11-tojo atviro Spiningavimas.lt čempionato GAMBLER Taurė 2020 - Rezultatai

Šiame puslapyje matysite viso čempionato rezultatus. 

Varžybų etapo metu teisėjai suvedinės rezultatus* realiu laiku, todėl galėsite matyti turnyrinę lentelę gyvai**!

*(Dėl galimų mobiliojo interneto trikdžių ant vandens rezultatai bus preliminarūs ir gali pasikeisti pasibaigus etapui kai teisėjai sutikrins rezultatus).

**Norint matyti rezultlatus gyvai nepamirškite perkrauti savo internetinės naršyklės lango!

 

3 Etapas Paežerių ež. 09.05
Vieta (Baudos taškai) Komanda Rezultatas
1 (1) 6. Nordoilas
  • Gedmintas Briedis
  • Vytautas Briedis
10640 tšk.
2 (2) 4. Širvintos ant bangos
  • Edvardas Geigalas
  • Martynas Stanevičius
7515 tšk.
3 (3) 7. Galvakablis.lt – I
  • Andrius Urbonas
  • Jonas Čivinskas
6565 tšk.
4 (4) 44. Žvejo tribūna
  • Edis Trapikas
  • Vitalijus Korolenko
4450 tšk.
5 (5) 28. Antkranto LT
  • Robertas Pranckevičius
  • Arnas Kirkilovskis
4282.5 tšk.
6 (6) 2. Megalodonas
  • Rimvydas Zoluba
  • Tomas Turčinskas
  • Skirmantas Giedraitis
3180 tšk.
7 (7) 21. Suzuki
  • Evaldas Slabačiauskas
  • Zigfredas Lebedinski
3045 tšk.
8 (8) 59. Blizga
  • Edgaras Smirnovas
  • Jurijus Medvedevas
2560 tšk.
9 (9) 3. Draugystė
  • Vitalijus Stefanovič
  • Arnoldas Černiauskas
2242.5 tšk.
10 (10) 13. ProMarine
  • Tomas Fleminas
  • Dainius Šimonis
  • Egidijus Čepulis
2090 tšk.
11 (11) 22. Kregždutė
  • Remigijus Gaučys
  • Linas Skirmantas
  • Valentinas Rimskis
2070 tšk.
12 (12) 69. Fish2Win
  • Linas Surdokas
  • Martynas Navickas
1950 tšk.
13 (13) 33. Geri
  • Ričardas Suslavičius
  • Gediminas Knystautas
1852.5 tšk.
14 (14) 12. Sektorius B
  • Artūras Andriukaitis
  • Martynas Sujetovas
1810 tšk.
15 (15) 8. Žvejo instinktas
  • Mantas Švažas
  • Remigijus Kraulaidys
1595 tšk.
16 (16) 23. Mielkos
  • Julius Repečka
  • Deimantas Šablinskas
  • Karolis Pusvaškis
1320 tšk.
17 (17) 57. Atvajus
  • Artūras Mikelionis
  • Vytautas Vitkauskas
1192.5 tšk.
18 (18) 18. Tempk ją čia
  • Paulius Jankevičius
  • Stasys Jankevičius
1190 tšk.
19 (19) 30. Hobi Fish
  • Edvardas Cinga
  • Kętutis Matusevičius
970 tšk.
20 (20) 1. Vita Baltic
  • Tomas Valentukevičius
  • Tomas Pilvelis
  • Rimantas Zabita
810 tšk.
21 (21) 11. ALSA
  • Aleksandras Abramovas
  • Saulius Majauskas
765 tšk.
22 (22) 15. Hobi Fish 2
  • Aivaras Naujalis
  • Gintaras Grybas
270 tšk.
23 (23) 26. Zvejys.lt Portugalai
  • Sandra Rugienė
  • Robertas Rugys
210 tšk.
24-30 (27) 5. Black Fin
  • Ričardas Aškelovič
  • Romas Staveckas
0 tšk.
24-30 (27) 19. Fishing For Fun
  • Darius Mikalajūnas
  • Edgaras Mickevičius
0 tšk.
24-30 (27) 20. Senukas Versa Biržai
  • Vitalijus Gasiūnas
0 tšk.
24-30 (27) 53. Įdarytas karpis
  • Tomas Jocius
  • Vaidas Kudžaitis
0 tšk.
24-30 (27) 31. Kaimynai
  • Darius Šūmantas
  • Linas Balčiūnas
0 tšk.
24-30 (27) 99. Spiningavimas.lt Dar Pažiūrėsim
  • Artūras Venclovas
  • Vytas Valenta
0 tšk.
24-30 (27) 29. AUTOILENKIMAS.LT
  • Algaudas Burdilauskas
  • Edmundas Jančaitis
  • Saulius Adomavičius
0 tšk.
Bendri čempionato rezultatai
Vieta (Baudos taškai) Komanda
1 (8) Širvintos ant bangos
  • Edvardas Geigalas
  • Martynas Stanevičius
2 (15) Galvakablis.lt – I
  • Andrius Urbonas
  • Jonas Čivinskas
3 (21) Žvejo instinktas
  • Mantas Švažas
  • Remigijus Kraulaidys
4 (23) Žvejo tribūna
  • Edis Trapikas
  • Vitalijus Korolenko
5 (29) Fish2Win
  • Linas Surdokas
  • Martynas Navickas
6 (31) Geri
  • Ričardas Suslavičius
  • Gediminas Knystautas
7 (33) Black Fin
  • Ričardas Aškelovič
  • Romas Staveckas
8 (40.5) Kregždutė
  • Remigijus Gaučys
  • Linas Skirmantas
  • Valentinas Rimskis
9 (43) Zvejys.lt Portugalai
  • Sandra Rugienė
  • Robertas Rugys
10 (45) Atvajus
  • Artūras Mikelionis
  • Vytautas Vitkauskas
11 (45.5) Antkranto LT
  • Robertas Pranckevičius
  • Arnas Kirkilovskis
12 (52.5) Suzuki
  • Evaldas Slabačiauskas
  • Zigfredas Lebedinski
13 (53) Blizga
  • Edgaras Smirnovas
  • Jurijus Medvedevas
14 (53.5) ALSA
  • Aleksandras Abramovas
  • Saulius Majauskas
15 (58) ProMarine
  • Tomas Fleminas
  • Dainius Šimonis
  • Egidijus Čepulis
16-17 (61.5) Vita Baltic
  • Tomas Valentukevičius
  • Tomas Pilvelis
  • Rimantas Zabita
16-17 (61.5) Senukas Versa Biržai
  • Vitalijus Gasiūnas
18 (63.5) Jurai.lt
  • Karolis Vaitulionis
  • Edvinas Izokaitis
19 (64.5) AUTOILENKIMAS.LT
  • Algaudas Burdilauskas
  • Edmundas Jančaitis
  • Saulius Adomavičius
20 (65) Draugystė
  • Vitalijus Stefanovič
  • Arnoldas Černiauskas
21 (65.5) Spiningavimas.lt DELL-EMC
  • Dainius Neniškis
  • Jonas Jasudėnas
22 (69) UAB STOP
  • Kęstas Kružinauskas
  • Vidmantas Taraškevičius
23 (71.5) Spiningavimas.lt Dar Pažiūrėsim
  • Artūras Venclovas
  • Vytas Valenta
24 (72) Nordoilas
  • Gedmintas Briedis
  • Vytautas Briedis
25-26 (74.5) Mielkos
  • Julius Repečka
  • Deimantas Šablinskas
  • Karolis Pusvaškis
25-26 (74.5) Megalodonas
  • Rimvydas Zoluba
  • Tomas Turčinskas
  • Skirmantas Giedraitis
27 (75) Dvišakis
  • Tomas Girdzijauskas
  • Almantas Sedeika
28 (76.5) Ūdos Broliai 2
  • Žilvinas Mikelionis
  • Erik Moro
  • Nerijus Kurklietis
29 (78.5) Fishing For Fun
  • Darius Mikalajūnas
  • Edgaras Mickevičius
30 (79) Įdarytas karpis
  • Tomas Jocius
  • Vaidas Kudžaitis
31 (81) Hobi Fish
  • Edvardas Cinga
  • Kętutis Matusevičius
32 (82.5) Ūdos Broliai 1
  • Viktoras Leknius
  • Andrius Aleksejevas
  • Mindaugas Norvaišas
33 (85) Sektorius B
  • Artūras Andriukaitis
  • Martynas Sujetovas
34 (85.5) Kaimynai
  • Darius Šūmantas
  • Linas Balčiūnas
35-47 (88.5) Majuškis
  • Giedrius Kanevičius
  • Majus Kanevičius
35-47 (88.5) Šančių berniukai
  • Marius Maslauskas
  • Robertas Gustas
35-47 (88.5) Windboat
  • Kęstutis Kovalenkovas
  • Darius Šalucha
35-47 (88.5) Tarpūnas 2
  • Donatas Bernatavičius
  • Marius Jankaitis
35-47 (88.5) Piscators
  • Tomas Interesovas
  • Ričardas Leišys
35-47 (88.5) Kaunakiemis
  • Liutauras Pocius
  • Šarūnas Damošius
35-47 (88.5) Neidas
  • Artūras Kavaliauskas
  • Valdas Basiukevičius
35-47 (88.5) Kablys
  • Vytautas Sukys
  • Mindaugas Kuliesius
35-47 (88.5) Powerboat
  • Žilvinas Žalėnas
  • Gediminas Švilpa
35-47 (88.5) Ūdos Broliai 3
  • Virmantas Naudžius
  • Artūras Bauža
35-47 (88.5) SŽK ŠPROTAS
  • Evaldas Bernatonis
  • Marius Jačiauskas
35-47 (88.5) Pionieriai
  • Mantas Galvanauskas
  • Gintaras Dragašius
35-47 (88.5) HART - ZIP BAITS
  • Tomas Kulbis
  • Tomas Markevičius
48 (89) Tempk ją čia
  • Paulius Jankevičius
  • Stasys Jankevičius
49-50 (93) Hobi Fish 2
  • Aivaras Naujalis
  • Gintaras Grybas
49-50 (93) Spiningavimas.lt 7
  • Valdas Mickevičius
  • Povilas Melnykas
51 (98.5) Black Pearl
  • Vaidas Labanauskas
  • Mantas Labanauskas
2 Etapas Nemunas Birštonas 08.08
Vieta (Baudos taškai) Komanda Rezultatas
1 (1) 55. Kregždutė
  • Remigijus Gaučys
  • Linas Skirmantas
  • Valentinas Rimskis
7132.5 tšk.
2 (2) 5. Black Fin
  • Ričardas Aškelovič
  • Romas Staveckas
6105 tšk.
3 (3) 68. Širvintos ant bangos
  • Edvardas Geigalas
  • Martynas Stanevičius
4430 tšk.
4 (4) 59. Blizga
  • Edgaras Smirnovas
  • Jurijus Medvedevas
3960 tšk.
5 (5) 73. Žvejo instinktas
  • Mantas Švažas
  • Remigijus Kraulaidys
3652.5 tšk.
6 (6) 33. Geri
  • Ričardas Suslavičius
  • Gediminas Knystautas
3490 tšk.
7 (7) 69. Fish2Win
  • Linas Surdokas
  • Martynas Navickas
2767.5 tšk.
8 (8) 44. Žvejo tribūna
  • Edis Trapikas
  • Vitalijus Korolenko
2355 tšk.
9 (9) 29. AUTOILENKIMAS.LT
  • Algaudas Burdilauskas
  • Edmundas Jančaitis
  • Saulius Adomavičius
2122.5 tšk.
10 (10) 7. Galvakablis.lt – I
  • Andrius Urbonas
  • Jonas Čivinskas
2115 tšk.
11 (11) 53. Įdarytas karpis
  • Tomas Jocius
  • Vaidas Kudžaitis
1945 tšk.
12 (12) 28. Antkranto LT
  • Robertas Pranckevičius
  • Arnas Kirkilovskis
1815 tšk.
13 (13) 1. Vita Baltic
  • Tomas Valentukevičius
  • Tomas Pilvelis
  • Rimantas Zabita
1710 tšk.
14 (14) 57. Atvajus
  • Artūras Mikelionis
  • Vytautas Vitkauskas
1657.5 tšk.
15 (15) 26. Zvejys.lt Portugalai
  • Sandra Rugienė
  • Robertas Rugys
1242.5 tšk.
16 (16) 60. Spiningavimas.lt Dar Pažiūrėsim
  • Artūras Venclovas
  • Vytas Valenta
1237.5 tšk.
17 (17) 51. Suzuki
  • Evaldas Slabačiauskas
  • Zigfredas Lebedinski
1200 tšk.
18 (18) 58. Ūdos Broliai 2
  • Žilvinas Mikelionis
  • Erik Moro
  • Nerijus Kurklietis
970 tšk.
19-20 (19.5) 13. ProMarine
  • Tomas Fleminas
  • Dainius Šimonis
  • Egidijus Čepulis
960 tšk.
19-20 (19.5) 11. ALSA
  • Aleksandras Abramovas
  • Saulius Majauskas
960 tšk.
21 (21) 54. Hobi Fish
  • Edvardas Cinga
  • Kętutis Matusevičius
810 tšk.
22 (22) 4. Spiningavimas.lt 7
  • Valdas Mickevičius
  • Povilas Melnykas
390 tšk.
23 (23) 19. Fishing For Fun
  • Darius Mikalajūnas
  • Edgaras Mickevičius
375 tšk.
24 (24) 56. Ūdos Broliai 1
  • Viktoras Leknius
  • Andrius Aleksejevas
  • Mindaugas Norvaišas
247.5 tšk.
25-30 (27.5) 2. Megalodonas
  • Rimvydas Zoluba
  • Tomas Turčinskas
  • Skirmantas Giedraitis
0 tšk.
25-30 (27.5) 61. Jurai.lt
  • Karolis Vaitulionis
  • Edvinas Izokaitis
0 tšk.
25-30 (27.5) 78. Spiningavimas.lt DELL-EMC
  • Dainius Neniškis
  • Jonas Jasudėnas
0 tšk.
25-30 (27.5) 70. Draugystė
  • Vitalijus Stefanovič
  • Arnoldas Černiauskas
0 tšk.
25-30 (27.5) 3. Black Pearl
  • Vaidas Labanauskas
  • Mantas Labanauskas
0 tšk.
25-30 (27.5) 20. Senukas Versa Biržai
  • Vitalijus Gasiūnas
0 tšk.
1 Etapas Kauno marios 06.27
Vieta (Baudos taškai) Komanda Rezultatas
1 (1) 41. Žvejo instinktas
  • Mantas Švažas
  • Remigijus Kraulaidys
7305 tšk.
2 (2) 7. Galvakablis.lt – I
  • Andrius Urbonas
  • Jonas Čivinskas
5002.5 tšk.
3 (3) 34. Širvintos ant bangos
  • Edvardas Geigalas
  • Martynas Stanevičius
4950 tšk.
4 (4) 5. Black Fin
  • Ričardas Aškelovič
  • Romas Staveckas
4755 tšk.
5 (5) 26. Zvejys.lt Portugalai
  • Sandra Rugienė
  • Robertas Rugys
3585 tšk.
6 (6) 21. Jurai.lt
  • Karolis Vaitulionis
  • Edvinas Izokaitis
2872.5 tšk.
7 (7) 20. Senukas Versa Biržai
  • Vitalijus Gasiūnas
2805 tšk.
8 (8) 78. Spiningavimas.lt DELL-EMC
  • Dainius Neniškis
  • Jonas Jasudėnas
2752.5 tšk.
9 (9) 8. UAB STOP
  • Kęstas Kružinauskas
  • Vidmantas Taraškevičius
2490 tšk.
10 (10) 3. Fish2Win
  • Linas Surdokas
  • Martynas Navickas
2475 tšk.
11 (11) 44. Žvejo tribūna
  • Edis Trapikas
  • Vitalijus Korolenko
1455 tšk.
12 (12) 33. Geri
  • Ričardas Suslavičius
  • Gediminas Knystautas
1237.5 tšk.
13 (13) 11. ALSA
  • Aleksandras Abramovas
  • Saulius Majauskas
780 tšk.
14 (14) 22. Atvajus
  • Artūras Mikelionis
  • Vytautas Vitkauskas
435 tšk.
15 (15) 37. Dvišakis
  • Tomas Girdzijauskas
  • Almantas Sedeika
165 tšk.
16-41 (28.5) 12. Pionieriai
  • Mantas Galvanauskas
  • Gintaras Dragašius
0 tšk.
16-41 (28.5) 13. ProMarine
  • Tomas Fleminas
  • Dainius Šimonis
  • Egidijus Čepulis
0 tšk.
16-41 (28.5) 40. Spiningavimas.lt Dar Pažiūrėsim
  • Artūras Venclovas
  • Vytas Valenta
0 tšk.
16-41 (28.5) 17. Suzuki
  • Evaldas Slabačiauskas
  • Zigfredas Lebedinski
0 tšk.
16-41 (28.5) 28. Antkranto LT
  • Robertas Pranckevičius
  • Arnas Kirkilovskis
0 tšk.
16-41 (28.5) 39. Draugystė
  • Vitalijus Stefanovič
  • Arnoldas Černiauskas
0 tšk.
16-41 (28.5) 18. SŽK ŠPROTAS
  • Evaldas Bernatonis
  • Marius Jačiauskas
0 tšk.
16-41 (28.5) 42. Mielkos
  • Julius Repečka
  • Deimantas Šablinskas
  • Karolis Pusvaškis
0 tšk.
16-41 (28.5) 19. Fishing For Fun
  • Darius Mikalajūnas
  • Edgaras Mickevičius
0 tšk.
16-41 (28.5) 6. Kaunakiemis
  • Liutauras Pocius
  • Šarūnas Damošius
0 tšk.
16-41 (28.5) 31. Kaimynai
  • Darius Šūmantas
  • Linas Balčiūnas
0 tšk.
16-41 (28.5) 105. Windboat
  • Kęstutis Kovalenkovas
  • Darius Šalucha
0 tšk.
16-41 (28.5) 2. Tarpūnas 2
  • Donatas Bernatavičius
  • Marius Jankaitis
0 tšk.
16-41 (28.5) 25. HART - ZIP BAITS
  • Tomas Kulbis
  • Tomas Markevičius
0 tšk.
16-41 (28.5) 15. Ūdos Broliai 2
  • Žilvinas Mikelionis
  • Erik Moro
  • Nerijus Kurklietis
0 tšk.
16-41 (28.5) 43. Ūdos Broliai 3
  • Virmantas Naudžius
  • Artūras Bauža
0 tšk.
16-41 (28.5) 36. Kablys
  • Vytautas Sukys
  • Mindaugas Kuliesius
0 tšk.
16-41 (28.5) 27. Ūdos Broliai 1
  • Viktoras Leknius
  • Andrius Aleksejevas
  • Mindaugas Norvaišas
0 tšk.
16-41 (28.5) 38. Neidas
  • Artūras Kavaliauskas
  • Valdas Basiukevičius
0 tšk.
16-41 (28.5) 1. Vita Baltic
  • Tomas Valentukevičius
  • Tomas Pilvelis
  • Rimantas Zabita
0 tšk.
16-41 (28.5) 29. AUTOILENKIMAS.LT
  • Algaudas Burdilauskas
  • Edmundas Jančaitis
  • Saulius Adomavičius
0 tšk.
16-41 (28.5) 24. Kregždutė
  • Remigijus Gaučys
  • Linas Skirmantas
  • Valentinas Rimskis
0 tšk.
16-41 (28.5) 4. Piscators
  • Tomas Interesovas
  • Ričardas Leišys
0 tšk.
16-41 (28.5) 32. Šančių berniukai
  • Marius Maslauskas
  • Robertas Gustas
0 tšk.
16-41 (28.5) 23. Powerboat
  • Žilvinas Žalėnas
  • Gediminas Švilpa
0 tšk.
16-41 (28.5) 48. Majuškis
  • Giedrius Kanevičius
  • Majus Kanevičius
0 tšk.