Rėmėjams

PASIŪLYMAS BENDRADARBIAUTI

    Asociacija „Žvejų klubas Spiningavimas LT“ vienija didelį būrį žvejų, valdo vieną populiariausių ir interaktyviausių žvejybos puslapių Lietuvoje http://www.spiningavimas.lt/, glaudžiai bendradrabiauja su regioninės ir šalies žiniasklaidos priemomonėmis, organizuoja žvejybos šventes bei populiarias spiningavimo varžybas. 2011 metais klubas pravedė naujo, įdomaus formato – komandines 3 etapų spiningavimo iš valčių varžybas, kurios sulaukė didelio žvejų susidomėjimo – jose dalyvavo virš 150 dalyvių (78 komandos). Varžybos buvo reklamuotos ir nušviestos per žiniasklaidą bei televiziją. Klubas pernai metais taip pat suorganizavo pirmąsias Lietuvoje velkiavimo vidaus telkiniuose (Kauno mariose) varžybas. Visi šie renginiai ir 2012 metais bus tęstiniai. Siekiame juos padaryti tradiciniais, kasmetiniais. Sieksime pritraukti dar daugiau dalyvių ir rėmėjų bei padaryti šias varžybas didžiausiomis, masiškiausiomis Lietuvoje su dideliu priziniu fondu ir superprizu sezono nugalėtojui.
(Informaciją apie 2011 m. Įvykusias varžybas galima rasti čiahttp://www.spiningavimas.lt/klubas/klubo-renginiai-ivyke.)
         Gerbiamas įmonės vadove, kviečiame jungtis prie entuziastingų ir ambicingų mūsų planų ir tapti klubo bei organizuojamų varžybų rėmėju. Žemiau kviečiame susipažinti su mūsų planais ir galimybėmis reklamuoti Jus. Esame tvirtai įsitikinę, kad mūsų bendradarbiavimas bus abipusiai naudingas bei padės Jums dar labiau įtvirinti savo įmonės bei prekių ženklų vardą Lietuvoje.
Atviras 2012 m. Spiningavimas.lt čempionatas.
Viso 4 atviri etapai, kiuriuose turės galimybę dalyvauti tiek pardedantys, tiekprofesionalūs spiningautojai.
      Atvirų varžybų datos: gegužė, birželis, rugpjūtis, spalis.
Planuojamas dalyvių skaičius kiekviename etape ne mažiau 100 (50 komandų). Bendrai per visą čempionatą – apie 200 (100 komandų).
Planuojamas kiekvieno etapo biudžetas – ne mažiau 1000 lt bei Superprizas sezono nugalėtojui (2000 lt vertės).
Rėmėjo naudos:
– Reklama (plakatai, vėliavos ir kt. pagal pageidavimus) renginio metu;
– Reklama regioninėje žiniasklaidoje bei populiariausiuose žvejų žurnaluose ,,Meškeriotojas“ ir/arba ,,Žūklė“ (šiaip reklamos kaina šiame žurnale yra 660 lt be PVM/ 1 psl);
– Reklama internete tiklsiniuose žvejų portaluose;
– Reklama (plakaitai, pranešimai žiniasklaidoje) reklamuojant varžybas;
– Taip pat galima rėmėjo gaminių prezentacija (mūsų profesionalaus žvejo arba rėmėjo atstovo) renginių metų
– Galime sukurti ir publikuoti straipsnius apie Jūsų parduodamus gaminius. 
     Taip pat siūlome reklamuotis mūsų internetiniame puslapyje http://www.spiningavimas.lt/. Unikalių lankytojų skaičius per mėnesį čia siekia beveik 10.000 (detalią statistiką galime pateikti).
Esame atviri ir kitokioms bendradarbiavimo idėjoms.
Tikimės, kad mūsų idėjos Jus sudomino ir esame pasiruošę aptarti su Jumis bendradarbiavimo sąlygas jums patogiu laiku.
Pagarbiai,
Algirdas Janavičius
Žvejų klubo Spiningavimas.lt prezidentas
Mob.:+370 64069444, e-mail: info@spiningavimas.lt