14-tojo atviro Spiningavimas.lt čempionato TDBaltic Taurė 2024 - Rezultatai

Šiame puslapyje matysite viso čempionato rezultatus. 

Varžybų etapo metu teisėjai suvedinės rezultatus* realiu laiku, todėl galėsite matyti turnyrinę lentelę gyvai**!

*(Dėl galimų mobiliojo interneto trikdžių ant vandens rezultatai bus preliminarūs ir gali pasikeisti pasibaigus etapui kai teisėjai sutikrins rezultatus).

**Norint matyti rezultlatus gyvai nepamirškite perkrauti savo internetinės naršyklės lango!

 

1 Etapas Avilio ež. 05.25
Vieta (Baudos taškai) Komanda Rezultatas
1 (1) 63. A KOMANDA
  • Artūras Budzilavičius
  • Arvydas Milaknis
  • Tadas Znaidukas
11270 tšk.
2 (2) 18. Black Pearl
  • Vaidas Labanauskas
  • Dainius Matulevičius
9657.5 tšk.
3 (3) 2. Geri
  • Gediminas Knystautas
  • Vidmantas Gibavičius
7670 tšk.
4 (4) 53. Ūdos Broliai
  • Martynas Navickas
  • Jurij Boreišo
7387.5 tšk.
5 (5) 79. Auksinis Starkis 2
  • Andrius Vetrovas
  • Airidas Sadauskas
7325 tšk.
6 (6) 19. Auksinis Starkis 1
  • Almantas Baltrūnas
  • Saugirdas Striupas
6805 tšk.
7 (7) 60. Nordoilas
  • Vytautas Briedis
  • Gedmintas Briedis
6052.5 tšk.
8 (8) 30. TipTop
  • Deividas Slieseriūnas
  • Renatas Karalius
5790 tšk.
9 (9) 9. Antkranto LT
  • Arnas Kirkilovskis
  • Robertas Pranckevičius
5675 tšk.
10 (10) 36. RR fishing team
  • Roland Junevič
  • Ramūnas Plieskis
5400 tšk.
11 (11) 70. Pelekas NS
  • Nerijus Butkys
  • Sigitas Bulota
5350 tšk.
12 (12) 1. Atvajus
  • Artūras Mikelionis
  • Vytautas Vitkauskas
5265 tšk.
13 (13) 39. Žvejo Lobis
  • Saulius Bartusevičius
  • Kimantas Bartusevičius
4495 tšk.
14 (14) 6. Angis
  • Aidas Losevičius
  • Laimonas Norkūnas
4430 tšk.
15 (15) 23. Aviliai
  • Eimantas Šeikus
  • Egidijus Pupeikis
4280 tšk.
16 (16) 20. Žvyno Broliai - Fish Hunters
  • Jevgenij Sipovič
4265 tšk.
17 (17) 5. Black Fin
  • Romas Staveckas
  • Laimonas Bernotas
4065 tšk.
18 (18) 31. Žvyno Broliai - Krakenas
  • Edgaras Strazdas
  • Dovydas Bertašius
4035 tšk.
19 (19) 29. Ūdos Broliai Širvintos
  • Edvardas Geigalas
  • Martynas Stanevičius
4020 tšk.
20 (20) 42. Galvakablis.lt – I
  • Marijus Merkys
  • Tadas Gurskis
  • Rolandas Kevenas
3855 tšk.
21 (21) 54. RMG
  • Mindaugas Bakšys
  • Gediminas Baranauskas
3820 tšk.
22 (22) 73. ALSA
  • Aleksandras Abramovas
  • Ryšard Sneško
3477.5 tšk.
23 (23) 21. Spiningavimas.lt DELL Technologies
  • Dainius Neniškis
  • Jonas Jasudėnas
3367.5 tšk.
24 (24) 75. Megalodonas
  • Skirmantas Giedraitis
  • Tomas Turčinskas
3317.5 tšk.
25 (25) 26. Bigešeriai
  • Gediminas Kepenis
  • Džiugas Karaškevičius
3180 tšk.
26 (26) 8. Vita Baltic
  • Tomas Valentukevičius
  • Rimantas Zabita
3120 tšk.
27 (27) 37. RK Biržai
  • Ramūnas Mickis
  • Kęstutis Bernotas
2865 tšk.
28 (28) 76. Žvyno Broliai - Draugystė
  • Vitalijus Stefanovič
  • Arnoldas Černiauskas
2805 tšk.
29 (29) 68. Time to relax
  • Mindaugas Joteika
  • Aurimas Lukauskis
2740 tšk.
30 (30) 3. Jarušaičiai
  • Dainius Jarušaitis
  • Edmundas Jarušaitis
2580 tšk.
31 (31) 33. Neptūnas
  • Marius Vasiliauskas
  • Arlandas Bartkevičius
2520 tšk.
32 (32) 80. Šmėkla
  • Alfredas Sakalauskas
  • Julius Šlinkšė
2512.5 tšk.
33 (33) 71. Vobleriu Namai
  • Dovydas Lygutas
  • Linas Vasiliauskas
2180 tšk.
34 (34) 38. Ūdos Broliai Viskis
  • Andrius Aleksejevas
  • Mantas Jeruševičius
1995 tšk.
35 (35) 55. Ūdos Broliai Smilgos
  • Linas Surdokas
  • Edgaras Smirnovas
1962.5 tšk.
36 (36) 51. Dainava 1
  • Zigfredas Lebedinski
1910 tšk.
37 (37) 82. Nevykėliai
  • Marius Chlevickas
  • Augustinas Jacevičius
1850 tšk.
38 (38) 13. Ūdos Broliai Velniai
  • Mindaugas Norvaišas
  • Kęstas Severka
1805 tšk.
39 (39) 50. Portugalai
  • Robertas Rugys
  • Sandra Rugienė
1730 tšk.
40 (40) 28. Elektrėnų Tritonas
  • Dainius Maleronkas
  • Valdas Basiukevičius
1655 tšk.
41 (41) 22. Kaimynai
  • Linas Balčiūnas
  • Darius Šūmantas
1635 tšk.
42 (42) 27. LuresLT Vilnius
  • Šarūnas Chavanskis
  • Sergej Lomovskoj
1410 tšk.
43 (43) 61. Baltictra
  • Kęstutis Adomėnas
  • Mindaugas Šatas
1010 tšk.
44 (44) 40. Klasiokai
  • Artūras Zigmantas
  • Aleksandras Karosas
985 tšk.
45 (45) 49. Pirmas Kartas
  • Simas Jokūbaitis
  • Paulius Mitka
502.5 tšk.
46-47 (46.5) 11. Indian
  • Tomas Girdzijauskas
  • Almantas Sedeika
0 tšk.
46-47 (46.5) 46. V&A Fishing
  • Vilius Sargelis
  • Andrius Naraškevicius
0 tšk.
Bendri čempionato rezultatai
Vieta (Baudos taškai) Komanda
1 (1) A KOMANDA
  • Artūras Budzilavičius
  • Arvydas Milaknis
  • Tadas Znaidukas
2 (2) Black Pearl
  • Vaidas Labanauskas
  • Dainius Matulevičius
3 (3) Geri
  • Gediminas Knystautas
  • Vidmantas Gibavičius
4 (4) Ūdos Broliai
  • Martynas Navickas
  • Jurij Boreišo
5 (5) Auksinis Starkis 2
  • Andrius Vetrovas
  • Airidas Sadauskas
6 (6) Auksinis Starkis 1
  • Almantas Baltrūnas
  • Saugirdas Striupas
7 (7) Nordoilas
  • Vytautas Briedis
  • Gedmintas Briedis
8 (8) TipTop
  • Deividas Slieseriūnas
  • Renatas Karalius
9 (9) Antkranto LT
  • Arnas Kirkilovskis
  • Robertas Pranckevičius
10 (10) RR fishing team
  • Roland Junevič
  • Ramūnas Plieskis
11 (11) Pelekas NS
  • Nerijus Butkys
  • Sigitas Bulota
12 (12) Atvajus
  • Artūras Mikelionis
  • Vytautas Vitkauskas
13 (13) Žvejo Lobis
  • Saulius Bartusevičius
  • Kimantas Bartusevičius
14 (14) Angis
  • Aidas Losevičius
  • Laimonas Norkūnas
15 (15) Aviliai
  • Eimantas Šeikus
  • Egidijus Pupeikis
16 (16) Žvyno Broliai - Fish Hunters
  • Jevgenij Sipovič
17 (17) Black Fin
  • Romas Staveckas
  • Laimonas Bernotas
18 (18) Žvyno Broliai - Krakenas
  • Edgaras Strazdas
  • Dovydas Bertašius
19 (19) Ūdos Broliai Širvintos
  • Edvardas Geigalas
  • Martynas Stanevičius
20 (20) Galvakablis.lt – I
  • Marijus Merkys
  • Tadas Gurskis
  • Rolandas Kevenas
21 (21) RMG
  • Mindaugas Bakšys
  • Gediminas Baranauskas
22 (22) ALSA
  • Aleksandras Abramovas
  • Ryšard Sneško
23 (23) Spiningavimas.lt DELL Technologies
  • Dainius Neniškis
  • Jonas Jasudėnas
24 (24) Megalodonas
  • Skirmantas Giedraitis
  • Tomas Turčinskas
25 (25) Bigešeriai
  • Gediminas Kepenis
  • Džiugas Karaškevičius
26 (26) Vita Baltic
  • Tomas Valentukevičius
  • Rimantas Zabita
27 (27) RK Biržai
  • Ramūnas Mickis
  • Kęstutis Bernotas
28 (28) Žvyno Broliai - Draugystė
  • Vitalijus Stefanovič
  • Arnoldas Černiauskas
29 (29) Time to relax
  • Mindaugas Joteika
  • Aurimas Lukauskis
30 (30) Jarušaičiai
  • Dainius Jarušaitis
  • Edmundas Jarušaitis
31 (31) Neptūnas
  • Marius Vasiliauskas
  • Arlandas Bartkevičius
32 (32) Šmėkla
  • Alfredas Sakalauskas
  • Julius Šlinkšė
33 (33) Vobleriu Namai
  • Dovydas Lygutas
  • Linas Vasiliauskas
34 (34) Ūdos Broliai Viskis
  • Andrius Aleksejevas
  • Mantas Jeruševičius
35 (35) Ūdos Broliai Smilgos
  • Linas Surdokas
  • Edgaras Smirnovas
36 (36) Dainava 1
  • Zigfredas Lebedinski
37 (37) Nevykėliai
  • Marius Chlevickas
  • Augustinas Jacevičius
38 (38) Ūdos Broliai Velniai
  • Mindaugas Norvaišas
  • Kęstas Severka
39 (39) Portugalai
  • Robertas Rugys
  • Sandra Rugienė
40 (40) Elektrėnų Tritonas
  • Dainius Maleronkas
  • Valdas Basiukevičius
41 (41) Kaimynai
  • Linas Balčiūnas
  • Darius Šūmantas
42 (42) LuresLT Vilnius
  • Šarūnas Chavanskis
  • Sergej Lomovskoj
43 (43) Baltictra
  • Kęstutis Adomėnas
  • Mindaugas Šatas
44 (44) Klasiokai
  • Artūras Zigmantas
  • Aleksandras Karosas
45 (45) Pirmas Kartas
  • Simas Jokūbaitis
  • Paulius Mitka
46-47 (46.5) V&A Fishing
  • Vilius Sargelis
  • Andrius Naraškevicius
46-47 (46.5) Indian
  • Tomas Girdzijauskas
  • Almantas Sedeika