REZULTATAI,FOTO. KASMETINĖS VELKIAVIMO VARŽYBOS RUNOS TAURĖ 2014

Praėjusį sekmadienį Šlienavoje, prie Kauno marių praūžė (tiesiogine prasme – tiek gamtos stichijomis, tiek dalyvių gausa) Lietuvos velkiautojų šventė – kasmetinės velkiavimo varžybos RUNOS taurei laimėti. Varžybos vyksta jau ketverius metus iš eilės ir tapo tradicine velkiavimo mėgėjų sueiga. Susirinko rekordinis dalyvių (tiek įvairių klubų atstovų, tiek pavienių žvejų) skaičius – beveik 40 komandų. Galima buvo sutikti tiek senų velkiavimo vilkų, kurie Kauno marias pažysta geriau, nei nuosavus namus, tiek šios srities naujokų.  Konkurencija milžiniška.  Beja, teko konkuruoti su dar vienų žvejų ne itin megiamu faktoriumi – nekiba. Pro praūžusios naktį audros žuvis, matyt, išsislapstė, išsigando ir nelabai norėjo kibti. Tad žvejams teko gerokai pasistengti, kad įrodytų savo sugebėjimus, meistriškumą, kantrybę. Vis dėl to pusei komandų pasisekė pagauti įskaitines žuvis, kurių dydžiai šiose varžybose tikslingai yra padidinti –  lydeka 55cm, starkis 50cm, ešerys 25 cm ir tt.
      Reziumuojant varžybas galima konstatuoti, kad vis dėl to nugalėjo patirtis. Pirmas dvi vietas užėmė nuolatiniai dalyviai – I vietą su keliais starkiais ir ešeriais laimėjo komanda ,,Vilniaus Gestas” (A.Undraitis ir A.Undraitienė), II vieta atiteko komandai ,,Ant bangos ST.Croix” (H. Vinckevičius ir E.Lipinskas), III vietą su didžiausia varžybų žuvimi (lydeka svėrusia 3,445 kg) užėmė R.Armalis ir K.Skiezgylas. Beja, II nuo III vietos skyrėsi vos per plauką – svorių skirtumas tik 5gr.
     Tai gi, kaip matome iš rezultatų, kova gavosi įdomi ir intriguojanti. Tikimės, kad ji tokia bus ir sekančiais metais. Organizatoriai (klubas Spiningavimas.lt) ir rėmėjai (UAB STRAIDERIS – RUNOS, JAXON atstovai LIetuvoje) dėkoja visiems dalyvavusiems. Ir iki susitikimo sekančiais metai!!!