Kokią valtį pasirinkti, kaip naudoti, patarimai, diskusijos

Pikehunter
Svetainės adminas
Pranešimai: 2119
Užsiregistravo: 2009.04.22, 10:41

Kokią valtį pasirinkti, kaip naudoti, patarimai, diskusijos

Standartinė Pikehunter » 2009.06.04, 10:17

Turiu BRIG300 kietu dugnu. Vienam plaukioti pats tas, dar 2 irgi iš bėdos. Daba jei pirkčiau tai tikrai ilgesnį - 3,3-3,6m.

Lempinis
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: 2009.05.28, 17:29

Re: Kokią valtį pasirinkti, kaip naudoti, patarimai, diskusijos

Standartinė Lempinis » 2009.06.06, 13:10

Jei turi kur laikyti valti ja neisputineji ,turi priekaba,tai mano asmenine nuomone ne mazesne kaip 4 metrai,o dar geriau 4,6 ,jokiu problemu,zinoma varikliuko reikia kokiu 30-40 arkliuku

Pikehunter
Svetainės adminas
Pranešimai: 2119
Užsiregistravo: 2009.04.22, 10:41

Re: Kokią valtį pasirinkti, kaip naudoti, patarimai, diskusijos

Standartinė Pikehunter » 2009.06.08, 16:07

Tai čia jau monstrai :roll: :mrgreen: Įsisneštum kur ežere su tokiu, tai ne tik kad žuvis bet ir žmones išgasdintum :lol: Pas mane tai problema - valtį tai turiu kur laikyti, bet neturiu prekabos + dar kablio reikia. Išlaidos attinkamai 1800lt ir 500lt. Kaip pagalvoji - tai gal geriau kaskart išsiimt susidėt geriau. Nors, aišku, valčiai tas tikrai ne į naudą. Dabar sugalvojau daryti taip - nusipirkau skersinius ant ragų (138Lt) ir andysiu valtį užkelt, o garaže palikinėti pripūstą ant skersinių palubėj...

Lempinis
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: 2009.05.28, 17:29

Re: Kokią valtį pasirinkti, kaip naudoti, patarimai, diskusijos

Standartinė Lempinis » 2009.06.10, 20:52

cha matai kaip yra jei valtis kokia 3 metrai dar gali kelnot ant stogo.as pradzioje savo 4m kilnojau su tevuku.tai kui viskas uzteko to..visiskas apsurdas.Radau priekaba padaryta uz 800lt.kabli paciam teko detis i bmw uz kabli sumokejau 60 lt pirkau is zmogaus dalim idejimas mano rankos,per pora valandu idejau.elektra pravede i masina paeme 50 lt pazystamas real per servisa kainuoja 120.tai kokios cia islaidos? kablys 110 lt + rozete su laidu 24 litai.antai rytoj varau registruot antra priekaba ziuresim kaip cia bus ,tikekimes viskas praeis slandziai. :ugeek: uz viska gali pasidaryti 1000lt .

Spiningautojas
Pranešimai: 13
Užsiregistravo: 2009.05.04, 09:21

Re: Kokią valtį pasirinkti, kaip naudoti, patarimai, diskusijos

Standartinė Spiningautojas » 2009.07.13, 11:39

Mano Brigas 3 metru. Pabandžiau vienas pasitreniruoti užkelti valti ant stogo. Ka žinau lyg tai išeina. Ką praktika ištikro parodys - matysim. Aišku priekaba tai liuks dalykas. Dar gerai koki busą turėti - va su draugeliu varineju. Jo suzumaras 3.6 m - varkingai i busa telpa.

Darius
Pranešimai: 170
Užsiregistravo: 2009.04.20, 20:13
Miestas: Panevezys
Kontaktuotis:

Re: Kokią valtį pasirinkti, kaip naudoti, patarimai, diskusijos

Standartinė Darius » 2009.07.20, 20:28

Na va ir as prisijungiau prie 'valtininku' Nusipirkau praita savaite Brig D330.Po pirmojo pasiplaukiojimo tai galiu pasakyt,kad gera ir kokybiska valtis.Patiko dar,kad keturiese plaukeme su pludinemis,vietos sociai,ant valties sonu susedi,tiesiog pasaka.Nei ji pakrypsta nei ka,tokia labai stabili pasirode.
Jeigu is minusu vardinant,tai galbut apsisoviau del spalvos-balta ar pilka kaip ten rasoma.Tepasi galbut greiciau nei tarkim zalia.
Beje automobiliui sedanui patarkit kaip veziotis pripusta,nes visgi patogiau :!:

Spiningautojas
Pranešimai: 13
Užsiregistravo: 2009.05.04, 09:21

Re: Kokią valtį pasirinkti, kaip naudoti, patarimai, diskusijos

Standartinė Spiningautojas » 2009.07.21, 16:34

To Darius. Normali valčikė. Dviems su visais rakandais pats tas. Dėl transportavmo - tai aš pirkau ragus, pora įtempėjų iš šonų ir bandysiu dėti. Viskas turi būt ok. Tik vieninteles problemas matau - tai valties uždėjimą ir nukėlimą ant mašinos. Čia reikia dviejų žmonių. Vienam nelabai patogu. Kita problema laikymas. Kai turi vieną garažą tai dabar misliju kaip čia patogiai ją įtaisyti - galvoju padaryti pora balkių, sienose primontuoti laikiklius. Kai su valtim įvažiuoji į garažą, pakiši laikiklius po valtimi ir užkeli ją palubėje.

Darius
Pranešimai: 170
Užsiregistravo: 2009.04.20, 20:13
Miestas: Panevezys
Kontaktuotis:

Re: Kokią valtį pasirinkti, kaip naudoti, patarimai, diskusijos

Standartinė Darius » 2009.09.12, 19:47

Spiningautojas rašė:To Darius. Normali valčikė. Dviems su visais rakandais pats tas. Dėl transportavmo - tai aš pirkau ragus, pora įtempėjų iš šonų ir bandysiu dėti. Viskas turi būt ok. Tik vieninteles problemas matau - tai valties uždėjimą ir nukėlimą ant mašinos. Čia reikia dviejų žmonių. Vienam nelabai patogu. Kita problema laikymas. Kai turi vieną garažą tai dabar misliju kaip čia patogiai ją įtaisyti - galvoju padaryti pora balkių, sienose primontuoti laikiklius. Kai su valtim įvažiuoji į garažą, pakiši laikiklius po valtimi ir užkeli ją palubėje.

Dar neisigyjau tu 'ragu' bet tikiuos isigysiu.Cia teisybe ar ne,kad pvc valciai kenkia lankstymas :?: Nes dabar naudoju as ja:nuvaziaves i zvejybos vieta issitraukiu is automobilio,prisipuciu ir plaukiu zvejoti.Gryzes vel visa isleidziu,dedu atgal masinon ir vaziuoju namo.

Pikehunter
Svetainės adminas
Pranešimai: 2119
Užsiregistravo: 2009.04.22, 10:41

Re: Kokią valtį pasirinkti, kaip naudoti, patarimai, diskusijos

Standartinė Pikehunter » 2009.09.14, 11:22

Darius rašė:
Spiningautojas rašė:To Darius. Normali valčikė. Dviems su visais rakandais pats tas. Dėl transportavmo - tai aš pirkau ragus, pora įtempėjų iš šonų ir bandysiu dėti. Viskas turi būt ok. Tik vieninteles problemas matau - tai valties uždėjimą ir nukėlimą ant mašinos. Čia reikia dviejų žmonių. Vienam nelabai patogu. Kita problema laikymas. Kai turi vieną garažą tai dabar misliju kaip čia patogiai ją įtaisyti - galvoju padaryti pora balkių, sienose primontuoti laikiklius. Kai su valtim įvažiuoji į garažą, pakiši laikiklius po valtimi ir užkeli ją palubėje.

Dar neisigyjau tu 'ragu' bet tikiuos isigysiu.Cia teisybe ar ne,kad pvc valciai kenkia lankstymas :?: Nes dabar naudoju as ja:nuvaziaves i zvejybos vieta issitraukiu is automobilio,prisipuciu ir plaukiu zvejoti.Gryzes vel visa isleidziu,dedu atgal masinon ir vaziuoju namo.

Kas daugiau belieka, kai neturi nei priekabos nei ragų (nors jei kapeikas kainuoja - mano audiA4 karavanui Senukuose kainavo 138lt) bei neatidirbęs technios kaip užmest valtį vienam ant ragų :cry: Aš savo Brigą 1,5 metų taip tampau (atidirbo kokia 50-60 žvejybų). Išskyrus tai, kad sūkos žiurkės garaže apvalgė (18 skylių sulopymas Laivne kainavo 1000lt) dėl to problemų neturiu. Ana tėvo Omegai gal kokia 20 metų ir nieko. Aišku, jei pirktum 2 tokias pačias valtis-viena buvus laikyta pripūsta kita nuolat lankstyta, tai be abejonės rinkčiausi, kur pūsta

GytisM
Pranešimai: 868
Užsiregistravo: 2009.10.27, 13:53
Miestas: Kaunas/Marijampolė

Re: Kokią valtį pasirinkti, kaip naudoti, patarimai, diskusijos

Standartinė GytisM » 2009.10.28, 11:03

Ka manote apie Ukrainietisku PVC valciu gamyba, ar geriau nei nei kiniskos pvz. promarine, larus, rovana ir t.t.?

Pikehunter
Svetainės adminas
Pranešimai: 2119
Užsiregistravo: 2009.04.22, 10:41

Re: Kokią valtį pasirinkti, kaip naudoti, patarimai, diskusijos

Standartinė Pikehunter » 2009.10.28, 11:32

GytisM rašė:Ka manote apie Ukrainietisku PVC valciu gamyba, ar geriau nei nei kiniskos pvz. promarine, larus, rovana ir t.t.?

Tai kad dauguma jų ir gaminama Ukrainoje. Kokybė kaip visada priklauso nuo kainos. Tas pats BRIGas ir ukrainiečių darbas. BUSHas latvių.

GytisM
Pranešimai: 868
Užsiregistravo: 2009.10.27, 13:53
Miestas: Kaunas/Marijampolė

Re: Kokią valtį pasirinkti, kaip naudoti, patarimai, diskusijos

Standartinė GytisM » 2009.10.28, 11:49

As galvoju apie Ukrainietiska valti , tik lietuvoj atsiliepimu visikai negirdejau :roll:

Pikehunter
Svetainės adminas
Pranešimai: 2119
Užsiregistravo: 2009.04.22, 10:41

Re: Kokią valtį pasirinkti, kaip naudoti, patarimai, diskusijos

Standartinė Pikehunter » 2009.10.28, 14:37

GytisM rašė:As galvoju apie Ukrainietiska valti , tik lietuvoj atsiliepimu visikai negirdejau :roll:

Bet firma tai tikrai negirdėta. Kokios kainos :?: Kokių parametrų galvoji imt? Aš skaitau, jei pvc valtį kokią 2,40-2,80 m ilgio su įrengta vieta varikliui pakabinti, įkerti iki 1k kaina tai tikrai verta pagalvoti

Pikehunter
Svetainės adminas
Pranešimai: 2119
Užsiregistravo: 2009.04.22, 10:41

Re: Kokią valtį pasirinkti, kaip naudoti, patarimai, diskusijos

Standartinė Pikehunter » 2009.10.28, 17:47


Vartotojo avataras
bigmodis
Pranešimai: 492
Užsiregistravo: 2009.08.29, 13:53
Miestas: Palanga
Kontaktuotis:

Re: Kokią valtį pasirinkti, kaip naudoti, patarimai, diskusijos

Standartinė bigmodis » 2009.10.29, 22:34

o as naudoju maksimine ir nesiskundziu atstoje visas brangiauses valtis man o jai rimciau kur tada kateri nuomuojem :)

Pikehunter
Svetainės adminas
Pranešimai: 2119
Užsiregistravo: 2009.04.22, 10:41

Re: Kokią valtį pasirinkti, kaip naudoti, patarimai, diskusijos

Standartinė Pikehunter » 2009.10.30, 09:47

bigmodis rašė:o as naudoju maksimine ir nesiskundziu atstoje visas brangiauses valtis man o jai rimciau kur tada kateri nuomuojem :)

Ta prasme katerį einant į Marias ar Jūrą :?: Ar ir į ežerus :roll: :?:

Vartotojo avataras
bigmodis
Pranešimai: 492
Užsiregistravo: 2009.08.29, 13:53
Miestas: Palanga
Kontaktuotis:

Re: Kokią valtį pasirinkti, kaip naudoti, patarimai, diskusijos

Standartinė bigmodis » 2009.10.30, 10:58

zinoma kad i mares ar jura dar i nemuna o kitur visur valtis ezeruose man rodos draudzema yra su kateriu plaukiot

Vartotojo avataras
OMar
Pranešimai: 262
Užsiregistravo: 2009.11.01, 09:36
Kontaktuotis:

Re: Kokią valtį pasirinkti, kaip naudoti, patarimai, diskusijos

Standartinė OMar » 2009.11.02, 15:57

Jeigu niekada nebandet valties su kombinuotu dugnu, t.y. su lentutemis tai neskubekit ir viska issiaiskinkit, nes galit labai nusivilti. Jos daug pigesnes ne seip sau. Tikrai su stovejimu jose bus problemu. Ir nebutina is taip toli su tokiu dugnu ieskoti. Yra ir LT uz padoria kaina. Bet pabreziu - isitikinkit ar tikrai sutaupysite sioje vietoje.

Pikehunter
Svetainės adminas
Pranešimai: 2119
Užsiregistravo: 2009.04.22, 10:41

Re: Kokią valtį pasirinkti, kaip naudoti, patarimai, diskusijos

Standartinė Pikehunter » 2009.11.02, 17:01

OMar rašė:Jeigu niekada nebandet valties su kombinuotu dugnu, t.y. su lentutemis tai neskubekit ir viska issiaiskinkit, nes galit labai nusivilti. Jos daug pigesnes ne seip sau. Tikrai su stovejimu jose bus problemu. Ir nebutina is taip toli su tokiu dugnu ieskoti. Yra ir LT uz padoria kaina. Bet pabreziu - isitikinkit ar tikrai sutaupysite sioje vietoje.

Čia tu albi apie lentutes turi galvoj aliuminį dugną :?: Jaučiu jo surinkimas ilgesnis (užfistų jei kiekvieną kartą reikėtų rinkti). Man Brigo kieto dugno surinkimas užtrunka 3-5 minutes. Ilgiau užtrunka pripūtimas (ypač jei kojine pompa pūti). Aišku, jei pripūstą vežiojiesi tai manau tas pats koks dugnas. Svarbu atkreipti dėmesį kaip patogu ant jo stovėti, ar nevaikšto ir panašiai

Vartotojo avataras
OMar
Pranešimai: 262
Užsiregistravo: 2009.11.01, 09:36
Kontaktuotis:

Re: Kokią valtį pasirinkti, kaip naudoti, patarimai, diskusijos

Standartinė OMar » 2009.11.02, 17:16

Cia as GytisM taikiau. Jis apie tai galvoja. Kiek ja reikia nesiot? O plaukti tai daugiau. Geriau su normaliu dugnu ir uzdet ratukus kaip tockes. O jei labai noras butu vistiek su lentutemis, tai yra geresniu kainu.

Zooperfish
Pranešimai: 12
Užsiregistravo: 2009.10.30, 23:20

Re: Kokią valtį pasirinkti, kaip naudoti, patarimai, diskusijos.

Standartinė Zooperfish » 2009.11.02, 17:21

As patarciau pirkti valti 4m ilgio 2,5 plocio aisku su varikliu ir kad butu patogu susideti irankiu.Patarciau

Vartotojo avataras
OMar
Pranešimai: 262
Užsiregistravo: 2009.11.01, 09:36
Kontaktuotis:

Re: Kokią valtį pasirinkti, kaip naudoti, patarimai, diskusijos

Standartinė OMar » 2009.11.02, 17:41

100 proc. su Tavim sutinku. Tik dar prideciau su 4,5 metro ir su 20 Ag varikliu dar patogiau...bet,,, ne visi gali skirti tam tiek pinigu. Todel ir patarimas turi buti logiskas ir atitinkantis finansus. Jei zmogus ziuri su lentutemis, reiskiasi negali skirti tam daug pinigu. Zodziu ieskom optimalaus varianto.

GytisM
Pranešimai: 868
Užsiregistravo: 2009.10.27, 13:53
Miestas: Kaunas/Marijampolė

Re: Kokią valtį pasirinkti, kaip naudoti, patarimai, diskusijos

Standartinė GytisM » 2009.11.03, 10:17

dekui uz patarimus, del kieto dugno iklabejot ;) , bet 4 m. tikrai ne, cia valtis ne sokiu sale :D, gi as vienas zvejoju, man pailset svarbu, as per darbo dienas tiek atsibendrauju, kad ramybe man atgaiva. Beje manau 3,2 ar 3,3 bus pats tas.

Pikehunter
Svetainės adminas
Pranešimai: 2119
Užsiregistravo: 2009.04.22, 10:41

Re: Kokią valtį pasirinkti, kaip naudoti, patarimai, diskusijos

Standartinė Pikehunter » 2009.11.03, 18:10

GytisM rašė:dekui uz patarimus, del kieto dugno iklabejot ;) , bet 4 m. tikrai ne, cia valtis ne sokiu sale :D, gi as vienas zvejoju, man pailset svarbu, as per darbo dienas tiek atsibendrauju, kad ramybe man atgaiva. Beje manau 3,2 ar 3,3 bus pats tas.

3,3 m manau yra pats optimaliausias valties ilgi, jei žvejoji 1 ar 2 ar nori šeimą šiaip paplukdyti. Apie 3,6m ir daugiau verta pagalvoti jei nori eiti į Kuršių marias ar jūrą...

raugas
Pranešimai: 25
Užsiregistravo: 2009.11.05, 18:32

Re: Kokią valtį pasirinkti, kaip naudoti, patarimai, diskusijos.

Standartinė raugas » 2009.11.05, 20:37

x
Paskutinį kartą redagavo 1 raugas. Iš viso redaguota 2009 kartus.


Grįžti į



Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 34 ir 0 svečių