11-tojo atviro Spiningavimas.lt čempionato GAMBLER Taurė 2020 - Rezultatai

Šiame puslapyje matysite viso čempionato rezultatus. 

Varžybų etapo metu teisėjai suvedinės rezultatus* realiu laiku, todėl galėsite matyti turnyrinę lentelę gyvai**!

*(Dėl galimų mobiliojo interneto trikdžių ant vandens rezultatai bus preliminarūs ir gali pasikeisti pasibaigus etapui kai teisėjai sutikrins rezultatus).

**Norint matyti rezultlatus gyvai nepamirškite perkrauti savo internetinės naršyklės lango!

 

1 Etapas Kauno marios 06.27
Vieta (Baudos taškai) Komanda Rezultatas
1 (1) 41. Žvejo instinktas
  • Mantas Švažas
  • Remigijus Kraulaidys
7305 tšk.
2 (2) 7. Galvakablis.lt – I
  • Andrius Urbonas
  • Jonas Čivinskas
5002.5 tšk.
3 (3) 34. Širvintos ant bangos
  • Edvardas Geigalas
  • Matrynas Stanevičius
4950 tšk.
4 (4) 5. Black Fin
  • Ričardas Aškelovič
  • Romas Staveckas
4755 tšk.
5 (5) 26. Zvejys.lt Portugalai
  • Sandra Račičkienė
  • Robertas Rugys
3585 tšk.
6 (6) 21. Jurai.lt
  • Karolis Vaitulionis
  • Edvinas Izokaitis
2872.5 tšk.
7 (7) 20. Senukas Versa Biržai
  • Vitalijus Gasiūnas
2805 tšk.
8 (8) 78. Spiningavimas.lt DELL-EMC
  • Dainius Neniškis
  • Jonas Jasudėnas
2752.5 tšk.
9 (9) 8. UAB STOP
  • Kęstas Kružinauskas
  • Vidmantas Taraškevičius
2490 tšk.
10 (10) 3. Fish2Win
  • Linas Surdokas
  • Martynas Navickas
2475 tšk.
11 (11) 44. Žvejo tribūna
  • Edis Trapikas
  • Vitalijus Korolenko
1455 tšk.
12 (12) 33. Geri
  • Ričardas Suslavičius
  • Gediminas Knystautas
1237.5 tšk.
13 (13) 11. ALSA
  • Aleksandras Abramovas
  • Saulius Majauskas
780 tšk.
14 (14) 22. Atvajus
  • Artūras Mikelionis
  • Vytautas Vitkauskas
435 tšk.
15 (15) 37. Dvišakis
  • Tomas Girdzijauskas
  • Almantas Sedeika
165 tšk.
16-41 (28.5) 12. Pionieriai
  • Mantas Galvanauskas
  • Gintaras Dragašius
0 tšk.
16-41 (28.5) 13. ProMarine
  • Tomas Fleminas
  • Dainius Šimonis
  • Egidijus Čepulis
0 tšk.
16-41 (28.5) 40. Spiningavimas.lt Dar Pažiūrėsim
  • Artūras Venclovas
  • Vytas Valenta
0 tšk.
16-41 (28.5) 17. Suzuki
  • Evaldas Slabačiauskas
  • Zigfredas Lebedinski
0 tšk.
16-41 (28.5) 28. Antkranto LT
  • Robertas Pranckevičius
  • Arnas Kirkilovskis
0 tšk.
16-41 (28.5) 39. Draugystė
  • Vitalijus Stefanovič
  • Arnoldas Černiauskas
0 tšk.
16-41 (28.5) 18. SŽK ŠPROTAS
  • Evaldas Bernatonis
  • Marius Jačiauskas
0 tšk.
16-41 (28.5) 42. Mielkos
  • Deimantas Šablinskas
  • Julius Repečka
0 tšk.
16-41 (28.5) 19. Fishing For Fun
  • Darius Mikalajūnas
  • Edgaras Mickevičius
0 tšk.
16-41 (28.5) 6. Kaunakiemis
  • Liutauras Pocius
  • Šarūnas Damošius
0 tšk.
16-41 (28.5) 31. Kaimynai
  • Darius Šūmantas
  • Linas Balčiūnas
0 tšk.
16-41 (28.5) 105. Windboat
  • Kęstutis Kovalenkovas
  • Darius Šalucha
0 tšk.
16-41 (28.5) 2. Tarpūnas 2
  • Donatas Bernatavičius
  • Marius Jankaitis
0 tšk.
16-41 (28.5) 25. HART - ZIP BAITS
  • Tomas Kulbis
  • Tomas Markevičius
0 tšk.
16-41 (28.5) 15. Ūdos Broliai 2
  • Erik Moro
  • Žilvinas Mikelionis
0 tšk.
16-41 (28.5) 43. Ūdos Broliai 3
  • Virmantas Naudžius
  • Artūras Bauža
0 tšk.
16-41 (28.5) 36. Kablys
  • Vytautas Sukys
  • Mindaugas Kuliesius
0 tšk.
16-41 (28.5) 27. Ūdos Broliai 1
  • Andrius Aleksejevas
  • Viktoras Leknius
0 tšk.
16-41 (28.5) 38. Neidas
  • Artūras Kavaliauskas
  • Valdas Basiukevičius
0 tšk.
16-41 (28.5) 1. Vita Baltic
  • Tomas Valentukevičius
  • Tomas Pilvelis
  • Rimantas Zabita
0 tšk.
16-41 (28.5) 29. AUTOILENKIMAS.LT
  • Edmundas Jančaitis
  • Algaudas Burdilauskas
0 tšk.
16-41 (28.5) 24. Krekgždutė
  • Linas Skirmantas
  • Remigijus Gaučys
0 tšk.
16-41 (28.5) 4. Piscators
  • Tomas Interesovas
  • Ričardas Leišys
0 tšk.
16-41 (28.5) 32. Šančių berniukai
  • Marius Maslauskas
  • Robertas Gustas
0 tšk.
16-41 (28.5) 23. Powerboat
  • Žilvinas Žalėnas
  • Gediminas Švilpa
0 tšk.
16-41 (28.5) 48. Majuškis
  • Giedrius Kanevičius
  • Majus Kanevičius
0 tšk.