Kokią valtį pasirinkti, kaip naudoti, patarimai, diskusijos

Ricis
Pranešimai: 4
Užsiregistravo: 2014.02.08, 11:50

Re: Kokią valtį pasirinkti, kaip naudoti, patarimai, diskusi

Standartinė Ricis » 2014.02.08, 12:12

Sveiki gyvi kolegos ,gal trejeta menesiu skaitineju jusu patarimus ir vis sprendziau ka dabar griebt is plaukencios technikos,nes iki siol pluduriavau su plastikine Amber-310 ir eleltriniu Sunelex 30lbs.ir visai buvau patenkintas,bet kaip zinia ,net ir zvejot dviese daug smagiau nei vienam,ir cia prasideda,vietos dviem pilnai gana ir variklis tikrai patempe,bet valties kelemoji galia tik 230 kg.bortai pakrautos lieka tik 20 centimetru,o tai jau didesnej ir banguotoj baloj nekas,ir nesaugu ir jau nebesmagu.Ir papulk tu man taip,isdygo skelbimas kad zmogeliui nebereikalinga valtis,tai as ir isigijau:360 suzumara+Tohatsu 3,5+priekaba visam sitam geriui.Dabar nesulaukiu isganingo pavasario kai galesiu sita bolida nuleist vandenin ir isbandyt. Tai tokia ta mano istorija ;)

Vartotojo avataras
Aivaras
Pranešimai: 1024
Užsiregistravo: 2009.11.09, 18:38
Miestas: Kaunas

Re: Kokią valtį pasirinkti, kaip naudoti, patarimai, diskusi

Standartinė Aivaras » 2014.02.10, 10:28

džiugu girdėti ;) geras komplektas, tik variklio galingesnio norėsis, garantuoju :)

Ricis rašė:Sveiki gyvi kolegos ,gal trejeta menesiu skaitineju jusu patarimus ir vis sprendziau ka dabar griebt is plaukencios technikos,nes iki siol pluduriavau su plastikine Amber-310 ir eleltriniu Sunelex 30lbs.ir visai buvau patenkintas,bet kaip zinia ,net ir zvejot dviese daug smagiau nei vienam,ir cia prasideda,vietos dviem pilnai gana ir variklis tikrai patempe,bet valties kelemoji galia tik 230 kg.bortai pakrautos lieka tik 20 centimetru,o tai jau didesnej ir banguotoj baloj nekas,ir nesaugu ir jau nebesmagu.Ir papulk tu man taip,isdygo skelbimas kad zmogeliui nebereikalinga valtis,tai as ir isigijau:360 suzumara+Tohatsu 3,5+priekaba visam sitam geriui.Dabar nesulaukiu isganingo pavasario kai galesiu sita bolida nuleist vandenin ir isbandyt. Tai tokia ta mano istorija ;)

Ricis
Pranešimai: 4
Užsiregistravo: 2014.02.08, 11:50

Re: Kokią valtį pasirinkti, kaip naudoti, patarimai, diskusi

Standartinė Ricis » 2014.02.10, 20:04

Man irgi pasirode kad gal silpnas,bet toks jau komplektas buvo,veliau galingesni nusipirksiu,siaip benzininiu dar neplaukes,iki siol tik elektrinis buvo.Mastau kad reiktu dar ir elektrini isigyt,kad anksciau sezona pradet,gal kokiu 45lbs,vistik baleika nevisai maza,nesinoretu per silpno.

egixius
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: 2009.12.27, 23:05

Re: Kokią valtį pasirinkti, kaip naudoti, patarimai, diskusi

Standartinė egixius » 2015.02.02, 20:55

Sveiki,
Reikia jusu patarimo apie sios rusies valtis :http://www.zukleinternete.lt/57-pripuciamos-valtys
Niekur nerandu jokiu atsiliepimu apie jas :( ydomu but suzinot ar vertos jos tu pinigu ,but gera,i kad kas pakomentuotu kas ja yra turejas ar turi,koki jos pliusai ir minusai butu ? ;) ar galbut galit pasiulyti uz panasius pinigus kokia kita valty (devetos nedomina) ;)

Pikehunter
Svetainės adminas
Pranešimai: 2119
Užsiregistravo: 2009.04.22, 10:41

Re: Kokią valtį pasirinkti, kaip naudoti, patarimai, diskusi

Standartinė Pikehunter » 2015.02.03, 10:00

egixius rašė:Sveiki,
Reikia jusu patarimo apie sios rusies valtis :http://www.zukleinternete.lt/57-pripuciamos-valtys
Niekur nerandu jokiu atsiliepimu apie jas :( ydomu but suzinot ar vertos jos tu pinigu ,but gera,i kad kas pakomentuotu kas ja yra turejas ar turi,koki jos pliusai ir minusai butu ? ;) ar galbut galit pasiulyti uz panasius pinigus kokia kita valty (devetos nedomina) ;)

Tai yra tiesiog standartines kinietiskos valties. Jas tik pernai pradejo veztis. Nelabai dar kas turi. Galim pasiulyti jau laiko patikrintas valtis/brandus uz tuos pacius ar dar mazesnius pinigus. Pasukit man tel 864069444, patarsiu

donce
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: 2015.02.03, 18:02

Re: Kokią valtį pasirinkti, kaip naudoti, patarimai, diskusi

Standartinė donce » 2015.02.03, 18:21

sveiki, skaitinejau jusu komentarus apie valtis, nusprendziau ir pasidalint savo nuomone apie jas, turiu BUSH FAVORIT 370 pirkau pries metus ir tikrai esu patenkintas dauk vietos labai stabili galiu visu svoriu atsistot ant borto krasto ir net nebando virst,pats sveriu 100kg, apie trasportavima vienas nuo masinos iki vandens tikrai nenusinesi, nusivezti iki ezero tik su priekaba ant masinos stogo neiseis tikrai uzdet net jei masina universalas ir su slidem, labai plati jinai net 185cm,pats ant priekabos pasidares parasta padejima valciai su ratukais kad butu paprasciau nuleist i vandeni, veliau galesiu foto idet, pats dariausis tai tas mechanizmas kainavo man 70lt turiu min kota el varikli 40lbs eina kai bite stumia pries bangas mariose lengvai, akumas ir min kotos 130amh jei nuolat 5begiu 4val laiko ant ramaus vandens, velkiaujant 2-3begis echalotas ijungtas 11km ismatuota gps, jei pirkciau kita valty tai imciau tokia pat tik 4m, dazniausiai plaukioju kauno mariose nemune.

Pikehunter
Svetainės adminas
Pranešimai: 2119
Užsiregistravo: 2009.04.22, 10:41

Re: Kokią valtį pasirinkti, kaip naudoti, patarimai, diskusi

Standartinė Pikehunter » 2015.02.09, 09:37

donce rašė:sveiki, skaitinejau jusu komentarus apie valtis, nusprendziau ir pasidalint savo nuomone apie jas, turiu BUSH FAVORIT 370 pirkau pries metus ir tikrai esu patenkintas dauk vietos labai stabili galiu visu svoriu atsistot ant borto krasto ir net nebando virst,pats sveriu 100kg, apie trasportavima vienas nuo masinos iki vandens tikrai nenusinesi, nusivezti iki ezero tik su priekaba ant masinos stogo neiseis tikrai uzdet net jei masina universalas ir su slidem, labai plati jinai net 185cm,pats ant priekabos pasidares parasta padejima valciai su ratukais kad butu paprasciau nuleist i vandeni, veliau galesiu foto idet, pats dariausis tai tas mechanizmas kainavo man 70lt turiu min kota el varikli 40lbs eina kai bite stumia pries bangas mariose lengvai, akumas ir min kotos 130amh jei nuolat 5begiu 4val laiko ant ramaus vandens, velkiaujant 2-3begis echalotas ijungtas 11km ismatuota gps, jei pirkciau kita valty tai imciau tokia pat tik 4m, dazniausiai plaukioju kauno mariose nemune.

Tai lygiai taip paciai as praejes sita kelia-is pradziu Brig 300, paskui Bush Crab360 (bet nuo tokio dydzio jau atsiranda problema kaskart sulankstyt sudet. Tai nusipirkau priekaba). Nusipirkes priekaba pagalvojau, koks skirtumas kokia valti veziot ir nuspirkau Bush Skate 410. Teko patobulinti priekaba Branderup 8115 (reikejo isnesti i sonus papildomas stoikes ir padaryti slides, nes valtis plati labai - 190cm). Prie slidziu primontavau papildomus ratukus, kad vienam is vandens issitemt lengviau butu galima. Na ir rudeni dar papildomai ant valties uzdejau ratukus, kad jei negalima privaziuot prie pat vandens, tai valti butu galima atsitemt http://parduotuve.spiningavimas.lt/valc ... -b-tk.html (lengvai nuimami uzdedami). Plaukioju kaip vejas su 10Tohatsu dvitakciu. Aisku prie sito komplekto dar reikia teisngos masinos, kad su priekaba butu galima privaziuoti prie vandens sudetingesnemis salygomis-manuoju atveju - Subaru Outback idealus variantas

donce
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: 2015.02.03, 18:02

Re: Kokią valtį pasirinkti, kaip naudoti, patarimai, diskusi

Standartinė donce » 2015.02.14, 15:03

o priekaba valciai veziotpats dareisis ar pirkai is zmogaus ar nauja, ar imanoma dabar siais laikais pasidaryt savadarbe priekaba valciai veziot, kiek clapato yra ja priregistruojant ar is vis tokia priekaba eitu priregistruot, gal kas tokius kelius praeja irpatartu kai paprasciau ja priregistruot nes naujapirkt labai dauk kainuoja

jonka
Pranešimai: 7
Užsiregistravo: 2011.04.29, 21:09

Re: Kokią valtį pasirinkti, kaip naudoti, patarimai, diskusi

Standartinė jonka » 2015.02.22, 14:35

Sveiki kolegos.
Jau kuri laika ziurinejuosi pripuciama valtele. Tik iskilo klausimas del suoliuku, kurie patogiau slankojantys ar stacionarus?

Pikehunter
Svetainės adminas
Pranešimai: 2119
Užsiregistravo: 2009.04.22, 10:41

Re: Kokią valtį pasirinkti, kaip naudoti, patarimai, diskusi

Standartinė Pikehunter » 2015.02.23, 10:13

donce rašė:o priekaba valciai veziotpats dareisis ar pirkai is zmogaus ar nauja, ar imanoma dabar siais laikais pasidaryt savadarbe priekaba valciai veziot, kiek clapato yra ja priregistruojant ar is vis tokia priekaba eitu priregistruot, gal kas tokius kelius praeja irpatartu kai paprasciau ja priregistruot nes naujapirkt labai dauk kainuoja

Is emes imanoma, bet daug reikalu ir islaidu-ekspertizes visokios ir tt. Paskaiciavau, kad del kokiu 500lt skirtumo neverta vargti. Priekaba pirkau nauja Branderupa 8115. Ir patobulinim-sonuose isnesem stoikes ir padarem slides papildomai

Pikehunter
Svetainės adminas
Pranešimai: 2119
Užsiregistravo: 2009.04.22, 10:41

Re: Kokią valtį pasirinkti, kaip naudoti, patarimai, diskusi

Standartinė Pikehunter » 2015.02.23, 10:14

jonka rašė:Sveiki kolegos.
Jau kuri laika ziurinejuosi pripuciama valtele. Tik iskilo klausimas del suoliuku, kurie patogiau slankojantys ar stacionarus?

Slankiojantys geriau. Dabar pagrinde visos su slankiojanciais. o siaip jei rimtai zvejoji o ne plaukioji, tai isemi juos visai nafik, kad nesimaisytu. Jei reikia pasedi ant balionu

mprieskienis
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2015.03.04, 13:30

Re: Kokią valtį pasirinkti, kaip naudoti, patarimai, diskusi

Standartinė mprieskienis » 2015.03.04, 13:40

Laba diena,
padekite issirinkti valti, cia pirmoji mano valtis. Jau ilga laika ieskau per visas musu LT zveju eparduotuves, kaip ir issirinkau kzka
man artimo, bet noriu patarimo zmoniu kurie ismano. http://parduotuve.spiningavimas.lt/valt ... kyliu.html ir paskaites jusu komentarus uzmeciau aki i http://parduotuve.spiningavimas.lt/valt ... -290s.html. Zvejociau vienas arba dviese(nu su drauge) :) Seip gyvenu vilniuje ir nerandu, gal ieskot nemoku, kur gyvai pamatyti tokias valtis nes cia visvien tik foto.
Ačiū :)

Pikehunter
Svetainės adminas
Pranešimai: 2119
Užsiregistravo: 2009.04.22, 10:41

Re: Kokią valtį pasirinkti, kaip naudoti, patarimai, diskusi

Standartinė Pikehunter » 2015.03.06, 08:37

mprieskienis rašė:Laba diena,
padekite issirinkti valti, cia pirmoji mano valtis. Jau ilga laika ieskau per visas musu LT zveju eparduotuves, kaip ir issirinkau kzka
man artimo, bet noriu patarimo zmoniu kurie ismano. http://parduotuve.spiningavimas.lt/valt ... kyliu.html ir paskaites jusu komentarus uzmeciau aki i http://parduotuve.spiningavimas.lt/valt ... -290s.html. Zvejociau vienas arba dviese(nu su drauge) :) Seip gyvenu vilniuje ir nerandu, gal ieskot nemoku, kur gyvai pamatyti tokias valtis nes cia visvien tik foto.
Ačiū :)

Pastebejimas is patiries-1 zmogui 290-300cm valtis kaip ir nieko. Dviese jau per maza. Kitas dalykas Bark valtis bus beveik ant 10 kg lengvesne, nes naudojama kitokia pvc. Lengviau tampyti. Stiprumas pvc tas pats. Jei reiks patarimo kreipkites 864069444

Vartotojo avataras
Aivaras
Pranešimai: 1024
Užsiregistravo: 2009.11.09, 18:38
Miestas: Kaunas

Re: Kokią valtį pasirinkti, kaip naudoti, patarimai, diskusi

Standartinė Aivaras » 2015.03.27, 13:29

pradėk nuo nemažiau 300cm, pasiplaukiot su mergina užteks, bet jei norėsi dviese pažvejot su pilna amunicija, užsimanysi bent 360cm. PATIKRINTA! ;)
Dėl gamintojų iš patirties, kinija yra kinija, o laiko patikrinti brandai: Bush,Brig, Zodiac, Hondawave, Suzumar

kaulekas
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2015.06.05, 19:03

Re: Kokią valtį pasirinkti, kaip naudoti, patarimai, diskusi

Standartinė kaulekas » 2015.06.05, 19:18

sveiki. renkuosi valti bet kol kas sunkiai sekas.. galiu siam reikalui skirti apie 600eur valties ilgis turetu buti 3-3,3m. ka manot apie sias valtis?
http://www.horomechanika.lt/valtys/pvc- ... rm-pw-300/
http://www.b-a.eu/p226796/pripuciama-va ... rm-stk-300
ar gal ka kita pasiulyt galit? valtis butu mano pirma tai nelabai zinau pagal ka rinktis. buciau labai dekingas už pagalbą.


Grįžti į



Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 27 ir 0 svečių