Pigios valtys

Vartotojo avataras
bigmodis
Pranešimai: 492
Užsiregistravo: 2009.08.29, 13:53
Miestas: Palanga
Kontaktuotis:

Pigios valtys

Standartinė bigmodis » 2009.12.12, 13:04

Visada isgirstu daug paciu neigemiausiu nuomoniu apie piges valtys. vieni jes gire kiti peikia. bet relybeje jos kartais buna daug geresnes uz paces brangiauses valtys ;) tai va noreciau kad pasidalintume savo patirtimi ;) pvz as labiau megejas spiningauti nuo kranto todel naudoju paprasciause maksimine valti kai noriu paplaukioti bet man jos per akis :) turiu daug pazystamu kurie su tokiom valtim pragaude po 6 metus :)

Vartotojo avataras
Aivaras
Pranešimai: 1024
Užsiregistravo: 2009.11.09, 18:38
Miestas: Kaunas

Re: Pigios valtys

Standartinė Aivaras » 2009.12.12, 19:08

na nežinau nežinau... aš tai už saugumą ir kokybę ;)
kolkas virš 5 metų naudoju rusiška Nyrok, bet jau ir vienam darosi ankšta, ir irklais nepadroši didesniam ežere
baloj kokioj papludūriuoti be problemų, bet i platesnius vandenis reikia rimtesnės manau!
pamenu kai Dusioj banžiau plaukioti su Nyrok'u ir gryžau šlapia subine iki trusikų :lol:

tos "maximinės" man pasitikėjimo nekelia, juolab kai girdėjau nutikimų kai tai plaukiant, tai pučiant buvo BOOM :twisted:



bigmodis rašė:Visada isgirstu daug paciu neigemiausiu nuomoniu apie piges valtys. vieni jes gire kiti peikia. bet relybeje jos kartais buna daug geresnes uz paces brangiauses valtys ;) tai va noreciau kad pasidalintume savo patirtimi ;) pvz as labiau megejas spiningauti nuo kranto todel naudoju paprasciause maksimine valti kai noriu paplaukioti bet man jos per akis :) turiu daug pazystamu kurie su tokiom valtim pragaude po 6 metus :)

Vartotojo avataras
OMar
Pranešimai: 262
Užsiregistravo: 2009.11.01, 09:36
Kontaktuotis:

Re: Pigios valtys

Standartinė OMar » 2009.12.12, 23:51

Taigi ir as si bei ta pasakysiu. Turejau ir dar turiu Ufimka( beje parduodu jei kam idomu). Kokius 3 metus ir lescius gaudziau ir spiningavau ir velkiavau. Zodziu buvo gerai kol nepabandziau geriau. Tada turejau keleta kietais surenkamais dugnais. Tikrai geros valtys net sakyciau vienodos nesvarbu kad kainos labai skirtingos. Gali stovet, vaiksciot, gulet miegot ir dar ka nori. Tikrai komfortiskos ir zvejybai prideda malonumo. Bet tas sudejimas isrinkimas biski uzknisdavo. Dabar likau be valties ir nutariau isbandyti pigia, bet per menesi laiko nei vieno nepatogumo nesukelusia. Kolkas nei vieno minuso. Holiday. Lengva 22 kg. Ilgis dviems pats tas 2,84. Nereikia surinkineti dugno - kietai prisipucia drasiai stovi. Kabinasi variklis. Nu zodzu mane svelniai tariant nustebino. Tai ne reklama. Bet galiu pasakyti kad drasiai rekomenduociau ir rekomenduoju. Turejau ir as is Senuku tas pats kas Maximine. Bepuciant susprogo. Tai tikrai i tokias neziuriu ir neziuresiu. Zodziu teiginys kad pigus tai blogas nevisada tinka. Bent jau mano atveju as kalbu apie ta holideju tai nepasitvirtino. Aisku kadangi mano pagrindinis zvejybos budas atsistojus tai ji nelqbai man tinka, todel planuose kateris ;)
persasi isvada - kad kiekvienam pagal kisene. Bet Maximkos tai nei vienam norinciam toliau nuo kranto plaukti nerekomenduoju. Naram darbo bus.

Vartotojo avataras
bigmodis
Pranešimai: 492
Užsiregistravo: 2009.08.29, 13:53
Miestas: Palanga
Kontaktuotis:

Re: Pigios valtys

Standartinė bigmodis » 2009.12.13, 00:10

kodel jus tokie kategoriski as nejauciu problemu negaliu suo momentu skirti valciai daug pinigu todel tenkinuosi tom sprogstanciom savizudziu :D bet kai nesproksta tai nesprogsta :D

Pikehunter
Svetainės adminas
Pranešimai: 2119
Užsiregistravo: 2009.04.22, 10:41

Re: Pigios valtys

Standartinė Pikehunter » 2009.12.13, 09:47

Bigmodi užduosiu tau 2 klausimus, kurie tau padės pačiam surasti teisingą atsakymą:
1. Kiek tau metų?
2. kiek ilgai gyvenime dar planuoji žvejoti?
Tai va, aš atsakęs sau į šiuos klausimus (kad jau ne jaunystė, o ruošiuosi gaudyti visą gyvenimą) supratau, kad sveikata yra brangiausias turtas (kas liečia tiek valtis tiek tinkamus drabužius ir visa kita). Aš su tėvo Omega21 ant irklų praspininingavau gal 3 metus. Ir žvejodavau ne po pora valandų, o dienomis. Žvejodavau ir dideliuose ežeruose (Dusia, Metelys) ir mažuose ir Nemune. MAčiau visko ir didelių bangų ir šalčio (kai pvz Metely bangos o dar šalo, stiukė ledo gabalu pavirtus ) Tai pasakiau ačiū, nenoriu. Reikia ieškot išeičių. Čia net neturėtų kilt klausimas ar irklinė at normali valtis. O klausimas, kas nemato prasmės investuot normaliai litų į šį reikalą, ieško varianto normali, patogi, valtis už minimalią kainą. Tai tas holidays ir vienas tų taupių, bet atogių variantų. Nusiperki kokį papigiai padėvėtą Minkotą ir pirmyn. Beje tai Omegai gal jau 2 ar 30 metų ir px laiko, taip kad ir prieš tokias neturiu nieko blogo. Bet xebra ž taupykit sveikatą - jums jos dar tikrai prireiks

Vartotojo avataras
bigmodis
Pranešimai: 492
Užsiregistravo: 2009.08.29, 13:53
Miestas: Palanga
Kontaktuotis:

Re: Pigios valtys

Standartinė bigmodis » 2009.12.13, 11:28

Pikehunter rašė:Bigmodi užduosiu tau 2 klausimus, kurie tau padės pačiam surasti teisingą atsakymą:
1. Kiek tau metų?
2. kiek ilgai gyvenime dar planuoji žvejoti?
Tai va, aš atsakęs sau į šiuos klausimus (kad jau ne jaunystė, o ruošiuosi gaudyti visą gyvenimą) supratau, kad sveikata yra brangiausias turtas (kas liečia tiek valtis tiek tinkamus drabužius ir visa kita). Aš su tėvo Omega21 ant irklų praspininingavau gal 3 metus. Ir žvejodavau ne po pora valandų, o dienomis. Žvejodavau ir dideliuose ežeruose (Dusia, Metelys) ir mažuose ir Nemune. MAčiau visko ir didelių bangų ir šalčio (kai pvz Metely bangos o dar šalo, stiukė ledo gabalu pavirtus ) Tai pasakiau ačiū, nenoriu. Reikia ieškot išeičių. Čia net neturėtų kilt klausimas ar irklinė at normali valtis. O klausimas, kas nemato prasmės investuot normaliai litų į šį reikalą, ieško varianto normali, patogi, valtis už minimalią kainą. Tai tas holidays ir vienas tų taupių, bet atogių variantų. Nusiperki kokį papigiai padėvėtą Minkotą ir pirmyn. Beje tai Omegai gal jau 2 ar 30 metų ir px laiko, taip kad ir prieš tokias neturiu nieko blogo. Bet xebra ž taupykit sveikatą - jums jos dar tikrai prireiks



ateiti tikrai isigysiu gera valti su gera apranga ir gerais drabuzeis tesiog dabar gyvenime yra kur kitur pinigus padeti seimai ju reikia daugiau nei man o man uztenka ir paprastos pasitaskyti po balas. sutionku su tavim tikrai kai turesiu pinigu pirksiu gera valti ;)

Vartotojo avataras
bigmodis
Pranešimai: 492
Užsiregistravo: 2009.08.29, 13:53
Miestas: Palanga
Kontaktuotis:

Re: Pigios valtys

Standartinė bigmodis » 2009.12.13, 12:02

supratau visu nuomone istrink tema pikehuter ;)

Pikehunter
Svetainės adminas
Pranešimai: 2119
Užsiregistravo: 2009.04.22, 10:41

Re: Pigios valtys

Standartinė Pikehunter » 2009.12.13, 21:28

bigmodis rašė:supratau visu nuomone istrink tema pikehuter ;)

tegul dar biškį pabūna, gal dar norės kas išsakyti savo nuomonę. O dėl pinigų tai daugumai čia ne prūdai, bet taupai taupai ir gaunas. Aš valtį pvz išsimokėtinai per lizingą ėmiau

Vartotojo avataras
bigmodis
Pranešimai: 492
Užsiregistravo: 2009.08.29, 13:53
Miestas: Palanga
Kontaktuotis:

Re: Pigios valtys

Standartinė bigmodis » 2009.12.13, 21:41

Pikehunter rašė:
bigmodis rašė:supratau visu nuomone istrink tema pikehuter ;)

tegul dar biškį pabūna, gal dar norės kas išsakyti savo nuomonę. O dėl pinigų tai daugumai čia ne prūdai, bet taupai taupai ir gaunas. Aš valtį pvz išsimokėtinai per lizingą ėmiau


bet kai taupai vestuvem ir neturi darbo :D ir lizingo nesinori

GytisM
Pranešimai: 868
Užsiregistravo: 2009.10.27, 13:53
Miestas: Kaunas/Marijampolė

Re: Pigios valtys

Standartinė GytisM » 2009.12.14, 11:52

kam tau tos vestuves :D valtis daug geriau ;) :lol:

Pikehunter
Svetainės adminas
Pranešimai: 2119
Užsiregistravo: 2009.04.22, 10:41

Re: Pigios valtys

Standartinė Pikehunter » 2009.12.14, 12:17

bigmodis rašė:
Pikehunter rašė:
bigmodis rašė:supratau visu nuomone istrink tema pikehuter ;)

tegul dar biškį pabūna, gal dar norės kas išsakyti savo nuomonę. O dėl pinigų tai daugumai čia ne prūdai, bet taupai taupai ir gaunas. Aš valtį pvz išsimokėtinai per lizingą ėmiau


bet kai taupai vestuvem ir neturi darbo :D ir lizingo nesinori

O tai sveikinam kolektyvo vardu. Siūlau daryti vestuves ne 50 o 20 žmonių. Tai ir ant valties liks. Arba kitas variantas - prašyk svečių, kad susimestų ir jaunavedžiams padovanotų dovaną-valtį :lol: Žmonai jaučiu patiktų tokia dovana :x

tomsius
Pranešimai: 262
Užsiregistravo: 2009.09.02, 11:12
Miestas: plungė

Re: Pigios valtys

Standartinė tomsius » 2009.12.14, 12:36

tai kada ta laimingoji dienelė išauš? :P

Vartotojo avataras
bigmodis
Pranešimai: 492
Užsiregistravo: 2009.08.29, 13:53
Miestas: Palanga
Kontaktuotis:

Re: Pigios valtys

Standartinė bigmodis » 2009.12.14, 14:08

mano busima zmonyte irgi pradejo zvejot mokau dabar je bet yra susidomejus tuom ;)

Pelkiu Senis
Pranešimai: 137
Užsiregistravo: 2009.09.27, 13:48
Miestas: Kaunas

Re: Pigios valtys

Standartinė Pelkiu Senis » 2010.02.22, 11:51

Sveiki :)
Pas mane ir neprudai pinigu - tai kol kas tenkinuosi bridkelniu pagalba arba skolintu nirok :) Bet visiskai esu nusistates pries maximines vateles. Jau geriau ufimka21 ar nirok, ivolga 2 :) O siaip dabar kas internete benarsant patiko - tai promairine IPB, apie 30kg ir apie 200kg kelianti valtele, su galimybe varikliui :) O sekantis variantas tai berods Runos su dalinai kietu dugnu, lentelemis neistisai per visa dugna :) Tokios pan kainuoja apie 800-1000lt :)
Man aktualu, kad valtis nebutu sunki, kokia 30kg svertu, nes vienam ja nestis nera smagu, o jei dar toliau tai ne visada patogu ir visa amunicija kita pasiimti :) Bent tokia mano nuomone :)

Pinokis
Pranešimai: 0
Užsiregistravo: 2010.04.22, 02:02

Re: Pigios valtys

Standartinė Pinokis » 2010.04.22, 02:03

bigmodis rašė:mano busima zmonyte irgi pradejo zvejot mokau dabar je bet yra susidomejus tuom ;)

Maniškė irgi pradėjo domėtis :)

Vartotojo avataras
Aivaras
Pranešimai: 1024
Užsiregistravo: 2009.11.09, 18:38
Miestas: Kaunas

Re: Pigios valtys

Standartinė Aivaras » 2010.08.11, 18:52

Pelkiu Seni imk!!!!!!!!!!!!!!
http://www.senukai.lt/sporto-laisvalaik ... -21_4.html

ir ant sankabos liks :mrgreen:

Pelkiu Senis
Pranešimai: 137
Užsiregistravo: 2009.09.27, 13:48
Miestas: Kaunas

Re: Pigios valtys

Standartinė Pelkiu Senis » 2010.08.11, 21:30

Sankaba jau sutaisyta :!: :D
Na, su tokia po mazas balas galima drasiai :) Tik va, kad i didesnes neisplauksi, o ilgaamziskumas didelis :?: manau vietoj tokiu 3 nusipirkus viena su ja ir i didesnes balas jau olauktum drasiai ir varikli pakabintum tokiam atsiradus, ir tarnautu ilgiau :)

Vartotojo avataras
Aivaras
Pranešimai: 1024
Užsiregistravo: 2009.11.09, 18:38
Miestas: Kaunas

Re: Pigios valtys

Standartinė Aivaras » 2010.08.11, 22:48

Seni, tai tu negalvok o veik ;) po paraliais tau reik valties ar ne?

Darius
Pranešimai: 170
Užsiregistravo: 2009.04.20, 20:13
Miestas: Panevezys
Kontaktuotis:

Re: Pigios valtys

Standartinė Darius » 2010.10.04, 19:52

Chebra,vakar apturejau "afigiena malonuma" plaukiau su ufimka valtimi :evil: :oops: :shock:
Kaip jau supratot-NUSIVYLIAU.Pries perkant tokia valti,reiktu darasyti instrukcijoje,kad negalima joje buti ilgiau nei 2 val,kitaip stuburo ir visu galuniu nebejausit :lol: Perzegnojau visa vakarykste zvejyba ir sakiau niekad gyvenime nebelipsiu i ufimka :D
Turiu savo BRIG,nepridesi to malonumo,ale tingejosi pasiimti,tai teko nagus nusigrauzti.

Vartotojo avataras
anda
Pranešimai: 69
Užsiregistravo: 2009.09.15, 09:43

Re: Pigios valtys

Standartinė anda » 2010.10.04, 20:13

Darius rašė:Chebra,vakar apturejau "afigiena malonuma" plaukiau su ufimka valtimi :evil: :oops: :shock:
Kaip jau supratot-NUSIVYLIAU.Pries perkant tokia valti,reiktu darasyti instrukcijoje,kad negalima joje buti ilgiau nei 2 val,kitaip stuburo ir visu galuniu nebejausit :lol: Perzegnojau visa vakarykste zvejyba ir sakiau niekad gyvenime nebelipsiu i ufimka :D
Turiu savo BRIG,nepridesi to malonumo,ale tingejosi pasiimti,tai teko nagus nusigrauzti.


Nu jo ufimka turi sita savybe ;) Turi ir privalumu pries Briga. As ir turiu abu . Patarimas - ne sedek , o stovek :idea:

Darius
Pranešimai: 170
Užsiregistravo: 2009.04.20, 20:13
Miestas: Panevezys
Kontaktuotis:

Re: Pigios valtys

Standartinė Darius » 2010.10.04, 20:19

anda rašė:
Darius rašė:Chebra,vakar apturejau "afigiena malonuma" plaukiau su ufimka valtimi :evil: :oops: :shock:
Kaip jau supratot-NUSIVYLIAU.Pries perkant tokia valti,reiktu darasyti instrukcijoje,kad negalima joje buti ilgiau nei 2 val,kitaip stuburo ir visu galuniu nebejausit :lol: Perzegnojau visa vakarykste zvejyba ir sakiau niekad gyvenime nebelipsiu i ufimka :D
Turiu savo BRIG,nepridesi to malonumo,ale tingejosi pasiimti,tai teko nagus nusigrauzti.


Nu jo ufimka turi sita savybe ;) Turi ir privalumu pries Briga. As ir turiu abu . Patarimas - ne sedek , o stovek :idea:

Kad neimanoma stoveti toje ufimkoje,bent jau as nenoriu saltame vandenyje issimaudyti :lol: Beje kokius privalumus ufimka turi prie brigiuka?

Vartotojo avataras
anda
Pranešimai: 69
Užsiregistravo: 2009.09.15, 09:43

Re: Pigios valtys

Standartinė anda » 2010.10.04, 20:26

Issiskleidzia 5x greiciau, dziovint numest galima ir laiptineje, galima nusinesti iki telkinio kartu su visa zvejybine manta, vejuota diena ne taip nesa, praplauks mazose upese, ne tokia lepi astrioms sakoms, nereik motoro , ekaloto , downrigerio, laikikliu, liemeniu ir tt.

Kiekvienam darbui - atskiras arkliuks.

Darius
Pranešimai: 170
Užsiregistravo: 2009.04.20, 20:13
Miestas: Panevezys
Kontaktuotis:

Re: Pigios valtys

Standartinė Darius » 2010.10.04, 20:36

Kadangi su kaimynu beveik visada zvejojam,tai del svorio atkrenta.Del transportavimo,velgi,dviese viskas zajabys :D neputineju valties,dabar jau ant masinos stogo ir pasol.Nu ir baigiantis,del mazu upiu jooo...ryt parodysiu ka pridirbau brigui,padesit issprest problema? :cry:


Grįžti į



Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 44 ir 0 svečių