Tvisteriai

Pikehunter
Svetainės adminas
Pranešimai: 2119
Užsiregistravo: 2009.04.22, 10:41

Tvisteriai

Standartinė Pikehunter » 2009.06.04, 11:00

Ar dažnai naudojate tvisterius? Kokias žuvis gaudote?

Tanius
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 2009.06.04, 16:32

Re: Tvisteriai

Standartinė Tanius » 2009.06.04, 16:33

jaigu tenka rinktis tarp tvisteriu ar riperiu, prie sirdies man mieliau tvisteris. Pagrinde gaudau lydekas, taip pat su tvisteriukais eserius, be ju neysivaizduoju savo zukles.

Spiningautojas
Pranešimai: 13
Užsiregistravo: 2009.05.04, 09:21

Re: Tvisteriai

Standartinė Spiningautojas » 2009.06.04, 23:12

Jei taip sudarant mėgiamų masalų sąrašą tai pas mane būtų:]
1. Riperis
2-3. Blizgės-Vobleriai
4. Sukrės
5. Tvisteriai
6. Kitos nesamonės

Lempinis
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: 2009.05.28, 17:29

Re: Tvisteriai

Standartinė Lempinis » 2009.06.06, 12:53

Asmeniskai as per tiek metu nesu istraukes lydekos ant riperio ar tvisterio.Pas mane dominuoja sukriukes ir vobleriai.Kito kazkaip nepripazystu.Na neskaitant sterku, tvirteriai ir riperiai,ko pasekoje pavyksta islupti neblogai :mrgreen:

wyte
Pranešimai: 10
Užsiregistravo: 2009.06.02, 14:27

Re: Tvisteriai

Standartinė wyte » 2009.06.07, 12:37

Aš tai teikiu pirmenybe gumai.Na tvistereis gaudau dažniau

Pikehunter
Svetainės adminas
Pranešimai: 2119
Užsiregistravo: 2009.04.22, 10:41

Re: Tvisteriai

Standartinė Pikehunter » 2009.06.08, 16:12

Aš ant tvisterių pernai esu ištraukęs Nemune kelias lydekas. Bet juos dedu tik visiško atsoso atveju. Ir kelis kartus pasiteisino - užkibo tik ką pakeitus - matyt reikia lydekų įnoriams įtikti

wyte
Pranešimai: 10
Užsiregistravo: 2009.06.02, 14:27

Re: Tvisteriai

Standartinė wyte » 2009.06.09, 15:34

Kokias spalvas naudojat

Lempinis
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: 2009.05.28, 17:29

Re: Tvisteriai

Standartinė Lempinis » 2009.06.10, 20:57

Pagrindinis raudona uodega balta galva.man daugiau nereikia

wyte
Pranešimai: 10
Užsiregistravo: 2009.06.02, 14:27

Re: Tvisteriai

Standartinė wyte » 2009.06.10, 21:27

As tai turiu tris spalvas salota,naturali,pienas,na dar gaisrininka .

Pikehunter
Svetainės adminas
Pranešimai: 2119
Užsiregistravo: 2009.04.22, 10:41

Re: Tvisteriai

Standartinė Pikehunter » 2009.06.15, 13:59

Aš kažkodėl tamsias esu pamėgęs, galbūt dėl to, kad jie likę nuo starkių gaudymo. Pagrinde žalios, raudonos, morkavos, violetinės ir kitos. Esu ant jų lydekų pagavęs, nors, kaip sakiau, nelabai anos mėgstu...

Pikehunter
Svetainės adminas
Pranešimai: 2119
Užsiregistravo: 2009.04.22, 10:41

Re: Tvisteriai

Standartinė Pikehunter » 2009.09.22, 09:40

vital vilnius rašė:Man "jig" masalais daugiau patinka gauditi kur gilis virs 2 metru,iki 2 metru voblerei(tvicingas,stop&goir t.t.) valdo :)
daugiausia 'jig'audamas nauduoju riperius(manns,relax),po to jau tvisterei.

Aš kažkaip negiliai gana retai gaudau (nebent ankstyvą pavasarį). Dažniausiai stengiuosi laikytis ties 4-5m, nes tokiame gylyje dažniausiai eina skardžiai (įvairiuose vandens telkiniuose-Nemune, daugumoj ežerų (bent Dzūkijoj). Bandau riperius, blizges,voblerius. Tvisteriai aptatinėje bandomų masalų sąrašo apačioje. Nors kartais jie išties pasiteisina. Štai pernai beveik visus metus Nemune visa žuvis buvo tik palei dugną (į aukštesnius sluoksnius nekilo). Ir būtet tvisterių (tamsių spalvų) pravedimas palei dugną arba tvičingavimas jais pasiteisino pakankamai gerai

Vartotojo avataras
antistatic333
Pranešimai: 1398
Užsiregistravo: 2011.08.15, 18:34
Miestas: Kaunas

Re: Tvisteriai

Standartinė antistatic333 » 2011.11.30, 16:03

Retos rūšys silikoninių masalų

RETOS RŪŠYS SILIKONINIŲ MASALŲ

Vandens gilumose ir paviršiuje ,be žuvelių ir kirmėlių yra dar daug kitų gyventojų,kuriuos ir imituoja šie keisti masalai.Iš karto norisi pabrėžti kad,tokių masalų jums nereikės daug,tik keletą įvairių,bet galima apseiti ir be jų.Nors kai kada aš juos naudoju pats.Taigi:
Paveikslėlis

VARLĖS

Paveikslėlis

Taip męs jau žinome tvisterius su dviguba uodega.Bet čia kalba eina apie visiškai kitą masalą “varlę” — labai natūraliai panašią į tikrą,tiek spalva tiek plaukimu vandens paviršiuje.
Varlės imitacijos jums ko gero kai kada iš tikrūjų gali prireikti, Juk pas mus varlių yra be galo daug, o šiltuoju metu laiku - įpatingai. Todėl varlės užima labai daug maitinimosi raciono,tiek lydekoms ir šamams , ir gaudymas ant jų gali atnešti puikią sėkmę.Bet reikia nepamiršti kad kvakses traukia vandenžolės ir kranto riba.Ir būtent prie tokių vietų jeigu maitinasi šąmas ar lydeka , “varlė” gali parodyti labai didelius stebuklus ir atnešti puikių laimikių.
Masalas maunamas kaip ir ant nedidelio galvakablio,taip ir ant sudėtingesnių konstrukcijų.kadangi guminė “varlė” yra sunkesnė , nei tvisteris ar riperis, tai ją galima užmesti be didelio sunkumo,netgi nenaudojant papildomo svorio ,apginklavus masalą neužsikabinančiu kabliuku,ar panaudojus plaukiantį galvakablį. Geriausias pravedimas – paviršiuje,per žoles,su tymptelėjimais ir sustojimais.Mano praktika parodė,kad ant “varlės” kimba žymiai didesnės lydekos.


TRITONAI BUOŽGALVIAI DIELĖS

Paveikslėlis
Kai kada pasitaiko užtikti nedideliais kiekiais silikoninių trinonų,buožgalvių,dielių o taip pat įvairių vėžiukų ir kitokios ekzotikos. Ant jų taip pat gali užkibti žuvis,ir netgi didelė ,bet kažkokių didesnių galimybių šie ekzotiški masalai neturi ,net jei juos lygintume su tvisteriais ar riperiais (nebent tik labai siaurose specifinėse sąlygose).Įsitikinęs,kad daugumai iš mūsų šių masalų niekada taip ir neprireiks, bet priminti vis tiek verta.

ILGIEJI SLIEKAI

Paveikslėlis

Mąsalai imituojantys ilgus sliekus ,labai plačiai yra naudojami užsienio šalyse. Dėl savo ilgo dydžio jie yra labai pastebimi ir “apetitnai”atrodo. Rodos kad mūsų plėšrūnai turėtų būti šiems masalams ne apatiški ,o ypač mūsų lydekos ar starkiai.Ilgieji masalai gali būti efektingesni nei paprasti masalai,kai kibimas yra labai vangus, kai mūsų plėšrūnai žaidžia su masalais kaip „katė su šuniu „ Bet ilgieji sliekai reikalauja gana didelio meistriškumo juos apginkluoti net keliais kabliukais.

AŠTUNKOJAI IR KALMARAI

Paveikslėlis

Šie masalai labiau yra naudojami gaudant jūroje ( Juk kaip žinia aštuonkojai ir kalmarai upėse ir ežeruose negyvena ).Bet paskutiniu metu jie įeina į madą ir isitvirtina tarp gaudančiūjų plėšrūnus. Nežiūrint į atsiradusius prototipus šie masalai patinka lydekoms,o kai kada stambiam ešeriui ar starkiui.

LAPELIS

Paveikslėlis

Nauja ir įdomi konstrukcija,primenanti medžio lapą,imituoja plaukiančią dėlę. Kraštai “lapelio” ploni,minkšti ir lengvai banguoti,traukiamas šis masalas vingiuoja ir banguoja.Kita įvairovė“lapelio“ yra ta kad jis turi specialius tvirtinimus specialiam kabliukui.Todėl masalas panašus į lotynišką “S” raidę.
Vibro lapelį galima naudoti ir ant paprasto galvakablio,o taip pat apginkluoti ir (plaukiančia galvute,neužsikabinančiu kabliuku.). Įpatingai įdomi žvejyba vandens paviršiuje,kai yra imituojama – paskutiniai priešmirtiniai žuvelės spurdesiai,jau gulinčios ant šono.Toks pravedimas dažnai atnešdavo man dėmesio vertų lydekų.


MALUNSPARNIS - LĖKTUVAS

Paveikslėlis

Yra išskirtinė grupė minkštūjų masalų pagamintų iš minkšto ir elastingo silikono,kurie sukasi apie savo ąšį.Pritaikomi jie dažniausiai individualiai su skęstančiomis galvutėmis ar sunkiomis ąšelėmis (arba visai be jų) ,ir labai retais atvejais kombinuojami su kitais modeliais.
Pravedant prie pat dugno,reikia aktivizuoti masalo judesius,vertikalioje plokštumoje.Todėl sukurti yra modeliai,kurie turi ,kitaip tariant “pasišokinėjantį laiptelį“, todėl mąsalas patraukiamas staigiu judesiu ,atsiplėšia nuo dugno greičiau ,nei tai daroma paprastai (šuoliuoja), o sustabdant mąsalą ir kai vąlas yra įtemptas ,lengvai planiruoja.
Paskutinį kartą redagavo 2 antistatic333. Iš viso redaguota 2012 kartus.
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Aivaras
Pranešimai: 1024
Užsiregistravo: 2009.11.09, 18:38
Miestas: Kaunas

Re: Tvisteriai

Standartinė Aivaras » 2011.11.30, 16:41

man patiko! būtinai pabandysiu ;)

Vartotojo avataras
antistatic333
Pranešimai: 1398
Užsiregistravo: 2011.08.15, 18:34
Miestas: Kaunas

Re: Laidos apie žvejybą

Standartinė antistatic333 » 2013.03.20, 11:51

FINAL KEEPER
http://www.youtube.com/watch?v=z2AmIp3Xvqw

PS: klausimas aktyvistams ir spiningistams,gal kas matete kur yra tokiu isigyti??
Paveikslėlis

saulius67
Pranešimai: 39
Užsiregistravo: 2012.03.01, 18:33

Re: Laidos apie žvejybą

Standartinė saulius67 » 2013.03.20, 15:01

lietuvoj tai nemaciau bet kas usiregisrave ul spininge pasiklauskit pas kaizen as is jo pirkau situ pricendalu

Vartotojo avataras
antistatic333
Pranešimai: 1398
Užsiregistravo: 2011.08.15, 18:34
Miestas: Kaunas

Re: Laidos apie žvejybą

Standartinė antistatic333 » 2013.03.20, 17:27

saulius67 rašė:lietuvoj tai nemaciau bet kas usiregisrave ul spininge pasiklauskit pas kaizen as is jo pirkau situ pricendalu

Neoficialiai paskelbi man kaina ir it.t.t.. ;)
Paveikslėlis

saulius67
Pranešimai: 39
Užsiregistravo: 2012.03.01, 18:33

Re: Laidos apie žvejybą

Standartinė saulius67 » 2013.03.20, 19:55

kaip tau tai pasakysiu lygtais pokelis 16 lietuvisku ,tik niekam nesakyk

Vartotojo avataras
antistatic333
Pranešimai: 1398
Užsiregistravo: 2011.08.15, 18:34
Miestas: Kaunas

Re: Laidos apie žvejybą

Standartinė antistatic333 » 2013.03.20, 20:32

saulius67 rašė:kaip tau tai pasakysiu lygtais pokelis 16 lietuvisku ,tik niekam nesakyk

Jauciu tau su juo reiks atsisveikint ir perleist man ji.. :mrgreen:
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Aivaras
Pranešimai: 1024
Užsiregistravo: 2009.11.09, 18:38
Miestas: Kaunas

Re: Laidos apie žvejybą

Standartinė Aivaras » 2013.03.21, 12:24

analogas
http://www.cabelas.com/catalog/search_c ... =IK-129658
tik čia iškarto su kabliu, kaina manau būtų iki 2Lt/vnt

antistatic333 rašė:FINAL KEEPER
http://www.youtube.com/watch?v=z2AmIp3Xvqw

PS: klausimas aktyvistams ir spiningistams,gal kas matete kur yra tokiu isigyti??

Vartotojo avataras
antistatic333
Pranešimai: 1398
Užsiregistravo: 2011.08.15, 18:34
Miestas: Kaunas

Re: Tvisteriai

Standartinė antistatic333 » 2013.03.21, 23:54

Esme ta,kad sitie kabliukai turi savotiska trukuma: pirma ju negalima panaudot tarkime mazesnem gumom.
Antra tie plasmasiniai gali buti pritaikyti tiek mazesnem tiek didesnem gumom belieka pakeisti tik pati ofsetini kabliuka,tai jau sioks toks akivaizdus pranasumas.
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Pelekaz
Pranešimai: 421
Užsiregistravo: 2012.02.17, 20:31

Re: Tvisteriai

Standartinė Pelekaz » 2013.03.21, 23:59

is bedos senukuose kazka panasaus maciau. Pridejus biski ranka gali butu pritaikyt :D
Esme musyse...

Vartotojo avataras
Aivaras
Pranešimai: 1024
Užsiregistravo: 2009.11.09, 18:38
Miestas: Kaunas

Re: Tvisteriai

Standartinė Aivaras » 2013.03.22, 00:11

pakonstruok Andriau ir į pardavimą :D

Vartotojo avataras
antistatic333
Pranešimai: 1398
Užsiregistravo: 2011.08.15, 18:34
Miestas: Kaunas

Re: Tvisteriai

Standartinė antistatic333 » 2013.03.22, 00:28

..Kol kas darbo poligonas mestas i va tokius masalus :

Paveikslėlis

kol nebus iveiktas barjeras gamyboje tol nebus paiesku senukuose... ;)
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
AudriusM
Pranešimai: 95
Užsiregistravo: 2012.11.14, 20:36
Miestas: Veliuona

Re: Tvisteriai

Standartinė AudriusM » 2013.06.15, 11:12

"Prezento" gavau keletą naujai "iškeptų", lietuviškų valgomų guminukų.
Trumpai paerzinau Nemuno ešeriukus ir pasirodo tikrai "valgomi".

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Žvejota su jais buvo gal tik pusvalandis per visišką nekibimą, bet rezultatai nenuvylė ir artimi rezultatams, žvejojant, ryškių gamintojų, valgomais guminukais.
Silikonas patvarus, dirba kaip priklauso tik gal tam, kad išlaikyti geriau kvapus, reiktų rimtesnės,- sandaresnės, pakuotės ;)
Nors per visišką nekibimą šių masalų darbas buvo gal kiek per agresyvus, bet ešeriukai juos atakavo ne ką blogiau už ne taip agresyviai dirbančius masalus, kurie būtent per visišką nekibimą duoda geriausius rezultatus.
Gal būt ateityje skirsiu daugiau laiko šių masalų testavimui gal pagerės ir kibimas Nemune, tad bus ir daugiau ką apie šiuos masalus pasakyti.
Jei šių LT masalų kainos neiškils iki kosmoso, mielai jų norėčiau turėti savo arsenale.
Laikas, praleistas žvejyboje, į gyvenimo trukmę neįskaičiuojamas.


Grįžti į



Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 29 ir 0 svečių