2% parama

Asociacija ,,Žvejų klubas Spiningavimas LT“ – ne pelno siekianti organizacija, tačiau užsibrėžtiems klubo ir visuomeniniams tikslams pasiekti klubui reikalinga finansinė parama. Vienas iš paprasčiausių būdų paremti mūsų organizaciją – galimybė, pagal Lietuvos Respublikos įstatymus, skirti 2% nuo valstybei per metus sumokėto fizinių asmenų pajamų mokesčio. Paramą skirti gali bet kuris fizinis asmuo, per praėjusius kalendorinius metus turėjęs apmokestinamųjų pajamų ir mokėjęs pajamų mokestį. Skirdami šią paramą Jūs neprarasite nei vieno lito iš savo kišenės, visos skirtos lėšos bus panaudotos visuomenei naudingiems renginiams organizuoti, aplinkosaugos projektams ir švietėjiškai veiklai vykdyti.

Skirti mums 2% paramą galite užpildę prikabintą formą FR0512.

Formoje įrašykite savo vardą, pavardę, asmens kodą, gyvenamąją vietą, el. paštą, telefoną ir pildymo datą, mokestinį laikotarpį už 2010 metus, paramos gavėjo – Asociacijos „Žvejų klubas Spiningavimas LT“ duomenis.
Formos apačioje pasirašykite ir parašykite savo vardą bei pavardę.
Įdėkite formą į paprastą voką ir užklijuokite ir pasirašykite ant voko užklijavimo vietos.Užklijuotą voką nuneškite į savo miesto VMI iki šių metų gegužės 1 d.  arba susisiekite su mūsų klubo atsitovais (kontaktai) – jie mielai atvažiuos paimt ir pristatyti į VMI patys.

Antras būdas: FR0512 formos pildymas internete (jeigu naudojatės internetine bankininkyste). Įeikite į savo internetinį banką ir pasirinkite elektroninį deklaravimą, bankas nukreips jus į Elektroninio Deklaravimo Sistemą (EDS).
Atsidarykite ir užpildykite formą FR0512 v.1. Visos instrukcijos išsamiai paaiškintos.

Asociacija „Žvejų klubas Spiningavimas LT“ duomenys pateikti žemiau:
Svarbu žinoti: Jeigu pildote metinę pajamų deklaraciją, 2 proc. prašymą reikėtų užpildyti kartu su ja.Jeigu Jūsų prašymuose bus klaidų, VMI jums grąžins formą pataisymui ir iki šių metų liepos 1 dienos Jūs dar galėsite užpildyti patikslintą formą.

Asociacija „Žvejų klubas Spiningavimas LT“
Šaltinių 18-13, Alytus, LT- 62343 Lietuva
Kodas: 302592322
El. Paštas: algirdas.janavicius@infoseka.lt
Tel: +370 614 07159
Int. psl. www.spiningavimas.lt
A/s LT637300010125946826, Swedbank, banko kodas: BIC – HABALT22

 

Dėkojame už Jūsų paramą! Pakvieskite tai padaryti ir Jūsų draugus bei bičiulius!