2010 metų žvejybos, foto/video reportažai

GytisM
Pranešimai: 868
Užsiregistravo: 2009.10.27, 13:53
Miestas: Kaunas/Marijampolė

2010 metų žvejybos, foto/video reportažai

Standartinė GytisM » 2010.04.19, 15:51

Cia talpinami zvejybu aprasymai su foto arba be ju. Visi kiti komentarai, klausimai ir pagyros i tema "2010 metų sezonas" Nuotrauku talpinimas: http://imageshack.us/ dydi parinkite 320x240 , kopijuokite "Forum Thumbnail" nuoroda.
Paskutinį kartą redagavo 1 GytisM. Iš viso redaguota 2010 kartus.

Vartotojo avataras
bigmodis
Pranešimai: 492
Užsiregistravo: 2009.08.29, 13:53
Miestas: Palanga
Kontaktuotis:

Re: Forumiečių DIENORAŠTIS 2010

Standartinė bigmodis » 2010.04.21, 17:02

na ka sendiena kadangi turejau laisvo laiko nusprendziau sezono pradze atidaryti ir masaliukus prameginti ;) nauje technika :D nuvazevau ant pietu i bala ir pirmiause meginau dorado vobla su lezuveliu kur sone yra sulaukes keleto smugiu ant sito modeliuko nusprendziau pameginti su dovanotu rapala x-rap ir prasidejo eldorado kibimas po kibimo visai sale kranto lydekos atsiveje ir likus metrui pusei iki kranto ciumpa manaji rapala zinoma pakirsti neina nes mane pamaciusios spjauna ji lauk is matytu lydeku ciupo viena apie 3 kg gal du su puse taip bemetidamas pagaliau is 5 karto pajemu pirmaje siu metu lydekaite nediduke apie 1.7kg bet kaifas ir edrenalinas nerelus :) paskui teko isiskirti su dovanuotoju x-rap ir nuleides galva nukelevau namo 40lt kaip i sikniuka del to kad pavadokas neatlaike :( na bet nieko sakoma viena i vandeni 100 is vandens :D beje lydeka kelevo namo laukti geresniu laiku kada bus mama svers 20kg tures mylijerda palikuoniu ir vel grys pas mane :D
1. http://public.fotki.com/Bigmodis/laimikiai/img-9550-jpg.html
2. http://www.youtube.com/watch?v=K0juu8C2x1M

GytisM
Pranešimai: 868
Užsiregistravo: 2009.10.27, 13:53
Miestas: Kaunas/Marijampolė

Re: Forumiečių DIENORAŠTIS 2010

Standartinė GytisM » 2010.04.23, 10:43

2010.04.22 po darbu apie 17 val nutariau atidaryti lydekavimo sezona uztvankeleja netoli Kazlu Rudos, bei isbandyti nauja valty, bei el. motora. Taigi vaziojant i vieta oras nelabai dziugino, tai lietus, tai sniegas, tai saule, bet noras buvo stipresnis. Taigi apie 17:30 leidziu valty ir startuoju. Pirmas masalas kuri uzsidedu Yo-zuri 3D Flat Crank ir pirmu metimu susmugiuoja, bet nepakertu. Tikrinu Cranka...., pazymetas dantimis, reiskia masalas tinkamas. Toj pacioj vietoj po 10 min. pirma lydekute. Nors nelegale, bet sezonas atidarytas. ;)
Paveikslėlis

Tesiu spiningavima ir stai antras laimikis :lol:
Paveikslėlis
po kiek laiko matau atvaziuoja Aivaras, darau paskutini metima ir galvoju plaukt jo pasiimt, bet staiga smugis ir kitam gale jau sioks toks priesininkas 53cm lydeka

Paveikslėlis

Ilipus Aivarui pagavau dar 2 nelegales, bet neiko rimtesnio.
Taiki 2010.04.22 galutinis rezultasas: 5 lydekutes is ju 4 nelegales. Dirbe masalai: Yo-zuri 3d flat crank, LC Pointer 100SP ir relax klasika.

Pikehunter
Svetainės adminas
Pranešimai: 2119
Užsiregistravo: 2009.04.22, 10:41

Re: Forumiečių DIENORAŠTIS 2010

Standartinė Pikehunter » 2010.04.24, 09:09

Šitas yozurikas vienas rimtesnių masalų :twisted: Dirba ir pas mane jis http://www.spiningavimas.lt/dienorastis/. Dar ant nei vieno vobliko nesu tiek pagavęs kiek būtent ant šito

Vartotojo avataras
bigmodis
Pranešimai: 492
Užsiregistravo: 2009.08.29, 13:53
Miestas: Palanga
Kontaktuotis:

Re: Forumiečių DIENORAŠTIS 2010

Standartinė bigmodis » 2010.04.25, 15:08

Na ka sendiena vel vazevau i savas balas su draugu medzioti lydekaiciu :) vietoje buvom 9 ryto nes kai viena laisva noris ir pamegoti :) atvyke iskarto grebem rapalas ir yo-zurius i rankas bet nieko nulis emociju taip drozem iki 12 pirmyn atgal :) draugas svakas buvo apsinuodijes maistu tai vos kojes vilko o as dirbau :) nusprendziau uzsideti guma savo labiausei ispizdavota is visu kas mate sake piderisku spalvu ir kajius nanot po 15 min pirmoji lydekele 1.26kg ikaranta foto sesije ir atgalios ;) nusiploviau rankas antras pameciau dar 5 min ir antroji i kranta 1.7kg vel foto sesije ir atgalios ;) pasirynem dar valandele nuvargom ir isvarem namo isbandem duag masalu ir padarem isvada kad lydeku nesuprasi :D
1. http://public.fotki.com/Bigmodis/laimikiai/dsc04815-jpg.html
2. http://public.fotki.com/Bigmodis/laimikiai/dsc04826-jpg.html#media
3. http://public.fotki.com/Bigmodis/laimikiai/dsc04825-jpg.html
4. http://www.youtube.com/watch?v=upS32yc7Rxw
5. http://www.youtube.com/watch?v=ovc3EAPs2Zo

Pikehunter
Svetainės adminas
Pranešimai: 2119
Užsiregistravo: 2009.04.22, 10:41

Re: Forumiečių DIENORAŠTIS 2010

Standartinė Pikehunter » 2010.04.26, 13:48

Tavo vakar dienos rezultatas palyginus labai geras. Aivarai, Gyti nenorit dienoraščio parašyt apie vakar dienos žvejybyba 8-) :?: :lol:

GytisM
Pranešimai: 868
Užsiregistravo: 2009.10.27, 13:53
Miestas: Kaunas/Marijampolė

Re: Forumiečių DIENORAŠTIS 2010

Standartinė GytisM » 2010.04.26, 14:26

Koks bebūtų liūdnas tas dienoraštis visvien reikia parašyt :?
Taigi 2010.04.25 rytas, startuojam i PikeHuntrio minėtą ežeriuką. Rytas pasakiškas, mintys pačios geriausios, kad kliovas bus toks kaip ir oras. Taigi du ekipazai po du žmones valtyse. Išplaukiam apie 7 val. ir pamėčius gal 30min. pirmas smūgis ir lydekaite jau valtyje ant mano, is JAV siusto Lucky Craft Pointer 100SP voblerio (kainavo 50lt) :cry: ).
http://yfrog.com/j3dsc00391ltj
Galvoju gera pradžia pusė darbo, bet tuo linksmybės ir baigesi :( Dar po keliolikos minučiu palaidojau savo Lucky :cry: :cry: :cry: :cry: (kainavo 50lt :cry: )
Ežera spagavom iki 17 val bet taip niekas daugiau nieko ir nepagavom.

Rezultatai: Lydekiokas 49cm. ant Lucky Craft Pointer 100SP(kainavo 50lt)

P.S. Kainavo 50lt :cry: :cry: :cry: :cry:

Pikehunter
Svetainės adminas
Pranešimai: 2119
Užsiregistravo: 2009.04.22, 10:41

Re: Forumiečių DIENORAŠTIS 2010

Standartinė Pikehunter » 2010.04.26, 17:04

Teks meete varžybose prizinę vietą emt, kad atsipirktų voblikas ,,kainavo 50" :roll:

Vartotojo avataras
Aivaras
Pranešimai: 1024
Užsiregistravo: 2009.11.09, 18:38
Miestas: Kaunas

Re: Forumiečių DIENORAŠTIS 2010

Standartinė Aivaras » 2010.04.26, 20:44

Gyti, ar tikrai kainavo 50Lt? :) :) :)

p.s. tikrai tikrai kainavo 50Lt ? :twisted:

Pelkiu Senis
Pranešimai: 137
Užsiregistravo: 2009.09.27, 13:48
Miestas: Kaunas

Re: Forumiečių DIENORAŠTIS 2010

Standartinė Pelkiu Senis » 2010.04.26, 23:03

Gerai jau gerai, palikit zmogu ramybeje ;) Gi ne visi daug uzdirba ir skaudu per pirma ar antra zukle palikti masala uz tiek, man uztektu palikt koki Rapala ar Yo-zuri ir jau rekciau :)
Ir tik 4 kartus paminejo jo kaina :D :mrgreen:

Vartotojo avataras
Aivaras
Pranešimai: 1024
Užsiregistravo: 2009.11.09, 18:38
Miestas: Kaunas

Re: Forumiečių DIENORAŠTIS 2010

Standartinė Aivaras » 2010.05.05, 17:48

Na ką gi...
šiandienos rytas (2010 05 05)
mano ištikimasis kolega Gytis truputuką pramigo :mrgreen:
tad šiek tiek vėluodami nuo plano apie 7.15 išplaukiame priešais Kruonio elektrinę
tikslas vadinamos "paukščių salos" Nemune aukščiau Kruonio HE
dedame negiliai (~2m) neriančius voblerius ir judame link tikslo atitolę nuo kranto virš 100m
kadangi nieko labai nesitikime, visu greičiu (4-5 Minn Kota pavara) pirmyn :twisted:
Kai nesitiki tai ir būna :lol: po 30 min man pirmas būmpt! :shock:
Ne šamas, bet kažkas yra :twisted: nestabdydamas prisitraukiu, Gytis dėl visa ko paruošia graibštą... ir...
ogi pareina neprastas ešeriokas tiesiai į graibštą (420g)
Paveikslėlis
Šeip mes atvažiavome lydekauti, bet mat jį šunys, ešerys ne prasčiau ;)
Plaukiam toliau...
po gerų 5min. man vėl kibimas
pareina 38cm lydekaitė ir po akimirkos ji vėl neria namo
Paveikslėlis
dar 5 min ir užkimba dar viena, bet deja nusipurto prie pat valties, bet jau panašu būta legalios 8-)
Gytis pradeda stebėtis kas per monai :lol: ir deda tokį pat Yo-zuri Crank'ą
ir ką gi, turi pirmą laimikį:
Paveikslėlis
ne gigantas, bet irgi ešerys :mrgreen:
jau beveik 9val. ir kibimas aprimsta, plaukiame toliau...
karts nuo karto pasikabina viena kita nelegalė, dar užkabiname tinklą, su 2 raudėmis ir 2 linais, dar gyvi, paleidžiame
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Nuplaukę į kitą krantą nusprendžiame pamėtyti prie žolių...bet nieko, plaukiame toliau ir tik pradėjus plaukti ...9:40 val. Gytis turi! 1,1kg margašonę
Paveikslėlis
tuom praktiškai ir baigėsi mūsų sėkmė, nes paskui sekė dar po vieną "silkutę"
Apibendrinimui, visos žuvys kibo tik velkiaujant ir įvairiais greičiais
bet kaip pirmą kartą Nemune, manau krikštas buvo neprastas ;)
Paveikslėlis

GytisM
Pranešimai: 868
Užsiregistravo: 2009.10.27, 13:53
Miestas: Kaunas/Marijampolė

Re: Forumiečių DIENORAŠTIS 2010

Standartinė GytisM » 2010.05.09, 20:32

2010.05.08. Rytas, 6 val išjudame iš Kauno į viena nedidelį ežeriuką. Nuvaževe ten ir 1 valanda paspiningave matome kad nieko gero nebus. Kraunamės daiktus ir keliaujame į sena mano žvejybos vieta, tai šešupės užtvanka.
Apie 10:00 val įleidžiam valtį ir startuojam. Iš pirmu 7 metimu trys lydekaitės-nelegalės pagaunamos ant Rapala Flat Rap, visiskai negiliose vietose apie 0,5 - 0,7m. Nusprendziam, kad neverta vaikų žaloti ir pasiduodame į didesnius gylius 2 - 3 m. Dedu X-Rap 10cm. ir neužilgo pirmas smūgis, bei kitam gale jau priešininkas, kuriam reikia "čerpoko" :D Lydekaitė 1,2 kg.
Paveikslėlis
žvejoju toliau ir masalu dydžio nemazinu, tačiau neūžaugos ir dešimtinį malonei atakuoja.
Paveikslėlis
Paspiningavus iki 14 val nusprendžiam važiuot namo ir sustojam dar vienoje vietoje pamėtyti. Toliau tvicinu X-Rap ir kaškas susmugiuoja, pasijaučia sunkumas traukime, tačiau nespurda ir pasiduoda traukimui. Patraukus pora metrų siprus smūgis ir kitam gale rimtas varžovas. Su kolegos pagalba, pavargus trejetą minučiu lydeka jau valtyje.
Paveikslėlis
Pasvėrus ir išmatavus tai mano ASMENINIS REKORDAS: 2,9kg 75cm.
Paveikslėlis

Žuklė buvo superinė :!:

Pikehunter
Svetainės adminas
Pranešimai: 2119
Užsiregistravo: 2009.04.22, 10:41

Re: Forumiečių DIENORAŠTIS 2010

Standartinė Pikehunter » 2010.05.10, 09:35

Sveikinam, sveikinam, sveikinam :!:
Aš vakar Daugų ežere bandžiau laimę. Radau gerą vietą privažiuot nuo Bukaučiškių prie pat ežero (nes šiaip beveik visas ežeras aptvertas). Rytas ramus, šiltas, paukščiukai čiulba, saulė šviečia. Nuotaika super...iki tol kol neatvarė išprotėjusi (čia dar per lengvai pasakyta) ale žemių savininkė. Nors niekur neparašyta, kad privati valda (nors kad ir būtų parašyta aš prie ežero turiu teisę prieiti ar privažiuoti jei yra kelias). Pradėjo rėkt, staugt...davė 5min susirinkt daiktus ir nešdintis. Liepiau jai atnešt nuosavybės dokumentus ir pasiskaityti įstatymus. Vėliau pasiunčiau ją nx ir išplaukiau. Tai ponia puolė skambinti GA ir policijai. Girdžiu pasakoja, kad aš brakonierius, nes keliu pora akumų į valtį. Po to girdžiu šneka kad grasinu namą padegt ir ji pirmadienį atvažiuos pareiškimą parašyti (susirašė mano auto valties nr). Dieve dieve, pagalvojau, kur Lietuva ritasi, visai žmonės suįžūlėjo. Dar po kelių metų žmogus iš viso prie ežero neprieisi.
Tai va, o šiaip nekibo. Bandžiau stebuklingąjį yo-zuriką palei nendres vedžioti. Po to gumos, blizges, sukrės, strike pro vobleriukai ėjo į trasą. Nieko. Žvejų matėsi kokia 8 valtys, bet nesimatė, kad kas ką pagautų. Žuvį rodė tik giliai (10-12m) arba būrelius tarpiniame sluoksnyje, bet irgi virš didelių gylių. Tada patraukiau į vieną žinomą vietelę (prieš 2 ir 3 metus čia nuolat pagaudavau, pernai-tyluma), kur yra apžėles žolėmis kalniukas (gylis čia 3 m., o aplinkui gilėja iki 7-8 m.). Bet mėčiau mėčiau įvairiausius masalus. Nerezultatyviai. Tada nusprendžiau sukt ratus ant velkės aplink tą kalniuką. Ir trečiame rate kliovas. Sudirbo Rapalas X rapas, dryžius. Lydekaitė apie 2 kg sorry pamiršau fotoaparatą, tad nunupaveiklavau). Bet vobleris užsikabino vos vos už lūpos galo. Daugiau kibimų neturėjau, nors bandžiau ir negiliai, kaip minėjau, ir giliai su Trail danceriais. Apie 15 h nusiėmiau. Padariau išvadą, kad dar anksti didesnėms lydekoms dideliuose ežeruose, nes pavasaris bent 2 savaites vėluoja, vanduo tik 9 laipsniai. O lydekų priekrantėse nėra. Arba labai pasyvios. Manau po poros savaičių jau tikrai bus sujudimas.

Vartotojo avataras
Aivaras
Pranešimai: 1024
Užsiregistravo: 2009.11.09, 18:38
Miestas: Kaunas

Re: Forumiečių DIENORAŠTIS 2010

Standartinė Aivaras » 2010.05.24, 10:35

vakar 2010 05 23 su Gyčiu vėl bandom šturmuoti Šešupę
kadangi iki tol žvejojome nedideliuose gyliuos iki 2-3 ir kibo sąlyginai nelegalės, todėl šįryt nusprendžiame pasiduoti aukštyn upe kur gyliai 3-5 metrai
išplaukėme apie 5val
Gytis gal 3 metimu ištraukė ešerioką 200g ir taip pakrikštijo savo naują kotą Prologic ;)
tada plaukiame aukštyn upe, dar pamėtydami sėkliosiose vietose įvairiais masalais, bet kolkas tylu...
įplaukiama į gylius kur jau 3-4 metrai
Gytis kaip tik pasigiria, kad čia už kampo su draugu prieš keletą metų iš vienos vietos jiedu ištraukė 3 lydekas ~2kg
ir ant tų žodžių man Smūgis!!! (6:30) Tikrai nemenkas smūgis ir tikrai kitam gale ne nelegalė :mrgreen:
Kažkas pačiupo mano, ka tik uždėtą 10cm Rapala X-Rap (hot steel spalva)
po smūgio nurimo, blyn galvoju negi nuėjo, traukiu... svoris... dar yra!
dar pasimuistė 3-4 min ir Gytis meistrišku vienu rankos judesiu įkelia monstriuką į valtį
samtelio neėmėme, sakom didesnės kibs :lol:
neapsirikome, numatavus lydekaitę 82cm ir 3,8kg
Paveikslėlis
Paveikslėlis
asmeninis rekordas!

šeip lydekos tikrai nebuvo aktyvios
Gytis po poros val įkirto dar vieną 1,3kg (~11val)
ir gryžtant į seklumas įvyko kuriozas
kadangi plaukėme nedideliame gylyje 1-2m, tai uždėjau negiliai neriatį Rapala Flat Rap
užmetu, plaukiame ir po 5-10metrų neblogas smūgis, bet paskui spurda kaip lydeka nelegalė
ištraukiu... ogi salatis :lol: ant velkės!!! :lol: 42cm, nelegalas :twisted:
taip ir baigėme negausią, bet rezultatyvią žūklę

GytisM
Pranešimai: 868
Užsiregistravo: 2009.10.27, 13:53
Miestas: Kaunas/Marijampolė

Re: Forumiečių DIENORAŠTIS 2010

Standartinė GytisM » 2010.05.24, 15:15

Parasysiu apie 2010.05.15 dienos pamirštą žvejybą. Su draugu zondavome viena ežerą Vilkaviškio rajone. Iš VBS girdejome, kad pasigauna neblogi lydžiai, t.y. 4,4kg 3kg ir pan. Taigi nuvyke ten spiningai mosavome 5 val, bet lydžių tai ir nepamateme :? Man pavyko tiktai pagaut ešeri 0,360 kg
Paveikslėlis


Po žvejybos nuvykome patikrint teisybės pas VBS ir pasirodo tiesa. Savo akimis mačiau galvas 4,4 kg ir pora apie 3kg lydekų.

Vartotojo avataras
Aivaras
Pranešimai: 1024
Užsiregistravo: 2009.11.09, 18:38
Miestas: Kaunas

Re: Forumiečių DIENORAŠTIS 2010

Standartinė Aivaras » 2010.06.01, 18:45

šiandien sąlyginis sujudimas Nemune aukščiau Kruonio
pora legalių 46 ir 48cm (dar viena išspjovė voblerį tik pakibus) ir pora ešeriukų
Paveikslėlis
sudirbo kaip visada kultinis Yo-zuri 3D Flat Crank
ir prakalbinau Yo-zuri 3D Crank (čiupo vos didesnis už voblerį 120g ešeriokas :mrgreen: )
taip pat prašneko Rapala X-rap Deep 8cm (ešerys)
Paveikslėlis

GytisM
Pranešimai: 868
Užsiregistravo: 2009.10.27, 13:53
Miestas: Kaunas/Marijampolė

Re: Forumiečių DIENORAŠTIS 2010

Standartinė GytisM » 2010.06.07, 09:11

2010.06.06 Veiksmas: ežeriukas netoli Vilkaviškio. 05:30 val aš jau valtyje. Šiame ežere esu pirmą kartą, vanduo labai žalias, gylis svyruona nuo 2 iki 4 m. Pora valandų metau be rezultato, bandau visus savo voblerius ir randu išganymą :lol: Yo-Zuri Flat Crank ;) ir kibimai prasidėjo. Viso iki 12:00 val pagavau 3 nelegales ir 0,8kg 49cm, bei 54cm 1kg lydekaites.
Paveikslėlis

GytisM
Pranešimai: 868
Užsiregistravo: 2009.10.27, 13:53
Miestas: Kaunas/Marijampolė

Re: Forumiečių DIENORAŠTIS 2010

Standartinė GytisM » 2010.06.21, 10:07

2010.06.19 nutariau nuvažiuoti pas senelius į soda ir nepamiršau įsidėti valtikės su spiningu, kadangi netoliese yra ežeriukas. Vakare suvalgom šašlyką ir einam miegot. Nusistatau žadintuvą 4:00val., bet taip skaniai miegojosi jog nukilinu žadintuvą ir pramiegu iki 9:00val :lol: . Valtį įsileidžiu apie 10 val. ir per valandą pagaunu 2 lydekutes ir viena atsikabina. Masalas X-Rap8 Hot Steel
Paveikslėlis
Paveikslėlis

Po kiek laiko keičiu žvejybos vietą ir valtį statau ant skardziu nuo 2 iki 3,5 m. Po gero pusvalandžio ir rezultatas: 1,6kg 62cm Masalas X-Rap10 Gold
Paveikslėlis

Netrukus iš sodų atėjo šeimyna, kuriai buvau prisižadėjas paplukdyt, tai beplaukojant vis staptelėdavau pamėtyti ir dar pagavau 2 ešeriukus. Masalas StrikePro milicininkas.

Išvada: mes vis stengiamės važiuot nuo namų kuo toliau, bet geriausios vietos yra po nosim :lol:

GytisM
Pranešimai: 868
Užsiregistravo: 2009.10.27, 13:53
Miestas: Kaunas/Marijampolė

Re: Forumiečių DIENORAŠTIS 2010

Standartinė GytisM » 2010.06.28, 13:22

2010.06.18 penktadienio rytas 7.00 val. aš jau ežere ir pradedu tvčint. Pirmas smugis ant XR8 hot steel ir 100gr. ešeriukas jau valtyje, bet keliauja namo paūgėt. Susilaukes kritikos iš kolegų dėl Rapala X-Rap 10cm GGH(baltas) voblerio nekibumo, bandau atidarinėt ir pavyksta, susivilioja silkutė:
Paveikslėlis

Atidarymas pavyko. Po gero pusvalandžio ant to paties GGH(vaiduoklio) smugis, pakertu, iš lydekos pusės vel du smūgiai ir ate lydeka + vobleris+ pavadėlis :shock: Kadangi naudojau savo gamybos iš stygos pagaminta pavadėlį(gerai matyti pirmoje foto), kuris buvo apie 10cm ilgio ir lydekai prarijus voblerį su pavadėliu nukando mano pintuka. Liūdna.......

Dar pamėčius pora valandų pavyksta suvilioti vien lydekaite 1,5kg 61cm ir dar viena nelegalė.Masalas X-Rap 10cm Gold
Paveikslėlis

P.S. Nuo šiol naudosiu ilgesnius pavadėlius :lol:

Vartotojo avataras
Aivaras
Pranešimai: 1024
Užsiregistravo: 2009.11.09, 18:38
Miestas: Kaunas

Re: Forumiečių DIENORAŠTIS 2010

Standartinė Aivaras » 2010.07.05, 15:49

pabandžiau šiandien šturmuoti Algio rekomenduotą Nemuną po Birštonu...
na ir ką... žiūrim ką turim
išplaukiau apie 5val.
apie 6 val. kuriozas: plaukiu velke, ir vienam spiningui suveikus stabdžiui traukiu, svoris yra bet nespurda... pritraukiu prie valties, ogi 1,1kg karšiokas :mrgreen: užsikabinęs už nosies dviem rapalos 8cm ešerio kabliais
ryškiai buvo nefotogeniškas, nes pradėjo spurdėti tik kai išsitraukiau telefoną įamžinti, tad teko jį sutramdyti
Paveikslėlis
toliau plaukiau iki verknės intakų, nieko... ramuma kokias 3val
10 val gryžtant smūgis... traukiu o kitam gale trrr trrr, trr trr trr :mrgreen: spėjų, kad dryžis
žinoma :) prisitraukiu nemenką ešerioką (~300g)
bet per žioplumą paleidžiu keldamas i valtį :evil:
po kokių 15min dar smūgis, jaučiu, kad kažkas rimtesnio
prisitraukiu lydekioką, pastato žvakę, apsuka dar pusratį apie valtį, graibštas neparuoštas,
tai pažaidžiu su ja kokias 7min ir ji jau valtyje (50cm, 0,95kg)

pietūs yra :)
Paveikslėlis

tiesa, visi 3 kibimai tik ant naujo spiningo :), matyt nebus prastas :twisted:

Vartotojo avataras
Aivaras
Pranešimai: 1024
Užsiregistravo: 2009.11.09, 18:38
Miestas: Kaunas

Re: Forumiečių DIENORAŠTIS 2010

Standartinė Aivaras » 2010.07.10, 20:09

vakar Nemune su Algiu:
Galima sakyti pirmas mano gyvenime starkiavimas :)
startas apie 6val. ryte
didžiausios viltys į čia tikrai dirbantį Strike Pro voblerį EH-076-BL (spalva A09) :
Paveikslėlis
ir ką gi, 7val. būtent ant šio masalo man pirmas smūgis :twisted:
parvelku ką tik legalą, lygiai 46cm ir 740g starkioką (pirmas mano gyvenime)
Paveikslėlis
paskui gal 3val. tuščios abiems
keičiame masalus, bandome įvairius variantus
ir aš sugalvoju susirasti gumą, parenku violetinę su blizgučiais ir kabinu 28g galvakablį
gal po 15-20 min ir jam smūgis, jaučiu, kad menkesnis priešininkas
į valtį įkeliu apie 333g starkiukę, aišku jam dar leidžiu paūgėti
Paveikslėlis
matau, kad jau ir Algiui sportinis pyktis atsiranda :twisted: nors gal čia naujoko sėkmė :mrgreen:
aš lipu iš valties 11val. ir palieku Algiui erdvės ir šansą reabilituotis ;)
Algis nusiima 16val. ir iki to laiko sukrapšto vieną lydekaitę ~700g ;) (aišku ant kultinio Yo-zuri Flat Crank) Paveikslėlis

Mantas
Pranešimai: 329
Užsiregistravo: 2010.05.24, 18:55

Re: Forumiečių DIENORAŠTIS 2010

Standartinė Mantas » 2010.08.25, 12:30

Nusprendziau ir as parasyt :)
Po nesekmingo pasirodymo ezere, nieko doro nepagawes = isikaliau i galva, kad praradau gabumus spiningaut.
Susirges depresija, tik sedejau ir ziurejau i tekancia upe.
2010.08.23 Su kompanija uzdalyvavom kaimo tuse, tai girtas supratau, kad laikas pataskyt vietines zuvis
2010.08.24 Su sunkiu pachmielu atsikeliau 9h, nieko nevalges griebiau spininga ir savo krepsy su masalais.
10h jau vietoj isibriges tikrinu gyli su vobleriais, sulaukiau lengvo pamusimo. Po 10 min uzsidedu Kibs blizge "Torpedo" 18g ir metau. 3metimas ir smugis, pagalvojau salaciokas ir po biski traukiu ir staiga triokst ir nutruko. Ziuriu stabdi priverzes iki galo. Mintyse rekti pradejau "Asilas ir t.t.", nebutu pachmielinga. Prisirisu kita kibs blizge "Cyclone" 16g
metau ir nieko. Atsisedau ant didziulo akmens ir renkuosi masala uzsidedu Trout Tune vobleriu ir pradedu metyt, telefonas nerimsta visi skambina, kad pachmiela varom daryt, as sakau nevelnio ir metau toliau. Prisidegu cigarete ir metau toliau, pataikiau i tarpa tarp zoliu ir traukiu, tik ziuriu staiga vanduo verda tik bac bac, nieko nesupratau ziuriu valas varo kaip paseles, as taksht ir pajiehali po 20min traukimo grazusis sapalas kokiu 400g o gal daugiau svarstykliu neturiu. Iskart i sietuka ir toliau antras metimas bac vel yra, nespejes gerai pakirsti nuejo savo keliais ir paliko tik dideli zvyna ant trisakio. Gryzes namo sapalaiti pafotkinau ir imeciau pas save i pruda, rudeniop paleisiu. Sitaip ir baiges pachmielga diena
2010.08.25 pradejo lyt kaip iskibiro 2h nakties. nesimiega... atsikeliau be 10 5h, pasidariau pasarus galvojau nueisiu ant kukuruzo pasedet, bet ir spiningeli ismeciau. prasidejo kuoju, karsiu kibimai iki 7h kibo belekaip staiga apstojo. pasijamiau spina, uzmaukslinau kibs "cyclone" blizge geltonos spalvos. Isibrendu palikes dugnines, metau gal 14min, galvoju paskutiniai 6 metimai ir atgal. pirmas metimas is tu sesiu, o smugis, blem atsikabino, 2,3,4, nieko pagalvojau vsio isejo, 5metimas yra lydis, patampiau patampiau 5-8 min issitraukiau kazkur 1,2 ar 1,3 kg :P + 14 kuoju ir karsis :) vat tokia mano siandienos zukle :)

P.S foto po to isimesiu i kompa
P.S.S. Parasiau kaip i tikra dienorasti :DDDD

Mantas
Pranešimai: 329
Užsiregistravo: 2010.05.24, 18:55

Re: Forumiečių DIENORAŠTIS 2010

Standartinė Mantas » 2010.08.25, 20:50

tavo zodziu paklausiau ir negeriau, parases staipsny pajamiau spina ir Nery, po 40min gryztu su 1,4kg sapalu :) nuejau pas kaimyna tas pasvere :P

Vartotojo avataras
Aivaras
Pranešimai: 1024
Užsiregistravo: 2009.11.09, 18:38
Miestas: Kaunas

Re: Forumiečių DIENORAŠTIS 2010

Standartinė Aivaras » 2010.08.29, 13:22

kaip žadėjau atostoginių pažvejojimų žinios ;)
Šventoji (prie jūros) 2010 08 24
pirmą vakarą kol kepė šašlykai nuėjau už 200m nuo sodybos į šventąją pabandyti sėkmės
ir ant meet'e laimėto vieno iš prizų Cormoran voblerio Cora Z Bonanza (nėrimo gylis 1-3m) per gerą pusvalandį pasirašo apie 1kg margašonė
Paveikslėlis
antrą dieną vėlyvą rytą nulekiu iki šventosios uosto ir jos kanale ant to paties masalo apie 11val. įkertu tokią pat lydeką
visai patikėjau masalu kai trečioje upės vietoje 3 kartus atakavo silkutė ir iš 3 karto pakirtau ją :twisted:
Paveikslėlis
galiu užbėgti įvykiams už akių ir pasakyti kad per šia savaitę ant šio Cora Z voblerio apturėjau dar 1 nelegalę kaime ir jis pribėgęs vandens :? , gal ir geras masalas, bet labai neilgaamžis :evil:

2 serija
aš jau kaime Kėdainių raj. 2010 08 26
nekantrauju ir nulekiu apie 16 val. į mūsų su Gyčiu (ir net Algio) jau ne kartą tikrintą balikę
pirma valanda nieko gero nežada, tik viena nelegalė
18val. atlekia Gytis ir bandom sėkmę dviese :)
kabinėjasi vien nelegalės ir tai labai vangiai, Gytis ilgai nelaukęs įsega legalią apie 47cm lydekaitę
plaukiam toliau... Gytis uždėjo naują pirkinį Salmo Pike berods 9cm ir ką...
gal po 20-30min velkant Gytis: ėėė Aivarai kur užplaukei į žoles? aaaa ne pala! turiu! ruošk graibštą :lol:
pasirodo ant Pike (juokavom, kad ant Algio :mrgreen: ) užkibo 2.5 kg margašonė... gražu ;)
aišku jaunesnioji 47cm sesutė kaip mat gryžta į savo valdas ;)
jau temsta, kibimas tikrai ne superinis... o dar aš pralaimiu 4:2 :lol:
iki mašinos plaukti gal 500m ir man baaac! turiu aršią silkę sakau :twisted: o ji į žoles į žoles...
šeip ne taip jėga parsivelku, o ten blyn.... ešerys 500g gražuolis :mrgreen:
liko gal 200m, na sakau dar vienas stuktelėjimas turėtų būti... ir ant tų žodžių vėl tas pats BAC! :twisted:
ešerys 300g jau valtyje, na ką gi, 4:4 :mrgreen:
Paveikslėlis
3 serija 2010 08 27
atsikeliu prieš 7 ryto ir nusprendžiu patikrinti visai nedidelį tvenkinuką gal 1km nuo kaimo gryčios
praeitą kartą lydekų čia praktiškai nepagavau, tik pora peiliukų, o ir ešeriai kabinėjosi tik apie 100g
šįkart situacija linksmesnė :mrgreen:
startuoju 7.30
gerą valandą nieko doro, tik viena nelegalė, pagrinde velkiauju, bandau įvairius masalus
kibimas prasideda tik gerokai po 10val.
viena legali jau yra, aišku ant juozuko (flat crank), tiksliau jo pusbrolio duel quite wave ryškaus salotinio
paskui sukilo ešeriai, ir visai padorūs 200-400g.
vienas ešerys net įsigudrino čiupti Rapala X-rap 10cm voblerį :lol:
galų gale nusiimu po 15val. su laimikiais:
2 legalios (46-47cm) ir 8 visai gražūs ešeriai ;)
liūdnesnės žinios, kad nutraukiau 2 voblerius ir ant abiejų ką tik buvau pagavęs po lydeką :evil:
ko jau ko kelmų ten netrūksta ir atkabinti net su atkabikliu pasirodė be šansų :evil:
Paveikslėlis
na ir paskutinis pasispardymas 2010 08 28
vėl tame pačiame tvenkinyje kur Gytis įsegė 2.5 kg gražuolę
startas 7.30
oras nelepina, šaltoka, linoja... ir nekimba :evil:
pirma nelegalė ant X-Rap Hot Steel gal 9val
paskui vienas, antras ešeriokas, bet dydžiai nedžiugina, vos per 100g.
apsukau gal 4-5 ratus
ir kas įdomiausia žuvys labai atsargiai kimba, turėjau kokius 4 atsikabinimus jau užkibus žuviai ir tiek pat stuktelėjimų per voblerį :evil: erzina mat jos :lol:
apie 12 val nusprendžiu nusiiminėti, bet užsimanau praplaukti dar vieną "einamą" tašką
aišku abu spiningus apginkluoju juozukais ir pavėjui 3 greičiu plaukiu gal 3-3.5m gylyje
juozukai kaip žinia velkant neria iki 2.5m
ir ką.... ogi BAC! ešerys pareina! vėl tas etaloninis 400-500g. graži pabaiga :mrgreen:
Paveikslėlis

pastebėjimas: ankstų rytą ar apsiniaukus kur kas mieliau žuvys ima ryškųjį juozuką (salotą) ar baltą, o įdienojus ar šviečiant saulei lyderio pozicijas perima geltonas kultinis GBL spalvos ;)

Netingėkit ! imkit spiningus į rankas! plėšrūnės tikrai bunda! ;)
Paskutinį kartą redagavo 6 Aivaras. Iš viso redaguota 2010 kartus.

Vartotojo avataras
Aivaras
Pranešimai: 1024
Užsiregistravo: 2009.11.09, 18:38
Miestas: Kaunas

Re: Forumiečių DIENORAŠTIS 2010

Standartinė Aivaras » 2010.09.01, 12:27

na ką vyrai, tinginiai :twisted: kiba nežvejojat????????
gėdos turėkit, pasidalinkit laimikiais ;)
vakar nutariau palydėt vasarą, starkių ir lydekų užsimaniau :twisted:
nemune už birštono įleidau valtį 15val.
ir ką gi..... ogi visai nieko, ko tik nebandžiau ir įvairuose gyliuose... TYLUMA :?
sutikau diedus, kurie nuo ryto sėdėjo, sakė tik nusipurtymą turėjo ryte o daugiau visiškas nulis, net ant gyvos
žodžiu vilčiu daug nebedėjau... bet....
po 17val. nuplaukęs gal 3km aptikau perkritimą iš 2 į 6m. sakau pamėtysiu lengvai
juolab, kad kaip tik toj vietoj išsivertė žuvis, iškart įtariau salatis, bet išsivertimas kaip 300g ešeriuko :lol:
na ką, metimas į tą vietą gilumoje.. nieko... tada išsivertė arčiau kranto, po kelių min vėl gilumoje...
pagalvojau, dabar eis vėl į sėklių ir metu tiesiai ten... traukiu... jaučiu, kad tuoj vobleris ars dugną...
ir..... PYYYYSSSSSTTTTT! vienas smūgis, bet toks, kad be abejonių salačiokas :twisted:
tempiu nelabai sunkiai, bet prie valties padaro dar kelis viražus ir užlenda kažkur už inkaro virvės, bet keliais meistriškais gestais išprašau jį iš ten :lol: , galų gale pakišu čerpoką ir jis jau valtyje!!!!! 3Kg
Paveikslėlis
įvykio laikas 17.30
kadangi krepšinis reikalas šventas, sakau reik jau sukt link mašinos ir dedu 3D Crank ir tą patį DT Flat ir tempo tempo link mašinos
baksnoja dugną vobleriai 5-6m. gylyje bet nė bumt...
prie mašinos sakau dar pamėtysiu, nes dar tik 19val.
vėl išsivertimas, metu į tą vietą tą patį Rapala DT Flat, tylu...
spėju, kad šalvis pasidavė į dešinę ir metu kokius 15m dešiniau, traukiu... ir.... Boooom! yra :lol:
va tokia žvejyba man jau patinka :twisted: :twisted: :twisted:
išvelku beveik 2kg salatį
gerai pastarkiavau :lol: :lol:
didelis dėkui Rapalai DT Flat, kurio iki šiol nebuvau atidaręs ir jau maniau perleisti broliui, bet manau reiks jam pirkt tokį patį ;) Salačių žudiką :twisted:
štai ir abu smogikai
Paveikslėlis
puiki pažintis su Salačiais, argi ne ;)


Grįžti į



Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 79 ir 0 svečių