Graibštas žuviai

Vartotojo avataras
antistatic333
Pranešimai: 1398
Užsiregistravo: 2011.08.15, 18:34
Miestas: Kaunas

Graibštas žuviai

Standartinė antistatic333 » 2011.10.06, 17:33

:arrow:
Paskutinį kartą redagavo 1 antistatic333. Iš viso redaguota 2011 kartus.
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
SauliusKriauza
Pranešimai: 178
Užsiregistravo: 2011.09.24, 10:41
Miestas: Lekėčiai

Re: Graibštas žuviai

Standartinė SauliusKriauza » 2011.10.06, 20:02

Naudoju labai panasu Mikado firmos grabsta, jis tiesa yra daug tankesnis. Pirkau ji tik del vieno atsitikimo. Zvejojom mes su draugu tokioj nedidelej baloj ant gyvos zuveles. Bala nediduke su uztvankele. Taciau raudziu ir lydeku ten kaip pri****a. Taip kad uzsimetu as i balos viduri ir toliau zvejoju tas kilbukines raudes. Po gero pusvalandzio, keistas vaizdas, lydekine storule 16g plude parvirto ant sono ir ne krust, pagalvojau kad nelabai logiska butu jei trisakiu per kupra perverta raude galetu iskelt toki balasta. Taigi timpteliu, atrodo lyg i kelma ikirtau. Tik tas kelmas po keletos sekundziu taip sulenke mano pigia meskere su 0.33 mono valiuku jog mazai nepasirode. Po kokios minutes kovos, astriadante issoko ivirsu. Vaizdas buvo nepakartojamas, drasiai galiu sakyt jog tai buvo 6 kilogramu lydis, jei ne didesne. O po to suolio nere ir nutruko. Keikiau as ja puse dienos. Taigi kita diena nulekiau i turgu ir nusipirkau graibsta, kad tokie dalykai nepasikartotu. Ta pacia diena vel su tuo paciu draugu lekem i ta pacia bala, tik sikart i kita gala ir kaip nebutu keista draugas isikirto 5.5 kg lydi kurios tikrai nebutu istraukes be mano graibsto pagalbos. Sokau i vandeni iki juosmes ir zoliu iskrapsciau grazuole. Taigi po tokiu graibsto krisktynu niekad nevaziuoju i zvejyba be jo :D

Pikehunter
Svetainės adminas
Pranešimai: 2119
Užsiregistravo: 2009.04.22, 10:41

Re: Graibštas žuviai

Standartinė Pikehunter » 2011.10.08, 10:46

Pats geriausias graibštas mano manymu turi būti visas metalinis, ne išlankstomas, vamzdis ištisinis (ne teleskopas, taip galima panaudoti dar ir kitiems reikalams-pvz atsistūmti valti), graibštas platus (kad tilptų ne tik lydekos galva, bet ir visa lydeka). Tinkliukas turi būti ne medžiaginis, o žilkinis, kaip teniso raketes, tokiam daug lengviau ir greičiau galima išpainioti masalą

Darius
Pranešimai: 170
Užsiregistravo: 2009.04.20, 20:13
Miestas: Panevezys
Kontaktuotis:

Re: Graibštas žuviai

Standartinė Darius » 2011.10.08, 10:58

Taip as irgi tik uz zilkini,pas mane gan stambus graibstas.Kokie 5-6kg lydeka tilptu be vargo :) Stambiom akutem,stora zilka,ir masalas neisipainioja ir zuvi malonu i toki jau kist ir po to isimti zinant kad ji nesusipainios.


Grįžti į



Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 8 ir 0 svečių