REZULTATAI 2015 m. Spiningavimas.lt čempionato IV etapo ir BENDRAS

 





SPININGAVIMAS.LT 2015 M. ČEMPIONATO IV ETAPO REZULTATAI (Luodžio ež. 2015.09.19)

Vieta Komanda Vardas
Pavardė
Taškai suma VIETA (taškai) Didžiausia žuvis,svoris
1 Ešerys 1 Sigitas Lukšta 5665 1  
Gintautas Šiukščius  
2 2 Gintai – Spiningavimas.lt Gintas Vagonis 4400 2 lydeka 2,12kg
Gintautas Vasiliauskas  
3 Ešerys 2 Egidijus Kamarauskas 3427.5 3  
Donatas Leišis  
4 Broliai Darius Mažutis 3155 4 lydeka 2,18kg
Martynas Mažutis  
5 Gofish-Baltijos zvynas Mantas Andrijauskas 2772.5 5  
Edgaras Lapinskas  
6 Raudondvaris Vytautas Gutauskas 2100 6  
Sigitas Tamauskas  
7 Ecogear – Zazaiza Žanas Voronovas 1980 7  
Marius Švainickas  
8 Dar po vieną Algimantas Bielskis 1907 8  
Jonas Dubinskas  
9 Žvejys.lt Robertas Rugys 1750 9 lydeka 1.75kg
Mantas Sargūnas/Rolandas Butkus  
10 Joniškio Gezai Andrius Norvaišas 1575 10  
Gediminas Paulauskas  
11 Anykščių žvejų lyga 3 Šarūnas Paulaitis 1567,5 11  
Kipras Pakeltis/Rimvydas Kalinka  
12 Anykščių žvejų lyga 1 Daumantas Juzėnas 1547 12  
Donatas Leščinskas  
13 Ešerys 3 Arūnas Riaubys 1500 13  
Miroslav Klepus  
14 Elektrėnų Tritonas Artūras Kavaliauskas 1360 14  
Valdas Basiukevičius  
15 Kartais pažvejojam Remigijus Grinevičius 1105 15  
Vimantas Klevas  
16 UAB Limerna Andžejus Grodis 1080 16  
Vitalijus Urbonavičius  
17 Apokai-Šprotas Danis Dulkė 1065 17  
Simnas Mikalauskas  
18 Kimba nekimba Tomas Mikulskas 1030 18  
Rolandas Ežerskis  
19 Zaraso Banga Viktoras Gravelis 932.5 19  
Justinas Gravelis  
20 Darus Donatas Zarauskas 915 20  
Darius Zarauskas  
21 Omega Kęstutis Dopkevičius 820 21  
Karolis Palaikis  
22 Vienam gale kablys Arūnas Šufinskas 735 22 ešerys 0,4kg
Robertas Staškevičius  
23 SS Salvijus Butkevičius 670 23  
Saulius Galdikas  
24 Mėgėjai Vladimiras Esebua 360 24  
Renaldas Viščinskas  
25 Apetito baits Donatas Bielskis 322.5 25  
Giedrius Družinas  
26 Naujas Vytautas Kareckas 165 26  
   
27 Utenis Gustas Juozelskis 157.5 27  
Ramūnas Stundžia/Justas Bikelis  
28 RR fishing team Andrius Anufrijevas 127.5 28  
Tomas Avelis  
29 Lazartekas Dainaras Ciužas 0 42  
Andrius Jonaitis  
30 Dar pažiūrėsim Artūras Venclovas 0 42  
Vytas Valenta  
31 Promarine Dainius Šimonis 0 42  
Tomas Fleminas  
32 Kilbukai Kostas Žilinskas 0 42  
Tadas Žilinskas  
33 Kablys Egidijus Ivanauskas 0 42  
Jurgis Dabužinskas  
34 2KO Kęstutis Kavalenkovas 0 42  
Vytis Baranauskas/Visvaldas Tijūnaitis  
35 Zero Edgaras Gaučys 0 42  
Justas Antanavičius  
36 DJ Deividas Palaikis 0 42  
Jurgita Palaikienė  
37 Airrus Team -Spiningavimas.lt Aivaras Kleinas/Ovidijus 0 42  
Gytis Menkevičius  
38 SŽK Šprotas 2 Evaldas Bernatonis 0 42  
Gintaras Griškevičius  
39 Piranija Artūras Užupis 0 42  
Marius Protašius  
40 Dar nesugalvojau Mantas Lesevičius 0 42  
   
41 Straikeriai Jonas Jasudėnas 0 42  
Laurynas Rinkevičius  
42 Kaimynai Linas Balčiūnas 0 42  
Darius Sumantas  
43 Suzumarai Justas Balandis 0 42  
Tomas Gruzdžiūnas  
44 2*2 Laimonas Butinas 0 42  
Marius Nenartavičius  
45 Šiaip taip Valdas Beliunas 0 42  
Remigijus Rutkauskas  
46 Suvalkiečiai Ignas Puodžiukaitis 0 42  
Gintarasb Grybas  
47 Vyčio žemė Vugandas Joniuškis 0 42  
Martynas Sujetovas/Rokas Sujetovas  
48 Kai didumo Artūras Katinas 0 42  
Arminas Kazėnas/Marius Jasenas  
49 Kiškis Algimantas Treikauskas 0 42  
Vaidas Keturakis  
50 Megalodonas Tromas Turčinskas 0 42  
Ramūnas Narbutas/Rimvydas Zduba  
51   Dalius Kalkis 0 42  
   
52 Be pavadinimo Sigitas Mikulėnas 0 42  
Aleksandras Prokofjevas  
53 Kolibri Jevgenij Vasiljev 0 42  
Sergejus Kamarovas  
54 Stukt Deividas Kubilius 0 42  
Jonas Jonaitis  
55 Kardžuvė Vytautas Ledakas 0 42  
Povilas Piačenka  

SPININGAVIMAS.LT 2015 M. ČEMPIONATO I-II-III-IV GALUTINIAI REZULTATAI 

     I ETAPAS  II ETAPAS    III ETAPAS  IV ETAPAS
Vieta Komanda Vardas
Pavardė
I etapas taškai suma I etapas VIETA II etapas taškai suma II etapas VIETA III etapas taškai suma III etapas VIETA IV etapas taškai suma IV etapas VIETA VIETŲ  SUMA PO 4 ETAPŲ VIETA PO 4 ETAPŲ
1 Ešerys 1 Sigitas Lukšta 0.0 71 3260.0 2 1525.0 4 5665 1 7.0 1
Gintautas Šiukščius
2 Raudondvaris Vytautas Gutauskas 5230.0 1 540.0 34 705.0 16 2100 6 23.0 2
Sigitas Tamauskas
3 Gofish-Baltijos zvynas Mantas Andrijauskas 1690.0 17 710.0 28.5 3312.5 2 2772.5 5 24.0 3
Edgaras Lapinskas
4 Broliai Darius Mažutis 2280.0 10 0.0 54.5 875.0 13 3155 4 27.0 4
Martynas Mažutis
5 Lazartekas Dainaras Ciužas 3910.0 3 815.0 22 2010.0 3 0 42 28.0 5
Andrius Jonaitis
6 Ešerys 2 Egidijus Kamarauskas 690.0 44 1635.0 8 390.0 19 3427.5 3 30.0 6
Donatas Leišis
7 Anykščių žvejų lyga 1 Daumantas Juzėnas 2400.0 9 1392.5 12 735.0 15 1547 12 33.0 7
Donatas Leščinskas
8 Ešerys 3 Arūnas Riaubys 0.0 71 912.0 18 1260.0 7 1500 13 38.0 8
Miroslav Klepus
9 Kimba nekimba Tomas Mikulskas 2160.0 13 1570.0 9 0.0 39.5 1030 18 40.0 9-10
Rolandas Ežerskis
10 Dar po vieną Algimantas Bielskis 720.0 42 1502.0 11 300.0 21 1907 8 40.0 9-10
Jonas Dubinskas
11 Mėgėjai Vladimiras Esebua 1280.0 28 3130.0 4 790.0 14 360 24 42.0 11
Renaldas Viščinskas
12 Apokai-Šprotas Danis Dulkė 3890.0 4 780.0 24.5 172.5 23 1065 17 44.0 12
Simnas Mikalauskas
13 Elektrėnų Tritonas Artūras Kavaliauskas   66 840.0 20 915.0 11 1360 14 45.0 13
Valdas Basiukevičius
14 Kablys Egidijus Ivanauskas 0.0 71 2660.0 5 4310.0 1 0 42 48.0 14
Jurgis Dabužinskas
15 Ecogear – Zazaiza Žanas Voronovas 1220.0 30 1195.0 15 0.0 39.5 1980 7 52.0 15
Marius Švainickas
16 Dar pažiūrėsim Artūras Venclovas 2800.0 8 710.0 28.5 510.0 18 0 42 54.5 16
Vytas Valenta
17 UAB Limerna Andžejus Grodis 1920.0 15 187.0 40 159.0 24 1080 16 55.0 17
Vitalijus Urbonavičius
18 RR fishing team Andrius Anufrijevas 730.0 41 3140.0 3 157.5 25 127.5 28 56.0 18
Tomas Avelis
19 Žvejys.lt Robertas Rugys 0.0 55 330.0 36 675.0 17 1750 9 62.0 19
Mantas Sargūnas/Rolandas Butkus
20 Kilbukai Kostas Žilinskas 1240.0 29 1997.0 6 0.0 39.5 0 42 62.5 20
Tadas Žilinskas
21 Promarine Dainius Šimonis 1135.0 32 775.0 26 1442.5 5 0 42 63.0 21
Tomas Fleminas
22 Zaraso Banga Viktoras Gravelis 875.0 39   97 1290.0 6 932.5 19 64.0 22
Justinas Gravelis
23 Dwalk the dog Žydrūnas Banevičius 1645.0 18 1350.0 13 0.0 39.5   56 70.5 23
Gytis Drugnilevičius
24 Vienam gale kablys Arūnas Šufinskas 1600.0 19 645.0 30 0.0 39.5 735 22 71.0 24
Robertas Staškevičius
25 2 Gintai – Spiningavimas.lt Gintas Vagonis 1205.0 31 0.0 54.5 0.0 39.5 4400 2 72.5 25-26
Gintautas Vasiliauskas
26 Lampėdžiai Ramūnas Čaras 2130.0 14 885.0 19 0.0 39.5   56 72.5 25-26
Irmantas Karavaičikas
27 Airrus Team -Spiningavimas.lt Aivaras Kleinas 1570.0 21 1517.0 10   78 0 42 73.0 27
Gytis Menkevičius
28 2 KO Kęstutis Kavalenkovas 640.0 47 985.0 16 180.0 22 0 42 80.0 28
Vytis Baranauskas
29 DJ Deividas Palaikis 4730.0 2 0.0 54.5 0.0 39.5 0 42 83.5 29
Jurgita Palaikienė
30 Piranija Artūras Užupis 0.0 71 1752.0 7 0.0 39.5 0 42 88.5 30
Marius Protašius
31 Kartais pažvejojam Remigijus Grinevičius 0.0 71 0.0 54.5 345.0 20 1105 15 89.5 31
Vimantas Klevas
32 Zero Edgaras Gaučys 1080.0 33 1087.0 15 0.0 39.5 0 42 90.0 32
Justas Antanavičius
33 Dar nesugalvojau Mantas Lesevičius   66 1205.0 14 0.0 39.5 0 42 95.5 33
 
34 Suvalkiečiai Ignas Puodžiukaitis 715.0 43   97 895.0 12 0 42 97.0 34
Gintarasb Grybas
35 Gofish Deividas Bruzga 1500.0 22 0.0 37 0.0 39.5   56 98.5 35-37
Mantas Šepetka
36 SŽK Šprotas 2 Evaldas Bernatonis 510.0 53 950.0 17 0.0 39.5 0 42 98.5 35-37
Gintaras Griškevičius
37 Anykščių žvejų lyga 3 Šarūnas Paulaitis 620.0 48   97 0.0 39.5 1567,5 11 98.5 35-37
Kipras Pakeltis
38 Garliava fishing Remigijus Bira 1730.0 16 735.0 27   78   56 99.0 38
Vidmantas Kairaitis
39 Juoda katė Rimantas Zabita 3240.0 6 0.0 54.5 0.0 39.5   56 100.0 39
Tomas Valentukevičius
40 SS Salvijus Butkevičius 895.0 38 0.0 54.5 0.0 39.5 670 23 100.5 40
Saulius Galdikas
41 Naujas Vytautas Kareckas 0.0 71   97 1140.0 8 165 26 105.0 41
 
42 Kitam krante Artūras Ruzas 2200.0 11.5 0.0 54.5 0.0 39.5   56 105.5 42-43
Gintas Masiulis
43 Kaimynai Linas Balčiūnas 0.0 71 0.0 54.5 1.0725 9 0 42 105.5 42-43
Darius Sumantas
44 Straikeriai Jonas Jasudėnas   66 780.0 24.5 0.0 39.5 0 42 106.0 44
Laurynas Rinkevičius
45 Suzumarai Justas Balandis 0.0 71 0.0 54.5 1.0700 10 0 42 106.5 45
Tomas Gruzdžiūnas
46 Omega Kęstutis Dopkevičius 0.0 71 0.0 54.5 0.0 39.5 820 21 115.0 46
Karolis Palaikis
47 Draugai Mindaugas Smalstys 3210.0 7 0.0 54.5   78   56 117.5 47
Algimantas Urbonas
48 Jankis Vilius Sabaitis 1300.0 26.5 0.0 54.5 0.0 39.5   56 120.5 48
Irmantas Milius
49 Dzūkijos vandenys Antanas Juškauskas 2200.0 11.5 0.0 54.5   78   56 122.0 49
Juozas Muzikevičius
50 2*2 Laimonas Butinas   66 135.0 41 0.0 39.5 0 42 122.5 50
Marius Nenartavičius
51 Draugai 2 Ričard Tupikovskij 0.0 71 607.5 32 0.0 39.5   56 127.5 51
Eduardas Rutkovskis
52 Spiningavimas.lt Kupiškis Andrius Kaminskas 0.0 71 5405.0 1   78   56 128.0 52
Dainius Nėniškis
53 Apetito baits Donatas Bielskis 0.0 71 605.0 33   78 322.5 25 129.0 53
Giedrius Družinas
54 Pagrindiniai Tomas Petkevičius 965.0 36 240.0 39   78   56 131.0 54-55
Tadas Zubrickas
55 Anykščių žvejų lyga 2 Eugenijus Narbutas 750.0 40 442.0 35   78   56 131.0 54-55
Dinas Šajevičius/Gustas Andrius
56 Gerablizge.lt Robert Kamarauskas 1320.0 25 0.0 54.5   78   56 135.5 56
Vlad Milaševič
57 Sraigius Ąžuolas Baležentis   66 835.0 21   78   56 143.0 57
Artūras Kiglauskas
58 Šamas Paulius Pašukonis   66 790.0 23   78   56 145.0 58
Kęstutis Juozukynas
59 Darus Donatas Zarauskas 0.0 71 0.0 54.5   78 915 20 145.5 59
Darius Zarauskas
60 Spiningavimas.lt Kaunas Kęstas Kontenis 560.0 52   97 0.0 39   56 147.0 60
Algis Mikalauskas
61 Pūgžliukas Mindaugas Glėbus   66 0.0 54.5 0.0 39.5   56 150.0 61
Kęstas Labukas
62 Megalodonas Tromas Turčinskas 0.0 71   97 0.0 39.5 0 42 152.5 62-63
Ramūnas Narbutas/Rimvydas Zduba
63 Kiškis Algimantas Treikauskas 0.0 71   97 0.0 39.5 0 42 152.5 62-63
 
64 Visiškai žali Vitalijus Visockas 1590.0 20   97   78   56 154.0 64-65
Klaidas Slivinskas
65 Dugnas Ričardas Leišys 1035.0 34   97   78 0 42 154.0 64-65
Andrius Sakalauskas
66 Paulenka Andrius Mikelskas 680.0 45 0.0 54.5   78   56 155.5 66
Petras Barauskas
67 Vazokai Raivydas Prakopimas 3550.0 5   97   78   56 158.0 67
Mindaugas Baliukynas
68 Šiaip taip Valdas Beliunas 1455.0 23   97   78 0 42 158.0 68-69
Remigijus Rutkauskas
69 Česka ir Fricas Gytis Česnulevičius 1395.0 24   97   78   56 158.0 68-69
Alfredas Žarkauskas
70 Joniškio Gezai Andrius Norvaišas 0.0 71   97   78 1575 10 159.0 70
Gediminas Paulauskas
71 Kamparas 55 Tomas Paliukaitis 1300.0 26.5   97   78   56 160.5 71
Modestas Atmanavičius
72 Avtovega Piotr Tomaševič   66 187.0 40   78   56 162.0 72
Vladislav Lomovskij
73 Majai Giedrius Kanevičius 0.0 71 247.0 38   78   56 165.0 73
Tomas Šiugždinis
74 Nemo Vitalij Baj 0.0 71   97 0.0 39.5   56 166.5 74-75
Pavel Pukin
75 Geras laimikis Salvijus Lekšas 0.0 71   97 0.0 39.5   56 166.5 74-75
Egidijus Darbutas
76 Kai didumo Artūras Katinas 0.0 71 0.0 54.5   78 0 42 167.5 76
Arminas Kazėnas
77 Vyčio žemė Vugandas Joniuškis 0.0 71 0.0 54.5   78 0 42 167.5 77
Martynas Sujetovas
78 Vijukai Algis Gagelis 1010.0 35   97   78   56 169.0 78
Justinas Pipiras
79 Online Paulius Miltinis 900.0 37   97   78   56 171.0 79
Egidijus Nikolaitis
80 Utenis Gustas Juozelskis 0.0 71   97   78 157.5 27 176.0 80
Ramūnas Stundžia/Justas Bikelis
81 Angler Dainius Zamblauskas   66 0.0 54.5   78   56 176.5 81
 
82 Jaunuolis Arūnas Zigmantas   66 0.0 54.5   78   56 176.5 82
 
83 Xranipex Alius Kubilius 660.0 46   97   78   56 180.0 83
Tadas Kalašnikas
84 Ryba Aurimas Buškevičius 0.0 71 0.0 54.5   78   56 181.5 84-85
Edgaras Dobrovolskis/Darius Šarkus
85 SŽK Šprotas 1 Raimondas Jusys 0.0 71 0.0 54.5   78   56 181.5 84-85
Andrius Piliukaitis
86 Žaibas Aurimas Laimutis 590.0 49   97   78   56 183.0 86
Darius Prunskas
87 Parazitai Vytautas Vitkauskas 585.0 50   97   78   56 184.0 87
Marius Čiupas
88 Ūla Kęstutis Ikasala 570.0 51   97   78   56 185.0 88
Nerijus Mataitis
89 Žvynas Vaidas Grušauskas 505.0 54   97   78   56 188.0 89
Justinas Grušauskas
90 Be pavadinimo Sigitas Mikulėnas 0.0 71   97   78 0 42 191.0 90-93
Aleksandras Prokofjevas
91 Kolibri Jevgenij Vasiljev 0.0 71   97   78 0 42 191.0 90-93
Sergejus Kamarovas
92 Stukt Deividas Kubilius 0.0 71   97   78 0 42 191.0 90-93
Jonas Jonaitis
93 Kardžuvė Vytautas Ledakas 0.0 71   97   78 0 42 191.0 90-93
Povilas Piačenka
94 Komanda X Stanislav Antropik 0.0 71   97   78   56 205.0 94-108
Romualdas Daugirdas
95 U2O Karolis Moliejus 0.0 71   97   78   56 205.0 94-108
Kęstutis Zabulionis
96 Paulėtė Saulius Makarevičius 0.0 71   97   78   56 205.0 94-108
Egidijus Slašinskas
97 Be fantazijos Gintaras Matelis 0.0 71   97   78   56 205.0 94-108
Raimundas Griškevičius
98 Broliai Sabalai Edvinas Sabaliauskas 0.0 71   97   78   56 205.0 94-108
Audrius Sabaliauskas
99 Naujokas Stanislovas Rutkauskas 0.0 71   97   78   56 205.0 94-108
 
100 Siauriečiai Vytautas Mociūnas 0.0 71   97   78   56 205.0 94-108
Mindaugas Kruopis
101 Svilonis Ričardas Suchodelskas 0.0 71   97   78   56 205.0 94-108
Mantas Ivoškevičius
102 Bratkos Šarūnas Morkevičius 0.0 71   97   78   56 205.0 94-108
Arūnas Didžiulis
103 Broliai šaunuoliai Justinas Petronis 0.0 71   97   78   56 205.0 94-108
Linas Petronis
104 Kaunakiemis Liutauras Pocius 0.0 71   97   78   56 205.0 94-108
Ovidijus Uldinskas
105 Kėdainiai Gražvydas Noreika 0.0 71   97   78   56 205.0 94-108
Ričardas Kosovas
106 Utenis Gustas Juozelskis 0.0 71   97   78   56 205.0 94-108
Ramūnas Stundžia
107 Dubingio specialistai Karolis Eidukonis 0.0 71   97   78   56 205.0 94-108
Andrius Dubickas
108 Mutabor Kęstutis Banys 0.0 71   97   78   56 205.0 94-108
 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

two + 19 =