Kokius spiningus naudojate? Pastebėjimai, patarimai

Marius
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: 2013.03.30, 14:29

Re: Kokius spiningus naudojate? Pastebėjimai, patarimai

Standartinė Marius » 2013.06.11, 12:39

Gal kas daugiau papasakosite apie ABU GARCIA VERITAS ?:) kas naudojates kaip rankoje laikosi kaip dirba ?:) tvicingui is valteles tiks?:) ar verta pasiziureti ko kito?:)

jonas112
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2013.09.07, 12:51

Re: Kokius spiningus naudojate? Pastebėjimai, patarimai

Standartinė jonas112 » 2013.09.07, 12:55

Sveiki. Noriu patarimo. Noriu pirkti Spiningo kota ir rite galiu leisti 300LT. Norimas koto ilgis 2.70 nuo 10-35g gal .. Žvejojama bus su vobleriais,guminukais.(Pintu valu)
Nesinori pagalio, norisi jautraus spiningėlio ,bet neperjautraus nu suprantat mane manau.
Tai gal turit ka nors pasiūlyt man, kokį kotą ir rite pirktis.

Vartotojo avataras
Pelekaz
Pranešimai: 421
Užsiregistravo: 2012.02.17, 20:31

Re: Kokius spiningus naudojate? Pastebėjimai, patarimai

Standartinė Pelekaz » 2013.09.29, 21:48

Spiningo SAKURA SHINJIN SIS 5' x2 -UL testas
Paveikslėlis
screencapture

Taigi, teko i rankas gauti idomu spiningeli, kuri is karto norejosi pratestuoti. Labai suintrigavo jo ilgis - 1,50 m, o taip pat dar labiau uzmetimo testas - 0,5 - 3 gr. Iskart paprasiau vieno pazistamo, kuris atstovauja Lietuvoje SAKURA gamintoja.
Visu pirma, pagal savo gana zema kaina spiningas padarytas saziningai. Nera jokiu terlioniu, peckelioniu... Dizainas ne perkrautas. Gal siek tiek mane asmeniskai pribloske pati rankena, kuri pagal kotelio ilgi galetu buti siek tiek plonesne, bet be viso to, ji gana patogi ir maloniai "seda" i ranka.

Paveikslėlis
open source screen capture
Paveikslėlis
imagen
Nors gamintojas deklaruoja Shinjin kaip "regular" tipo akcija, taciau jis labiau panasus i "fast". Pagal savo blanko charakteristikas puikiai tiktu mazu vobleriuku "tvicingui", juolab, jog ir testas galetu buti virsijamas, nes kotelis turi pakankamai rezervo.
Pirmiausia i trasa paleidau 0,6 gr avizeles. Virpinti pirmus metimus buvo gana sunku, bet greit pripratau ir supratau kokia turi but amplitude. Spiningas pravedimo virpinant metu atlieka labai smulku darba, tai is tiesu tai ko man reikejo darbui sroveje. Mazoms avizelems gal ir nera pats idealiausias variantas, bet dirbt galima.
Uztikus besimaitinancius eserius spininga iskart apzuvinau. Zuvi laiko gerai, kibimai jauciasi pakankamai. Avizeles darbas ir virpesiai po vandeniu jauciasi daug geriau nei pvz su mano turimu Varivas Area Drive koteliu. Eseriuku per ne pilna pusvalandi pagavau gal apie 15, taigi pilnus niuansus pajauciau pakankamai. Idealiam pravedimui reikia gana stipriai pavarginti riesa, visgi "fast" akcija.

Veliau dejausi mikro vartikles. Meta graziai ir tiksliai. Tik tolimesniam uzmetimui noretusi ilgesnio koto, nes "fast" akcija nekatapultuoja, su Varivas Area Drive mano vartikleles skrenda toliau. Nors ir vala naudojau 0,10 mm monofilamenta, taciau kotas toli nemete. Ziedeliai pakankamai dideli, pintu valu uzmesti taip pat neturetu buti priblemu. Po keliu metimu ant vartikleles "sedo" nedidelis salatukas, kotelis maloniai sulinko ir be vargo gesino zuvies smugius.
Paveikslėlis
screenshot software
Kas liecia mikrodziga, tai tarpe nuo 1 - 5 gr svoriai atidirba puikiai. Gal tik dzigaut tokiu trumpu koteliu man nelabai patinka, visgi megstu ilgesnius, todel po pirmos zukles nieko pasakyt negaliu, gal tiesiog priprast reikia. Kaip ir minejau anksciau, kibimai juntami gerai. Kai kuriais atvejais net kirst nereikedavo, zuvis pati pasikabindavo puikiai.
Paveikslėlis
photo hosting sites

Apibendrinant galeciau pasakyt, jo SAKURA Shinjin SIS 5' x2 -UL yra gana universalus mikro masalu megeju kotas. Jis gerai pasitarnautu gaudant upetakius ir kirslius mazose upese kur praeinamumas krantais yra sudetingas. Taip pat puikiai pasitarnautu ir mazu vobleriu "tvicingui" bei vartikliu ir sukriu metymui. Avizeliu megejams gal but ne pats geriausias pasirinkimas, bet visai imanomas budas, diskomforto nesijaucia, bet visgi, noretusi kazko siek tiek minkstesnio.

Vertinimai desimtbaleje sistemoje:

Avizeles - 7 balai
Vartikles, sukres - 9 balai
Mikrotvicingas - 10 balu
Mikrodzigas - 9 balai

Spiningo charakteristikos:

Ilgis - 1,50 m
Testas - 0,5 - 3 gr
Valo testas - 1,5 - 6 LB
Akcija - Regular
Transportavimo ilgis - 80 cm
Daliu skaicius - 2
Svoris - 87 gr
Spiningas pagamintas is anglies " Mitsubishi Carbon Fibers" IM24T. Ziedeliai Fuji Alconite, rankena Fuji IPS.
Esme musyse...

eseratis
Pranešimai: 4
Užsiregistravo: 2013.11.09, 20:47

Re: Kokius spiningus naudojate? Pastebėjimai, patarimai

Standartinė eseratis » 2013.11.09, 23:40

sveiki kolegos, esu naujas iskeptas spiningo megejas, spiningauju gal pora metu, po nedaug :-)
man visi tie terminai tvicingas, dziginimas ir t.t. Dar neaiskus visiskai, tik mandrus zodziai :D
anksciau naudojau noneim kotukus max iki 80lt.ir atrode kad nereik nieko mandraus su pavadinimais ir t.t.gi metai blizge ir tiek, rites buvo isvis po 20-30lt.is Norfos, jau kokiu triju keturiu guoliu, i neblogos rods :-), sulauziau jau gal 4 kotus, paskutini skaiciau jau mandru, nes ne is Norfos o jau zveju parduotuvej pirkau, dziaugiausi labai, kol sulauziau, aisku ne lydeka 15kg traukdamas, seip dedamas i bagazine, pasiskolinau kita, dar baisesni kota, na tiesiog kirvio :D galiu taip pavadint, lyginant su mano paskutiniu :-) ritele buvo dar baisesne ant jo nei mano turetos, tai tada supratau, kad noriu jaust malonuma ismetant masala ir sukdamas rite jaust kaip jis dirba, nusprendziau paskaitinet si foruma, nors cia jus ir pasyvus taip sakant, senbuviai svaidosi tais zodeliais nesuprantamais, bet po truputi dasilo, jog reik kazka geriau sau papirkt, visgi vilioja mane sis amatas :-) patinka pajust ta lydzio duodama kaip elektros smugi per rankas.... :-) esu pakirtes ivairiu egzemplioriu, nevisus istraukiau, maloniausias buvo visgi ant skritulio, su kriais si rudeni pirma kart teko isbandyt, valti pasukiojo, poto sniuras atsiserpatojo ir ate :-( nieko sugrysim prie jo su blizge :D
dar megstu ir dugnine, karsiukus kaip lavonus patampyt, teko norges monstru pilna laivo deni pritempt, smagumelis, bet va spiningas man labiausiai prilipo, sis amatas man, noriu tobulet.
Sendien, arsenale liko pas mane tik tas pasiskolintas medis, su baisia rite, tai nutariau i betkuria Klaipedoj esancia parde nuvaziuot ir paimt kazka malonesnio, atvarau i magazena, po poros minuciu prisitato labai malonus asistentas, ieskote? Padeti? Klausia jis, sakau zinoma, reik man sakau midium klases spino, rites ir valo, nusiteikiau, kad ne norfoi desiu kokius 300 i stala i busiu aukstumoj :D joooo, jis man iskart, pagal isdestytis poreikius, karjerai , prudai, uztvankos, gal upe Akmena, nuo kranto, pasiule kota uz 79lt. Sako jokio skirtumo, a 60 a 150lt. Jobani skau juk per pus brangiau sitas ar anas, jis tik sypsojosi :D tada skau man Schimano kanors komplekte, zinau sia firma kaip dviraciu daliu gera gamintoja, pagalvojau meskeres gal irgi neblogas gamina :-) kazko vangokai kolega siule, tada prasidejo ivairiu kitu daiktu apziura, palaikiau rankoj ir tokiu kur turejau, bet nefirminiu, o rods nekazkiek skirtumo, galu gale padave i ranka man nepatyrusiam , Savagear Paralellium 307cm 9-32g, jei gerai parasiau pavadinima, kotelis cia, o rite pasiule OkumaTrio 30, kadangi nekazka nusimanau, tai pasitikejau pradaveju, tada jis man ir vala parinko pinta, nustebau,kad toks plonas, nes pries tai pirkadavau patai pati storiausia ir supratau, kad su juo lengvesnio masalo nenumesiu netik kad toli, bet ir isvis nenumesiu niekur :-) man svarbu buvo, jei ikabinsiu basli koki, tai kad nenutraukt, o partempt ji ir nukabint blizge :D tai da prie viso to, malonus asistentas man ir bekinga sutvarke, sita pavadinima cia suzinojau ir procesa kas tai yra tik sendien supratau pardej, tai ritej dabar apie 50-70m zilkos ir pintuko 100m, pasisiause plaukai kai supratus, jog sviesdamas gera blizge vistiek viso valo neisnaudosiu , o ankstesnej ritej, po Norges nuotykiu, bebuvo like 30 mazdaug pintuko, kuriuo ir tenkinaus paskuti pusmeti.
Taigi, dabar gryzes namo galvoju ar as cia normaliai apsipirkau ar asistentas profesionaliai ivertino mano poreikius, blizges , gumos, vobleriai, karjerai, prudai uztvankos ir Akmena.
Idomi ir jusu senbuviu nuomone, ka as isgijau? Man rods kad kazkiek persokau auksciau, irankiu turejime, bent jau kaina tai tikrai :D tik kiek isnaudot tai sugebesiu tai nznau.
Sis forumas nera pradinukams labai informatyvus, bet as stengiuosi jus suprasti, del svaves zinoma, gal kada suprasiu kokioj sistemoj as zvejoju :-) dzerkinge ar tvicinge :D

Vartotojo avataras
AudriusM
Pranešimai: 95
Užsiregistravo: 2012.11.14, 20:36
Miestas: Veliuona

Re: Kokius spiningus naudojate? Pastebėjimai, patarimai

Standartinė AudriusM » 2013.11.13, 20:44

Tiesiog sudomino :

Varivas Violente VLL-84-T MMH 8'4''(2.54m) 0.8~10
Varivas Violente VLL-84F-T MMH 8'4''(2.54m) 3~10

http://parduotuve.spiningavimas.lt/varivas/2694-spiningai-varivas-violente-vle.html

Kaina truputi skaudoka, bet gal kažkas galėtų plačiau apie juos kažką paporint, ko jie verti.
Ačiū.
Laikas, praleistas žvejyboje, į gyvenimo trukmę neįskaičiuojamas.

Mantas
Pranešimai: 329
Užsiregistravo: 2010.05.24, 18:55

Re: Kokius spiningus naudojate? Pastebėjimai, patarimai

Standartinė Mantas » 2013.11.15, 22:37

Nebus per kietas kotas, metyt voblerius, gumas, metala? tokio universalaus spiningo kokio tau reikia nezinau ar yra, cia mano asmenine nuomone, jei kazkam uzklius. Ir ar 307 cm ne per ilgas tau? jei tvicint - tai tikrai nesigaus, o dzigint ar pajusi kibima su tokiu kotu :) Metalui svaidyt tai jis pats tas, kolega st.croix wild riveri nusipirko virs 3m tikslaus ilgio neatsimenu, iki 32g senos klases, aisku kazkieno patarimu gaudyt lasisas. Visu pirma ziauriai sunkus, antra per kietas, o trecia - vobleriu nemeta :)
Manau praeisi, kaip ir mes visi pirksi daug ka, ir ka siulo pardavejai, o su laiku tobuledamas, atrasdamas srity kurioje labiausiai patinka i ta orientuosies ir jausi kaifa zvejodamas bei pirksi tikslingai :) Stovinciame vandenyje gaudyt nori ir nuo kranto (nes minejai prudus), tai reiktu klausti Antistatiko ir Peleko, girdejes kad jie bande gaudyt karjeruose ar kazkur, tai daugiau info suteiks :)

eseratis
Pranešimai: 4
Užsiregistravo: 2013.11.09, 20:47

Re: Kokius spiningus naudojate? Pastebėjimai, patarimai

Standartinė eseratis » 2013.11.15, 23:29

na bent jau siuo metu tai esu patenkintas, isbandziau jau aparatura, tai sunkesne blizge gyvenime nesu numetes tiek toli :-) o voblerius meta, bent jau mane tenkina voblika lengvai uzsimojus jis man nulekia gal 30-40m tai pats tas, na nznau kaip kiti kotai lengvesnes klases ta jautruma duoda, reiktu isbandyt realioj situacijoj, bet sitas kotas gan informatyviai man, sulyginus su priestai turetais, perteikia voblio ar blizges darba, net guma tempiant jauciu kaip ji dirba, galunele koto juda siek tiek maziau nei kai vobli trauki, bet jauciu... Blyn ir turi jis man malonumo suteik, ciut ne 5 stlnikus padejau, bet tikrai esu patenkintas, gal veliau kai istobulesiu ir UL sudomins , daba pakaks to kolkas.
Ilgis man patiko, as kai toks zvejys tesu, renkuosi vietas, kad tureciau kur vietos uzsimot :-)
maciau preita savaitgali turbut rimta spiningautoja Rudaiciu karjere, i meldus sulindes isibrides, mazu meskerykociu salyginai, mete, pagalvojau, gi salta tokiam saltam vandeny :-)

Vartotojo avataras
antistatic333
Pranešimai: 1398
Užsiregistravo: 2011.08.15, 18:34
Miestas: Kaunas

Re: Kokius spiningus naudojate? Pastebėjimai, patarimai

Standartinė antistatic333 » 2013.11.27, 22:19

Blyn ir turi jis man malonumo suteik, ciut ne 5 stlnikus padejau,

..Juk ne tie "stolnikai" zuvi gaudo,ir teikia malonumo,o pats zvejas pasirenka kas jam labiau "limpa" prie rankos... Tik niekaip nesutikciau kad labai yra smagu gaudyti su triju metru ilgio irankiu,dzige tokio ilgio visikai nereikia pilnai kakanka tureti dvimetrini kotuka,tiek nuo kranto tiek ir is valties jis bus universalus,su juo bus galima lengviau ir keliaut krantu nei su tokiu veliavos kotu ,trimetriniu o be to masalo jutimas prarandamas,dugno nuskaitymas taip pat.
Kas liecia lengvaja klaseUL ar dar lengvesne SUL cia jau atskira tema.
Paveikslėlis

eseratis
Pranešimai: 4
Užsiregistravo: 2013.11.09, 20:47

Re: Kokius spiningus naudojate? Pastebėjimai, patarimai

Standartinė eseratis » 2013.11.30, 09:49

tikai taip, ne stolnikai malonuma teikia, bet geras irankis (pats paminejai ;-) ), malonu ji ciupinet, uzsimot, sukt, o da jei kas uzkimba tai isvis lafa, na tas ilgis dabar man privalumas, per aukstus meldus permetu is vandens lengviau istraukt masala tokioj situacijoj, kaip ir sakiau, as nuo kranto metau, net bridkelniu neturiu, zinoma brendant i kemsinus 3m nekazka, bet as nelendu, pasirenku atviras vietas, o ka reiskia dzigas? Neradau kur apie tai perskaityt suprantamai, beje ir kas cia per dugno nuskaitymas? Kaip jus tai darot?

Vartotojo avataras
antistatic333
Pranešimai: 1398
Užsiregistravo: 2011.08.15, 18:34
Miestas: Kaunas

Re: Kokius spiningus naudojate? Pastebėjimai, patarimai

Standartinė antistatic333 » 2013.11.30, 17:04

Dugno nuskaitymas: kitaip butu tai,kada jauti kiekviena dugne akmenuka,pagilejima,zolyte ir .t.t. Tavo irankis taip turi buti subalansuotas kad jaustum kiekviena ne tik zuvies stuktelejima bet ir masalo atsitrenkima ir i visai nedideli kliuvini..Tas labai aktualu dzigaujant.
Paveikslėlis

Gedcka
Pranešimai: 99
Užsiregistravo: 2011.01.30, 22:55
Miestas: Druskininkai

Re: Kokius spiningus naudojate? Pastebėjimai, patarimai

Standartinė Gedcka » 2013.12.04, 19:52

Vyrai help!!! neapsisprendziu kokio ilgio reikia ,dzigas is valties ezerai ,spinai vienodi,tik ilgis skiresi 215 ir 228cm kokio ilgio griept.

Vartotojo avataras
antistatic333
Pranešimai: 1398
Užsiregistravo: 2011.08.15, 18:34
Miestas: Kaunas

Re: Kokius spiningus naudojate? Pastebėjimai, patarimai

Standartinė antistatic333 » 2013.12.05, 00:46

215 be kalbu.
Paveikslėlis

Gedcka
Pranešimai: 99
Užsiregistravo: 2011.01.30, 22:55
Miestas: Druskininkai

Re: Kokius spiningus naudojate? Pastebėjimai, patarimai

Standartinė Gedcka » 2013.12.05, 15:40

215 ir nupirktas,aciu uz patarima ,manau bus gut :)

Raganius
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2014.01.06, 17:00

Re: Kokius spiningus naudojate? Pastebėjimai, patarimai

Standartinė Raganius » 2014.01.06, 17:29

Sveiki, pradejau gaudyti mikrikais siais metais, labai atsalus orams. Dabar gaudau su Graphiteleader Calzante 0,6-8g, fast http://www.zvejoklis.lt/lt/prekiu-katal ... te-ex-1419
Bet prie rankos labai jau prilipo Varivas Violente tokios pacios gramaturos, nors paciupinus atrodo kietesnis nei Calzante. Klausimas kuo skiriasi sie du modeliai apart kaina?

Modelis Ilgis Ismetimo testas Svoris
VLSL-77AM-FS 7'7''(2.31m) 0.5~8g 88g 1~6 2 590 LT
VLL-77-T 7'7''(2.31m) 0.5~8g 86g 2~6 2 650 LT

http://parduotuve.spiningavimas.lt/vari ... e-vle.html
http://parduotuve.spiningavimas.lt/vari ... e-vle.html

Dekui uz atsakymus

shuravis
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: 2012.12.25, 12:44

Re: Kokius spiningus naudojate? Pastebėjimai, patarimai

Standartinė shuravis » 2014.12.24, 22:19

Aivaras rašė:Šiandien G-Loomis čiupinėjau pas Gytį bazėj
tipo pigesnis modelis, sako rusijoj renkamas :roll:
3m, 5-25g
220Lt :lol:

bandžiau modelį indikuoti, bet ką tesugebėjau rasti ant jo tai Aqua ir GL3

gal vertas grieko? :roll:

na nezinau kolega as cia ir kazka panasaus ieskojau tai va ka atradau gal ir kitiems bus idomu
http://www.burfish.com/catalog/gary_loomis_rods.html
kainos tai nerialios kazin kaip su kokybe?
seip vis apie ju kotus galvoju nors Amerikoje teko net tame kaime buti kur jie juos gamina cia Oregon state

zaibas
Pranešimai: 4
Užsiregistravo: 2015.03.31, 16:00

Re: Kokius spiningus naudojate? Pastebėjimai, patarimai

Standartinė zaibas » 2015.03.31, 19:59

sveiki kolegos kokia jusu nuomone apie si spiningeli ar verta butu pirkti? gal kas turite ar esat tureja kokie atsiliepimai?
Mitchell Mag Pro 702ML
Ilgis (m): 2.10
Testas (gr): 5-18
Dalių sk.: 2
Transp. ilgis (cm): 108
Svoris (gr): 121


Grįžti į



Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 32 ir 0 svečių