda i teisma galetu paduoti... (aisku to niekas nedarys :))) Pinigus rinkote, organizavote, skelbete viena, davete kita. Sukciavimas ir apgavyste totali.

Vyrai, geda.

O dar po sio pranesimo jums isvis bus ypatingai sunku konkuruoti:
http://www.ant-bangos.lt/4534/lietuvos- ... %E2%80%9D/

Dionisai, aš įtariu, kad čia ne valtis kalta dėl tavo įtūžio. Sakyk atvirai, kas nepatiko. Pasimokysim, duosim velnių kam reikia. Juk iki penktadienio vakaro taip normaliai sutarėm. O, beje dėl valties jei pastebėjote pakoregavimas (t.y išimtas, kaip pagrindinis prizas) Spiningavimas.lt puslapyje jau buvo vasarą, berods liepos mėnesį. Ar tu čia piktas, kad prizinės vietos nepaėmėt?


Man prizine vieta nebuvo taip aktualu (aisku neneigiu laimeti norim visi, bet as pats esu kaltas del savo klaidu), as daug idomiu zmoniu sutikau, yra ko ismokti, ka pamatyti, patirties pasistemti. Delto priekaistu neturiu, pastabu ir patarimu irgi daviau, nes tikiu, kad gali lygis kilti...

Bet cia yra tik principas, nes tikrai labai geda is jusu puses, ziauriai nustebau, kai paklausus laimetuju: "nu kaip valtis, jie atsako tai kad echo gavom..." Pasiziuri i ta echo ir net juokas ima, jis rinkoje kiek 300 lt vertas? 10x maziau uz ta valti. Zinau, bet 3 komandas, kurios del Valties dalyvavo. Kiek teko girdeti ta pati Anyksciu komanda pagrinde del Valties varzesi, beto tai jiems puiki treniruote pries kitu metu LSL, kuriame jie ruosiasi dalivauti. Man patiko pats renginys ir mes mielai toliau dalyvausime, bet marke jus savo stipriai numuset. Todel tikrai norejosi isgirsti normalu pranesima kodel taip istiko. Nes asmeniskai as apie tai suzinojau varzybu metu, neabejojiu kad ir kitos komandos panasiai. Isivaizduokite tuos pacius prizininkus... Tarkim jeigu jie nezinojo, varzosi del valties, o gauna echo... Juk visi pradejo vaziuoti del pirmuju jusu pranesimu, naujas formatas, geri prizai, daug dalyviu, ispudingas cempo PRIZAS. Tai kad jus pakeitet...

Aivaro komentaras visiskai be logikos.... Ismokite prisipazinti, kad negraziai su valtim gavosi ir tai yra didele deme. Man taip butu, kelnes nusimauciau paskutines, bet taip savo vardo nepasikciau...

Berods kitokiu priekaistu nebuvo, nei asmeninio pobudzio, nei kazko izeidziancio. Tik noras suzinoti, kaip toks nesusipratimas ivykti galejo.

Dionisas
Pranešimai: 16
Užsiregistravo: 2011.05.30, 14:09

Re: Spiningavimas.lt atviras čempionatas III etapas, Rubikiai

Standartinė Dionisas » 2011.09.27, 17:33

As pasiepiancias replikas paleidau juk tik tada, kai neisgirdau nei krislelio kaltes delto kas ivyko.. Apart to, kad butu graziai paaiskinta ir nuosirdziai atsiprasyta.. Juk nepradejau rekti visa gerkle iskarto :( Gaila, kad nesuprantate sio nesusipratimo rimtumo.

Pikehunter
Svetainės adminas
Pranešimai: 2119
Užsiregistravo: 2009.04.22, 10:41

Re: Spiningavimas.lt atviras čempionatas III etapas, Rubikiai

Standartinė Pikehunter » 2011.09.27, 19:56

tikiuosi suprantat, kad viskas vyko tikrai ne iš blogos valios. Mūsų tikslas buvo padaryti šventę spiningautojams. Mes viską padarėm, kad tai įvyktų ir tikim, kad tai padarėm maksimaliai gerai pagal tas galimybes ir pinigus, kuriuos turėjom. Klubui gyvuojančiam tik pusę metų suburti draugėn tiek bendraminčių spiningautojų... Rėmėjų pinigų neužteko, kai kuriuose etapuose teko remti iš klubo narių asmeninių lėšų. Ar tai nepakankamas aukojimasis??? Manau normaliai mąstantis žmogus mus tikrai supras, o žmonių nepatenkintų mūsų veikla, kaišiojančių pagalius į ratus, turinčių savas asmenines savanaudiškas ambicijas ir interesus visada buvo ir bus. Mes pasiryžę savo darbu ir kantrybe įrodyti, kad atėjom ne vieneriems metams ir pasimokinę iš praėjusio čempionato viską toliau darysime geriau ir racionaliau. Sėkmės visiems ;)

jurgus1
Pranešimai: 20
Užsiregistravo: 2011.03.16, 17:58
Miestas: Kaunas

Re: Spiningavimas.lt atviras čempionatas III etapas, Rubikiai

Standartinė jurgus1 » 2011.09.27, 20:29

Aciu Algirdui ir visai Spiningavimas.lt komandai uz tikrai puiku cempionata.
Kitamet butinai dalyvausim!
But smagu kad kitais metais 5 etapus padarytumet...
Siaip saunuoliai chebra! Respect!

slaptas
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2011.09.27, 20:54

Re: Spiningavimas.lt atviras čempionatas III etapas, Rubikiai

Standartinė slaptas » 2011.09.27, 21:12

Ko trinat pranesimus ?????teisybe akis pikehunteri drasko :D

GytisM
Pranešimai: 868
Užsiregistravo: 2009.10.27, 13:53
Miestas: Kaunas/Marijampolė

Re: Spiningavimas.lt atviras čempionatas III etapas, Rubikiai

Standartinė GytisM » 2011.09.27, 21:15

slaptas rašė:Ko trinat pranesimus ?????teisybe akis pikehunteri drasko :D

tai kad teisybes nebuvo, vien forumo tersalai

Pikehunter
Svetainės adminas
Pranešimai: 2119
Užsiregistravo: 2009.04.22, 10:41

Re: Spiningavimas.lt atviras čempionatas III etapas, Rubikiai

Standartinė Pikehunter » 2011.09.27, 21:20

Nu, sprendžiant iš foto nedaug nepatenkintų http://www.spiningavimas.lt/straipsniai ... rezultatai

rusandas
Pranešimai: 8
Užsiregistravo: 2011.09.27, 21:00
Miestas: radviliskis siauliai

Re: Spiningavimas.lt atviras čempionatas III etapas, Rubikiai

Standartinė rusandas » 2011.09.27, 21:21

sweiki,nu bet kas cia toliau vyksta tai jau visai negrazu del tos valties,jei nugaletojai nieko nesako kodel kiti cia nerimsta

GytisM
Pranešimai: 868
Užsiregistravo: 2009.10.27, 13:53
Miestas: Kaunas/Marijampolė

Re: Spiningavimas.lt atviras čempionatas III etapas, Rubikiai

Standartinė GytisM » 2011.09.27, 21:26

Lengviausia yra nieko nedaryti, sedeti kamputyje ir kritikuoti. O kad viskas ir visiems tiktu tai naivu net tiketis. O po to dar asmeniskumai islenda.......liudna man nuo tokio poziurio.... :?

mantelis
Pranešimai: 6
Užsiregistravo: 2011.09.27, 21:10

Re: Spiningavimas.lt atviras čempionatas III etapas, Rubikiai

Standartinė mantelis » 2011.09.27, 21:27

OMar rašė:Leiskit isiterpti.
Kad valties nedavet o zadejot tai jau labai negrazu. Nelygis.
BARK kaip remejas figuruoja visuose varzybu skelbimuose. Taip buti negali. Visi pakeitimai turi buti garsiai pasakomi o ne tyliai paskutine valanda. Pradejot graziai ir drasiai, bet paskutiniu akordu numuset savo marke. Sunku bus kitais metais su remejais. Neturekit iliuziju. Kai kurie tik del valties dalyvavo. Ja reikejo klubui is karto ir nupirkti o ne tiketis stebuklo. Man asmeniskai skauda kad taip neatsakingai ivyko. Mano poziuriu tai klaidinanti informacija kuri turi didele atsakomybe. Manau kalti turi vienu ar kitu budu buti isaiskinti ir atsakyti uz veiksmus. Taip reikalai nesidaro. Man tik del to labai gaila.


Pritariu Mariui, matosi, kad tai tikrai garbingo zmogaus pasisakymas.

Negalima skelbti vieno, o daryti kito... Ar jus zinote, kiek zmoniu tikrai norejo rungtis del valties? Kiek buvo isleista pinigu pasiruosimui? Gal kitu atveju zmogus butu vaziaves i LSL varzybas, nors ten ir nera tokiu prizu? Patarciau rimtai susimastyti, jei tikrai norite ir ateityje kazka panasaus rengti ir sutraukti dar daugiau dalyviu, nes dabar... zvejai vieningi, vieni per kitus viska suzinos, nors ir nebus to skelbta placiai.

Toks jausmas, kad klubas yra grynai sukurtas isgauti materialia nauda...

Mano nuomone butu tokia: dabar, kai taip atsitiko ir klubui gresia garbingo vardo praradimas, susiburti visiems, susesti ir pagalvoti ka daryti. As tikrai daryciau taip, nebent jusu klubas isteigtas trumpam... Mano klubo nariai tikrai susimestu tai valciai ir tokiu problemu nebutu. Ar tai kazka reiskia susimesti 20 klubo nariu po pvz 75 litus ir nupirkti ta valti uz pvz 1500Lt? Tuo labiau, kad didmena gaunate...

Gal ir netrumpas, bet zvelgiantis i ateiti pasisakymas

GytisM
Pranešimai: 868
Užsiregistravo: 2009.10.27, 13:53
Miestas: Kaunas/Marijampolė

Re: Spiningavimas.lt atviras čempionatas III etapas, Rubikiai

Standartinė GytisM » 2011.09.27, 21:35

Gerai atliekit visi kas laiko piktuma ant musu klubo ir baigiam.

Vartotojo avataras
OMar
Pranešimai: 262
Užsiregistravo: 2009.11.01, 09:36
Kontaktuotis:

Re: Spiningavimas.lt atviras čempionatas III etapas, Rubikiai

Standartinė OMar » 2011.09.27, 21:42

Gyti, nu nemalk sudo. ;) Nu blin.... ;)

Pikehunter
Svetainės adminas
Pranešimai: 2119
Užsiregistravo: 2009.04.22, 10:41

Re: Spiningavimas.lt atviras čempionatas III etapas, Rubikiai

Standartinė Pikehunter » 2011.09.27, 21:45

mantelis rašė:
OMar rašė:Leiskit isiterpti.
Kad valties nedavet o zadejot tai jau labai negrazu. Nelygis.
BARK kaip remejas figuruoja visuose varzybu skelbimuose. Taip buti negali. Visi pakeitimai turi buti garsiai pasakomi o ne tyliai paskutine valanda. Pradejot graziai ir drasiai, bet paskutiniu akordu numuset savo marke. Sunku bus kitais metais su remejais. Neturekit iliuziju. Kai kurie tik del valties dalyvavo. Ja reikejo klubui is karto ir nupirkti o ne tiketis stebuklo. Man asmeniskai skauda kad taip neatsakingai ivyko. Mano poziuriu tai klaidinanti informacija kuri turi didele atsakomybe. Manau kalti turi vienu ar kitu budu buti isaiskinti ir atsakyti uz veiksmus. Taip reikalai nesidaro. Man tik del to labai gaila.


Pritariu Mariui, matosi, kad tai tikrai garbingo zmogaus pasisakymas.

Negalima skelbti vieno, o daryti kito... Ar jus zinote, kiek zmoniu tikrai norejo rungtis del valties? Kiek buvo isleista pinigu pasiruosimui? Gal kitu atveju zmogus butu vaziaves i LSL varzybas, nors ten ir nera tokiu prizu? Patarciau rimtai susimastyti, jei tikrai norite ir ateityje kazka panasaus rengti ir sutraukti dar daugiau dalyviu, nes dabar... zvejai vieningi, vieni per kitus viska suzinos, nors ir nebus to skelbta placiai.

Toks jausmas, kad klubas yra grynai sukurtas isgauti materialia nauda...

Mano nuomone butu tokia: dabar, kai taip atsitiko ir klubui gresia garbingo vardo praradimas, susiburti visiems, susesti ir pagalvoti ka daryti. As tikrai daryciau taip, nebent jusu klubas isteigtas trumpam... Mano klubo nariai tikrai susimestu tai valciai ir tokiu problemu nebutu. Ar tai kazka reiskia susimesti 20 klubo nariu po pvz 75 litus ir nupirkti ta valti uz pvz 1500Lt? Tuo labiau, kad didmena gaunate...

Gal ir netrumpas, bet zvelgiantis i ateiti pasisakymas

O tai jums 10 kartų kartot reikia, kad mes iš savo sėkmių ir nesėkmių ketiname mokintis ir kitais metais dar geresnį čampą padaryti. Tikrai atiduosime visas jėgas dėl šio tikslo ;)

GytisM
Pranešimai: 868
Užsiregistravo: 2009.10.27, 13:53
Miestas: Kaunas/Marijampolė

Re: Spiningavimas.lt atviras čempionatas III etapas, Rubikiai

Standartinė GytisM » 2011.09.27, 21:48

Tai ko tu nori Mariau? Mes klubas ir laikomes isvien ir kalt prie kryziaus nesiruosiam nieko. Nu sikit ir toliau, nes taip suprantu varzybu tokiu nereikia niekam?! Tai organizuokit kiti o po jusu suorganizuotu varzybus mes ant jusu pasiksim.

mantelis
Pranešimai: 6
Užsiregistravo: 2011.09.27, 21:10

Re: Spiningavimas.lt atviras čempionatas III etapas, Rubikiai

Standartinė mantelis » 2011.09.27, 21:50

Pikehunter rašė:
mantelis rašė:
OMar rašė:Leiskit isiterpti.
Kad valties nedavet o zadejot tai jau labai negrazu. Nelygis.
BARK kaip remejas figuruoja visuose varzybu skelbimuose. Taip buti negali. Visi pakeitimai turi buti garsiai pasakomi o ne tyliai paskutine valanda. Pradejot graziai ir drasiai, bet paskutiniu akordu numuset savo marke. Sunku bus kitais metais su remejais. Neturekit iliuziju. Kai kurie tik del valties dalyvavo. Ja reikejo klubui is karto ir nupirkti o ne tiketis stebuklo. Man asmeniskai skauda kad taip neatsakingai ivyko. Mano poziuriu tai klaidinanti informacija kuri turi didele atsakomybe. Manau kalti turi vienu ar kitu budu buti isaiskinti ir atsakyti uz veiksmus. Taip reikalai nesidaro. Man tik del to labai gaila.


Pritariu Mariui, matosi, kad tai tikrai garbingo zmogaus pasisakymas.

Negalima skelbti vieno, o daryti kito... Ar jus zinote, kiek zmoniu tikrai norejo rungtis del valties? Kiek buvo isleista pinigu pasiruosimui? Gal kitu atveju zmogus butu vaziaves i LSL varzybas, nors ten ir nera tokiu prizu? Patarciau rimtai susimastyti, jei tikrai norite ir ateityje kazka panasaus rengti ir sutraukti dar daugiau dalyviu, nes dabar... zvejai vieningi, vieni per kitus viska suzinos, nors ir nebus to skelbta placiai.

Toks jausmas, kad klubas yra grynai sukurtas isgauti materialia nauda...

Mano nuomone butu tokia: dabar, kai taip atsitiko ir klubui gresia garbingo vardo praradimas, susiburti visiems, susesti ir pagalvoti ka daryti. As tikrai daryciau taip, nebent jusu klubas isteigtas trumpam... Mano klubo nariai tikrai susimestu tai valciai ir tokiu problemu nebutu. Ar tai kazka reiskia susimesti 20 klubo nariu po pvz 75 litus ir nupirkti ta valti uz pvz 1500Lt? Tuo labiau, kad didmena gaunate...

Gal ir netrumpas, bet zvelgiantis i ateiti pasisakymas

O tai jums 10 kartų kartot reikia, kad mes iš savo sėkmių ir nesėkmių ketiname mokintis ir kitais metais dar geresnį čampą padaryti. Tikrai atiduosime visas jėgas dėl šio tikslo ;)


Klaidas taisyti reikia esamu laiku, o ne "kazkada"...

jurgus1
Pranešimai: 20
Užsiregistravo: 2011.03.16, 17:58
Miestas: Kaunas

Re: Spiningavimas.lt atviras čempionatas III etapas, Rubikiai

Standartinė jurgus1 » 2011.09.27, 21:53

esamas tu laike, kas padaryta tas padaryta...
Ko cia puolat zmones juk raso kad kitamet pasistenks!

Pikehunter
Svetainės adminas
Pranešimai: 2119
Užsiregistravo: 2009.04.22, 10:41

Re: Spiningavimas.lt atviras čempionatas III etapas, Rubikiai

Standartinė Pikehunter » 2011.09.27, 21:57

Kita vertus jūs man logiškai paaiškinkit, kaip komandos, kurios dalyvavo I-II etape ir nedalyvavo III arba kitos komandos, kurios dalyvavo tik III etape ketino užimti prizines vietas ir svajoti apie pirmą čampo vietą? Prašyčiau argumentais. Dėl dalyvavimo LSLe tai mano žiniomis tik Martynas Savickas sudalyvavo visuose trijuose Spiningavimas.lt etapuose ir emė, beje, garbingas vietas. Už ką respect jam. Daugiau dalyvaujančių LSL'e pirmuose dvejuose etapuose nesusekiau. Tai kam čia kirtosi Spiningavimo ir LSL varžybos. O daugiausiai LSL dalyvių dėmesio sulaukėme tik III etape. Nemanau, kad dalyvavimas tik viename etape smarkiai kerta per kišenę. Manau čia kažkas turi kitų tikslų drabstydamas ant mūsų. Xebra, jei turit klubą ar bendraminčių ratą, davai pabandykit suorganizuot tokio pobūdžio varžybas, suprasit ką tai reiškia ir galesim ir mes įvertinti ir palyginti. Kitaip sakant mažiau kalbų, o daugiau darbų ir visiems nuo to bus tiktai geriau :mrgreen:

Vartotojo avataras
Aivaras
Pranešimai: 1024
Užsiregistravo: 2009.11.09, 18:38
Miestas: Kaunas

Re: Spiningavimas.lt atviras čempionatas III etapas, Rubikiai

Standartinė Aivaras » 2011.09.27, 21:59

labai patogu iš šono visiems replikuoti arne?

Prašom padarykit geresnį čempionatą darydami jį pirmą kartą gyvenime
tada mes pakomentuosim

mantelis
Pranešimai: 6
Užsiregistravo: 2011.09.27, 21:10

Re: Spiningavimas.lt atviras čempionatas III etapas, Rubikiai

Standartinė mantelis » 2011.09.27, 22:01

Jo, pasimokymas aiskus: niekada nerasykite tokio prizo, kurio negalite ipirkti :D

Vartotojo avataras
Aivaras
Pranešimai: 1024
Užsiregistravo: 2009.11.09, 18:38
Miestas: Kaunas

Re: Spiningavimas.lt atviras čempionatas III etapas, Rubikiai

Standartinė Aivaras » 2011.09.27, 22:04

klausyk internaute, tavo matau labai didelis EGO, gal kada gyvai "padiskutuosim" a?

mantelis rašė:Jo, pasimokymas aiskus: niekada nerasykite tokio prizo, kurio negalite ipirkti :D


Grįžti į



Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 64 ir 0 svečių