10-tojo atviro Spiningavimas.lt čempionato VARIVAS Taurė 2019 - Rezultatai

Šiame puslapyje matysite viso čempionato rezultatus. 

Varžybų etapo metu teisėjai suvedinės rezultatus* realiu laiku, todėl galėsite matyti turnyrinę lentelę gyvai**!

*(Dėl galimų mobiliojo interneto trikdžių ant vandens rezultatai bus preliminarūs ir gali pasikeisti pasibaigus etapui kai teisėjai sutikrins rezultatus).

**Norint matyti rezultlatus gyvai nepamirškite perkrauti savo internetinės naršyklės lango!

 

3 Etapas Kauno marios 09.14
Vieta (Baudos taškai) Komanda Rezultatas
1 (1) 56. Fish2Win
  • Martynas Navickas
  • Linas Surdokas
9255 tšk.
2 (2) 29. Powerboat
  • Žilvinas Žalėnas
  • Gediminas Švilpa
7350 tšk.
3 (3) 99. AUTOILENKIMAS.LT
  • Povilas Plačinskas
  • Edmundas Jančaitis
  • Algaudas Burdilauskas
6100 tšk.
4 (4) 39. Širvintos ant bangos
  • Edvardas Geigalas
  • Matrynas Stanevičius
5145 tšk.
5 (5) 19. Auksinis Starkis 1
  • Andrius Vetrovas
  • Airidas Sadauskas
4395 tšk.
6 (6) 13. Zazaiza – Ažūklė
  • Žanas Voronovas
  • Marius Švainickas
3615 tšk.
7 (7) 58. Dvišakis
  • Tomas Girdzijauskas
  • Almantas Sedeika
3390 tšk.
8 (8) 15. Galvakablis.lt – I
  • Andrius Urbonas
  • Jonas Čivinskas
3307.5 tšk.
9 (9) 32. Suzuki
  • Andrius Jadenkus
  • Evaldas Slabačiauskas
  • Zigfredas Lebedinski
3210 tšk.
10 (10) 64. Elektrėnų Tritonas MD Team
  • Deividas Jakavičius
  • Marius Čebelis
2915 tšk.
11 (11) 6. Kaunakiemis
  • Audrius Čirikas
  • Liutauras Pocius
2820 tšk.
12 (12) 5. Luckytackle
  • Dalius Šalucha
  • Kęstutis Kovalenkovas
  • Artūtas Butėnas
2685 tšk.
13 (13) 103. Kablys
  • Vytautas Sukys
  • Mindaugas Kuliesius
2550 tšk.
14 (14) 18. Krym 3 Biržai
  • Viktoras Vadapalas
  • Vitalijus Gasiūnas
2445 tšk.
15 (15) 34. Atvajus
  • Vytautas Vitkauskas
  • Artūras Mikelionis
  • Lukas Aleksa
2430 tšk.
16 (16) 47. Blizga
  • Edgaras Smirnovas
  • Jurijus Medvedevas
2370 tšk.
17 (17) 28. Kaunakiemis VM
  • Vaidas Labanauskas
  • Mantas Labanauskas
2265 tšk.
18 (18) 38. Utenis Decoy
  • Aigaras Gavenavičius
  • Vytautas Paužuolis
  • Justas Šidla
2115 tšk.
19 (19) 21. Antkranto LT
  • Arnas Kirkilovskis
  • Robertas Pranckevičius
  • Rišard Snežko
2100 tšk.
20 (20) 49. Žvejoba group sport team 6
  • Viktoras Leknius
  • Virmantas Naudžius
2040 tšk.
21 (21) 25. Plėšrūnai
  • Remiginus Verbyla
  • Giedrius Kanevičius
1912.5 tšk.
22 (22) 7. Spiningavimas.lt Du Plikiai
  • Ovidijus Uldinskas
  • Bronius Minelga
  • Aidas Šimkonis
1860 tšk.
23 (23) 60. Zero
  • Justas Antanavičius
  • Edgaras Gaučys
1785 tšk.
24 (24) 2. Nendrė
  • Marius Vilutis
  • Arnoldas Kaleckas
1672.5 tšk.
25 (25) 4. Utenis 2
  • Mantas Kulionis
  • Arnas Rimkus
1582.5 tšk.
26 (26) 45. Elektrėnų Tritonas LT
  • Tomas Šimkevičius
  • Povilas Urbonavičius
1545 tšk.
27 (27) 53. Žvejoba group sport team 4
  • Andrius Aleksejevas
  • Mantas Jeruševičius
1485 tšk.
28 (28) 16. Galvakablis.lt – II
  • Marijus Merkys
  • Marijus Maceina
1462.5 tšk.
29 (29) 79. ProMarine
  • Dainius Šimonis
  • Tomas Fleminas
1402.5 tšk.
30 (30) 22. Susiedai
  • Andrius Barauskas
  • Tomas Guzelis
1350 tšk.
31 (31) 3. Kaimynai
  • Darius Šūmantas
  • Linas Balčiūnas
1215 tšk.
32 (32) 43. Tironas
  • Valdemaras Laurutis
  • Diana Usanienė
1200 tšk.
33 (33) 81. Fishing For Fun
  • Alexander Gritsenko
  • Darius Mikalajūnas
  • Edgaras Mickevičius
1072.5 tšk.
34 (34) 51. Sektorius B
  • Martynas Sujetovas
  • Mantas Lazdynas
735 tšk.
35-36 (35.5) 88. Sūduva-1
  • Vytenis Pranskevičius
  • Ramūnas Paškevičius
705 tšk.
35-36 (35.5) 54. Mielkos
  • Vidmantas Džiužas
  • Deimantas Šablinskas
705 tšk.
37 (37) 96. Garliavos žvejų klubas
  • Karolis Vaitulionis
  • Ignas Antanaitis
  • Audrius Unguraitis
675 tšk.
38-39 (38.5) 36. Žvejoba group sport team 1
  • Žilvinas Mikelionis
  • Erik Moro
660 tšk.
38-39 (38.5) 12. Portugalai
  • Robertas Rugys
  • Sandra Račičkienė
660 tšk.
40 (40) 33. Vita Baltic
  • Rimantas Zabita
  • Tomas Valentukevičius
630 tšk.
41 (41) 55. Elektrėnų Tritonas GT
  • Gintautas Kondratjevas
  • Tomas Pėkis
592.5 tšk.
42 (42) 77. Lampėdžiai
  • Ramūnas Čaras
  • Irmantas Karavaičikas
285 tšk.
43 (43) 41. Dėdė veža
  • Dainius Maleronkas
225 tšk.
44-63 (53.5) 17. Piscators
  • Ričardas Leišys
  • Tomas Interesovas
0 tšk.
44-63 (53.5) 20. Blizgė AŽūklė
  • Robertas Gustas
  • Marius Maslauskas
0 tšk.
44-63 (53.5) 31. Utenis Keitech
  • Gustas Juozilskis
  • Mantas Žvirblis
0 tšk.
44-63 (53.5) 23. 999
  • Titas Zavickas
  • Artūras Pavilonis
  • Mažvydas Baltrukevičius
0 tšk.
44-63 (53.5) 106. Ešerys DNG
  • Gintautas Šiukščius
  • Donatas Leišis
0 tšk.
44-63 (53.5) 30. Draugai 2
  • Ryšard Tupikovski
  • Zbignev Tomaševič
0 tšk.
44-63 (53.5) 75. Vienam gale kablys
  • Arūnas Šufinskas
  • Arnoldas Žukas
0 tšk.
44-63 (53.5) 42. ALSA
  • Aleksandras Abramovas
  • Saulius Majauskas
0 tšk.
44-63 (53.5) 35. JP Team
  • Deividas Jakubauskas
  • Aldar Suleimanov
0 tšk.
44-63 (53.5) 1. Atomas
  • Tomas Jocius
  • Tomas Albrektas
0 tšk.
44-63 (53.5) 93. Megaladonas 2
  • Arūnas Buckus
  • Skirmantas Giedraitis
  • Linas Slapšys
0 tšk.
44-63 (53.5) 26. Spiningavimas.lt Dar Pažiūrėsim
  • Vytas Valenta
  • Artūras Venclovas
0 tšk.
44-63 (53.5) 92. Megaladonas
  • Tomas Turčinskas
  • Rimvydas Zoluba
0 tšk.
44-63 (53.5) 85. LAI
  • Lagutov Ivan
  • Laugutov Andrej
0 tšk.
44-63 (53.5) 40. Kalvus
  • Deividas Tamaševskis
  • Vladimiras Tamaševskis
0 tšk.
44-63 (53.5) 52. Broliai
  • Martynas Mažutis
  • Darius Mažutis
0 tšk.
44-63 (53.5) 24. FAS
  • Romas Staveckas
  • Arnas Staveckas
0 tšk.
44-63 (53.5) 37. Bratkos
  • Arvydas Vanagas
  • Audrius Vanagas
0 tšk.
44-63 (53.5) 27. Du po 100
  • Aurimas Mierkys
  • Vitalijus Korolenko
0 tšk.
44-63 (53.5) 46. SŽK ŠPROTAS
  • Raimondas Jusis
  • Evaldas Bernatonis
  • Andrius Piliukaitis
0 tšk.
2 Etapas Alaušas 06.15
Vieta (Baudos taškai) Komanda Rezultatas
1 (1) 44. Powerboat
  • Žilvinas Žalėnas
  • Gediminas Švilpa
6130 tšk.
2 (2) 7. Spiningavimas.lt Du Plikiai
  • Ovidijus Uldinskas
  • Bronius Minelga
  • Aidas Šimkonis
4290 tšk.
3 (3) 56. Fish2Win
  • Martynas Navickas
  • Linas Surdokas
4270 tšk.
4 (4) 33. Vita Baltic
  • Rimantas Zabita
  • Tomas Valentukevičius
4025 tšk.
5 (5) 16. Galvakablis.lt – II
  • Marijus Merkys
  • Marijus Maceina
3745 tšk.
6 (6) 54. Mielkos
  • Vidmantas Džiužas
  • Deimantas Šablinskas
3710 tšk.
7 (7) 18. Krym 3 Biržai
  • Viktoras Vadapalas
  • Vitalijus Gasiūnas
3700 tšk.
8 (8) 21. Antkranto LT
  • Arnas Kirkilovskis
  • Robertas Pranckevičius
  • Rišard Snežko
3532.5 tšk.
9 (9) 42. ALSA
  • Aleksandras Abramovas
  • Saulius Majauskas
3360 tšk.
10 (10) 12. Portugalai
  • Robertas Rugys
  • Sandra Račičkienė
3310 tšk.
11 (11) 47. Blizga
  • Edgaras Smirnovas
  • Jurijus Medvedevas
3130 tšk.
12 (12) 95. Tironas
  • Valdemaras Laurutis
  • Diana Usanienė
3070 tšk.
13 (13) 28. Kaunakiemis VM
  • Vaidas Labanauskas
  • Mantas Labanauskas
3055 tšk.
14 (14) 57. Utenis Decoy
  • Aigaras Gavenavičius
  • Vytautas Paužuolis
  • Justas Šidla
2980 tšk.
15 (15) 53. Žvejoba group sport team 4
  • Andrius Aleksejevas
  • Mantas Jeruševičius
2920 tšk.
16 (16) 27. Ne(viltis)
  • Egidijus Kairaitis
  • Tomas Levickas
2900 tšk.
17 (17) 29. Utenis Keitech
  • Gustas Juozilskis
  • Mantas Žvirblis
2725 tšk.
18 (18) 39. Suzuki
  • Andrius Jadenkus
  • Evaldas Slabačiauskas
  • Zigfredas Lebedinski
2672.5 tšk.
19 (19) 93. Megaladonas 2
  • Arūnas Buckus
  • Skirmantas Giedraitis
  • Linas Slapšys
2600 tšk.
20 (20) 23. Auksinis Starkis 1
  • Andrius Vetrovas
  • Airidas Sadauskas
2430 tšk.
21 (21) 3. Kaimynai
  • Darius Šūmantas
  • Linas Balčiūnas
2197.5 tšk.
22 (22) 79. ProMarine
  • Dainius Šimonis
  • Tomas Fleminas
2030 tšk.
23 (23) 70. Bratkos
  • Arvydas Vanagas
  • Audrius Vanagas
1990 tšk.
24 (24) 77. Lampėdžiai
  • Ramūnas Čaras
  • Irmantas Karavaičikas
1912.5 tšk.
25 (25) 74. Suzumarai
  • Justas Balandis
  • Tomas Gruzdžiūnas
1880 tšk.
26 (26) 51. Sektorius B
  • Martynas Sujetovas
  • Mantas Lazdynas
1850 tšk.
27 (27) 82. Katinai
  • Ramūnas Stundžia
  • Ramūnas Katinas
  • Sigita Katinė
1555 tšk.
28 (28) 73. Visaginas
  • Karolis Juodagalvis
  • Edvinas Filipavičius
1540 tšk.
29 (29) 31. Spiningavimas.lt Krabai
  • Gintautas Vasiliauskas
  • Algimantas Treikauskas
1520 tšk.
30 (30) 2. Nendrė
  • Marius Vilutis
  • Arnoldas Kaleckas
1500 tšk.
31 (31) 60. Zero
  • Justas Antanavičius
  • Edgaras Gaučys
1405 tšk.
32 (32) 80. Kėdainių Arsenalas
  • Valdemaras Matulionis
  • Edgaras Stankevičius
1390 tšk.
33 (33) 11. Geri
  • Gediminas Knystautas
  • Ričardas Suslavičius
1315 tšk.
34 (34) 6. Kaunakiemis
  • Audrius Čirikas
  • Liutauras Pocius
1310 tšk.
35 (35) 40. FishUp
  • Algirdas Dumčius
  • Valdas Gudžiūnas
1290 tšk.
36 (36) 10. Piscators
  • Ričardas Leišys
  • Tomas Interesovas
1270 tšk.
37 (37) 22. Susiedai
  • Andrius Barauskas
  • Tomas Guzelis
1235 tšk.
38 (38) 76. Deveikiai
  • Evaldas Deveikis
  • Paulius Deveikis
1185 tšk.
39 (39) 4. Utenis 2
  • Mantas Kulionis
  • Arnas Rimkus
1155 tšk.
40 (40) 13. Zazaiza – Ažūklė
  • Žanas Voronovas
  • Marius Švainickas
900 tšk.
41 (41) 94. JP Team
  • Deividas Jakubauskas
  • Aldar Suleimanov
820 tšk.
42 (42) 106. Ešerys DNG
  • Gintautas Šiukščius
  • Donatas Leišis
765 tšk.
43 (43) 92. Megaladonas
  • Tomas Turčinskas
  • Rimvydas Zoluba
740 tšk.
44 (44) 88. Sūduva-1
  • Vytenis Pranskevičius
  • Ramūnas Paškevičius
650 tšk.
45 (45) 99. AUTOILENKIMAS.LT
  • Povilas Plačinskas
  • Edmundas Jančaitis
  • Algaudas Burdilauskas
580 tšk.
46 (46) 55. Elektrėnų Tritonas GT
  • Gintautas Kondratjevas
  • Tomas Pėkis
532.5 tšk.
47 (47) 46. SŽK ŠPROTAS
  • Raimondas Jusis
  • Evaldas Bernatonis
  • Andrius Piliukaitis
530 tšk.
48 (48) 15. Galvakablis.lt – I
  • Andrius Urbonas
  • Jonas Čivinskas
465 tšk.
49 (49) 98. RM
  • Ramūnas Matačinskas
240 tšk.
50 (50) 41. Dėdė veža
  • Dainius Maleronkas
225 tšk.
51-52 (51.5) 107. Draugystė
  • Vitalijus Stefanovič
  • Arnoldas Černiauskas
195 tšk.
51-52 (51.5) 64. Elektrėnų Tritonas MD Team
  • Deividas Jakavičius
  • Marius Čebelis
195 tšk.
53 (53) 24. Blizgė AŽūklė
  • Robertas Gustas
  • Marius Maslauskas
165 tšk.
54 (54) 26. Spiningavimas.lt Dar Pažiūrėsim
  • Vytas Valenta
  • Artūras Venclovas
150 tšk.
55-74 (64.5) 97. Kilbukai
  • Mindaugas Sibirskis
  • Tadas Žilinskas
  • Kostas Žilinskas
0 tšk.
55-74 (64.5) 96. Garliavos žvejų klubas
  • Karolis Vaitulionis
  • Ignas Antanaitis
  • Audrius Unguraitis
0 tšk.
55-74 (64.5) 58. Dvišakis
  • Tomas Girdzijauskas
  • Almantas Sedeika
0 tšk.
55-74 (64.5) 52. Broliai
  • Martynas Mažutis
  • Darius Mažutis
0 tšk.
55-74 (64.5) 50. Pirmokai
  • Saulius Zalanskas
  • Rimas Valatka
0 tšk.
55-74 (64.5) 25. Žvejybos Akademija
  • Tomas Bendaravičius
  • Sergėjus Alijošius
0 tšk.
55-74 (64.5) 90. Kabliukas
  • Vladimir Dremo
  • Darius Chmelevskis
0 tšk.
55-74 (64.5) 85. LAI
  • Lagutov Ivan
  • Laugutov Andrej
0 tšk.
55-74 (64.5) 101. Baltijos Žvynas
  • Mantas Lesevičius
  • Evaldas Barkauskas
0 tšk.
55-74 (64.5) 87. Atvajus
  • Vytautas Vitkauskas
  • Artūras Mikelionis
  • Lukas Aleksa
0 tšk.
55-74 (64.5) 78. One Way
  • Julius Repečka
  • Rokas Ulčiskas
0 tšk.
55-74 (64.5) 89. Talgranitas
  • Viktoras Testovas
  • Rytis Glinskis
0 tšk.
55-74 (64.5) 1. Atomas
  • Tomas Jocius
  • Tomas Albrektas
0 tšk.
55-74 (64.5) 86. Kalvus
  • Deividas Tamaševskis
  • Vladimiras Tamaševskis
0 tšk.
55-74 (64.5) 14. Spiningavimas.lt Kupiškis
  • Dainius Neniškis
  • Gytis Menkevičius
0 tšk.
55-74 (64.5) 49. Vykrida
  • Darius Jakutavičius
  • Almantas Grigaravičius
0 tšk.
55-74 (64.5) 75. Vienam gale kablys
  • Arūnas Šufinskas
  • Arnoldas Žukas
0 tšk.
55-74 (64.5) 81. Fishing For Fun
  • Alexander Gritsenko
  • Darius Mikalajūnas
  • Edgaras Mickevičius
0 tšk.
55-74 (64.5) 103. Kablys
  • Vytautas Sukys
  • Mindaugas Kuliesius
0 tšk.
55-74 (64.5) 8. Subaristai
  • Saulius Budėnas
  • Arūnas Regelskis
0 tšk.
1 Etapas Avilys 05.11
Vieta (Baudos taškai) Komanda Rezultatas
1 (1) 70. Bratkos
  • Arvydas Vanagas
  • Audrius Vanagas
7590 tšk.
2 (2) 28. Kaunakiemis VM
  • Vaidas Labanauskas
  • Mantas Labanauskas
6120 tšk.
3 (3) 14. Spiningavimas.lt Kupiškis
  • Dainius Neniškis
  • Gytis Menkevičius
5680 tšk.
4 (4) 106. Ešerys DNG
  • Gintautas Šiukščius
  • Donatas Leišis
5590 tšk.
5 (5) 84. Powerboat
  • Žilvinas Žalėnas
  • Gediminas Švilpa
5370 tšk.
6 (6) 64. Elektrėnų Tritonas MD Team
  • Deividas Jakavičius
  • Marius Čebelis
5240 tšk.
7 (7) 63. Tironas
  • Valdemaras Laurutis
  • Diana Usanienė
4740 tšk.
8-9 (8.5) 22. Susiedai
  • Andrius Barauskas
  • Tomas Guzelis
4430 tšk.
8-9 (8.5) 79. ProMarine
  • Dainius Šimonis
  • Tomas Fleminas
4430 tšk.
10 (10) 4. Utenis 2
  • Mantas Kulionis
  • Arnas Rimkus
4410 tšk.
11 (11) 103. Kablys
  • Vytautas Sukys
  • Mindaugas Kuliesius
4360 tšk.
12 (12) 33. Vita Baltic
  • Rimantas Zabita
  • Tomas Valentukevičius
3890 tšk.
13 (13) 11. Geri
  • Gediminas Knystautas
  • Ričardas Suslavičius
3820 tšk.
14 (14) 87. Atvajus
  • Vytautas Vitkauskas
  • Artūras Mikelionis
  • Lukas Aleksa
3710 tšk.
15 (15) 94. JP Team
  • Deividas Jakubauskas
  • Aldar Suleimanov
3695 tšk.
16 (16) 6. Kaunakiemis
  • Audrius Čirikas
  • Liutauras Pocius
3670 tšk.
17 (17) 60. Zero
  • Justas Antanavičius
  • Edgaras Gaučys
3640 tšk.
18 (18) 30. Draugai 2
  • Ryšard Tupikovski
  • Zbignev Tomaševič
3480 tšk.
19 (19) 91. Do Ne Mi
  • Donatas Ščerbauskas
  • MIndaugas Karlo
3370 tšk.
20 (20) 88. Sūduva-1
  • Vytenis Pranskevičius
  • Ramūnas Paškevičius
3170 tšk.
21 (21) 36. Auksinė žuvelė
  • Justinas Tauteris
  • Marius Skeirys
3160 tšk.
22 (22) 5. Luckytackle
  • Dalius Šalucha
  • Kęstutis Kovalenkovas
  • Artūtas Butėnas
3140 tšk.
23 (23) 21. Antkranto LT
  • Arnas Kirkilovskis
  • Robertas Pranckevičius
  • Rišard Snežko
3085 tšk.
24 (24) 69. Utenis Keitech
  • Gustas Juozilskis
  • Mantas Žvirblis
3020 tšk.
25 (25) 56. Fish2Win
  • Martynas Navickas
  • Linas Surdokas
2965 tšk.
26 (26) 50. Pirmokai
  • Saulius Zalanskas
  • Rimas Valatka
2960 tšk.
27 (27) 76. Katinai
  • Ramūnas Stundžia
  • Ramūnas Katinas
  • Sigita Katinė
2820 tšk.
28 (28) 42. Žvejoba group sport team 3
  • Ramūnas Badūnas
  • Nerijus Kurklietis
2810 tšk.
29 (29) 105. DW
  • Deividas Graužinis
  • Linas Banys
2730 tšk.
30 (30) 62. Vėjas Plaukuose
  • Marius Žilinskas
  • Daumantas Stankevičius
2445 tšk.
31 (31) 78. One Way
  • Julius Repečka
  • Rokas Ulčiskas
2345 tšk.
32-33 (32.5) 13. Zazaiza – Ažūklė
  • Žanas Voronovas
  • Marius Švainickas
2340 tšk.
32-33 (32.5) 54. Mielkos
  • Vidmantas Džiužas
  • Deimantas Šablinskas
2340 tšk.
34 (34) 95. Auksinis Starkis 1
  • Andrius Vetrovas
  • Airidas Sadauskas
2200 tšk.
35-36 (35.5) 15. Galvakablis.lt – I
  • Andrius Urbonas
  • Jonas Čivinskas
2180 tšk.
35-36 (35.5) 86. Avilys
  • Justinas Gravelis
  • Žilvinas Bakutis
2180 tšk.
37 (37) 16. Galvakablis.lt – II
  • Marijus Merkys
  • Marijus Maceina
2175 tšk.
38 (38) 100. Auksinis Starkis 67
  • Almantas Baltrūnas
2130 tšk.
39 (39) 25. Žvejybos Akademija
  • Tomas Bendaravičius
  • Sergėjus Alijošius
2110 tšk.
40 (40) 47. Blizga
  • Edgaras Smirnovas
  • Jurijus Medvedevas
2100 tšk.
41 (41) 51. Sektorius B
  • Martynas Sujetovas
  • Mantas Lazdynas
2030 tšk.
42 (42) 75. Vienam gale kablys
  • Arūnas Šufinskas
  • Arnoldas Žukas
1870 tšk.
43 (43) 27. Kilbukai
  • Mindaugas Sibirskis
  • Tadas Žilinskas
  • Kostas Žilinskas
1747 tšk.
44 (44) 10. Piscators
  • Ričardas Leišys
  • Tomas Interesovas
1745 tšk.
45 (45) 55. Elektrėnų Tritonas GT
  • Gintautas Kondratjevas
  • Tomas Pėkis
1635 tšk.
46 (46) 97. Trygg
  • Gintaras Šulga
  • Marius Gavenavičius
1620 tšk.
47 (47) 92. Megaladonas
  • Tomas Turčinskas
  • Rimvydas Zoluba
1590 tšk.
48-49 (48.5) 52. Broliai
  • Martynas Mažutis
  • Darius Mažutis
1530 tšk.
48-49 (48.5) 41. Dėdė veža
  • Dainius Maleronkas
1530 tšk.
50 (50) 1. Atomas
  • Tomas Jocius
  • Tomas Albrektas
1520 tšk.
51 (51) 61. Gelmės Valdovas - II
  • Paulius Zdanavičius
  • Danielius Venediktovas
1480 tšk.
52 (52) 99. AUTOILENKIMAS.LT
  • Povilas Plačinskas
  • Edmundas Jančaitis
  • Algaudas Burdilauskas
1460 tšk.
53 (53) 7. Spiningavimas.lt Du Plikiai
  • Ovidijus Uldinskas
  • Bronius Minelga
  • Aidas Šimkonis
1420 tšk.
54 (54) 40. Žvejoba group sport team 1
  • Žilvinas Mikelionis
  • Erik Moro
1320 tšk.
55 (55) 48. Draugystė
  • Vitalijus Stefanovič
  • Arnoldas Černiauskas
1300 tšk.
56 (56) 8. Subaristai
  • Saulius Budėnas
  • Arūnas Regelskis
1295 tšk.
57 (57) 68. Baltijos Žvynas
  • Mantas Lesevičius
  • Evaldas Barkauskas
1280 tšk.
58 (58) 73. Visaginas
  • Karolis Juodagalvis
  • Edvinas Filipavičius
1250 tšk.
59 (59) 57. Utenis Decoy
  • Aigaras Gavenavičius
  • Vytautas Paužuolis
  • Justas Šidla
1240 tšk.
60 (60) 12. Aviliai
  • Vaclovas Bieliauskas
  • Egidijus Pupeikis
1220 tšk.
61 (61) 2. Nendrė
  • Marius Vilutis
  • Arnoldas Kaleckas
1215 tšk.
62 (62) 93. Megaladonas 2
  • Arūnas Buckus
  • Skirmantas Giedraitis
  • Linas Slapšys
1190 tšk.
63 (63) 67. Salnera
  • Deividas Brazga
  • Salvijus Butkevičius
1180 tšk.
64 (64) 20. Napagauk
  • Darius Gerulskis
  • Mantas Puplesis
1170 tšk.
65 (65) 90. Kabliukas
  • Vladimir Dremo
  • Darius Chmelevskis
1150 tšk.
66 (66) 43. Žvejoba group sport team 2
  • Kęstas Kudrešovas
  • Kęstas Severka
1100 tšk.
67 (67) 58. Dvišakis
  • Tomas Girdzijauskas
  • Almantas Sedeika
1070 tšk.
68 (68) 18. Krym 3 Biržai
  • Viktoras Vadapalas
  • Vitalijus Gasiūnas
1050 tšk.
69 (69) 98. RM
  • Ramūnas Matačinskas
1022.5 tšk.
70 (70) 74. ALSA
  • Aleksandras Abramovas
  • Saulius Majauskas
975 tšk.
71 (71) 44. Vobleriu Namai
  • Lukas Kraskauskas
  • Dovydas Lygutas
780 tšk.
72 (72) 3. Kaimynai
  • Darius Šūmantas
  • Linas Balčiūnas
770 tšk.
73-74 (73.5) 17. Žuvų inspekcija
  • Marius Jankaitis
  • Saulius Šeškus
740 tšk.
73-74 (73.5) 81. Fishing For Fun
  • Alexander Gritsenko
  • Darius Mikalajūnas
  • Edgaras Mickevičius
740 tšk.
75 (75) 107. Klasiokai
  • Andrius Gasiūnas
  • Mantas Vilūnas
650 tšk.
76 (76) 45. Elektrėnų Tritonas LT
  • Tomas Šimkevičius
  • Povilas Urbonavičius
620 tšk.
77 (77) 53. Žvejoba group sport team 4
  • Andrius Aleksejevas
  • Mantas Jeruševičius
590 tšk.
78 (78) 24. Big Fish
  • Andrius Jonaitis
  • Dainoras Čiužas
560 tšk.
79 (79) 29. Kaunakiemis Letgale
  • Rimvydas Bareika
  • Aleksandras Suško
530 tšk.
80 (80) 71. Auksinis Starkis
  • Aurelijus Prascienius
  • Egidijus Adomonis
520 tšk.
81 (81) 26. Spiningavimas.lt Dar Pažiūrėsim
  • Vytas Valenta
  • Artūras Venclovas
490 tšk.
82 (82) 23. Gelmės Valdovas - I
  • Nerijus Pėža
  • Tomas Raišys
195 tšk.
83 (83) 46. SŽK ŠPROTAS
  • Raimondas Jusis
  • Evaldas Bernatonis
  • Andrius Piliukaitis
90 tšk.
84-94 (89) 59. Žvejoba group sport team 5
  • Artūras Zaluba
  • Mindaugas Norvaišas
0 tšk.
84-94 (89) 65. ArtStonė
  • Eitvydas Vitas
  • Justinas Pažėra
0 tšk.
84-94 (89) 19. Neidas
  • Artūras Kavaliauskas
  • Valdas Basiukevičius
0 tšk.
84-94 (89) 89. Blizgė AŽūklė
  • Robertas Gustas
  • Marius Maslauskas
0 tšk.
84-94 (89) 49. Žvejoba group sport team 6
  • Viktoras Leknius
  • Virmantas Naudžius
0 tšk.
84-94 (89) 85. LAI
  • Lagutov Ivan
  • Laugutov Andrej
0 tšk.
84-94 (89) 38. 999
  • Titas Zavickas
  • Artūras Pavilonis
  • Mažvydas Baltrukevičius
0 tšk.
84-94 (89) 96. Garliavos žvejų klubas
  • Karolis Vaitulionis
  • Ignas Antanaitis
  • Audrius Unguraitis
0 tšk.
84-94 (89) 39. Suzuki
  • Andrius Jadenkus
  • Evaldas Slabačiauskas
  • Zigfredas Lebedinski
0 tšk.
84-94 (89) 72. Žvynas
  • Audrius Martinkus
  • Žilvinas Marcinkevičius
0 tšk.
84-94 (89) 77. Lampėdžiai
  • Ramūnas Čaras
  • Irmantas Karavaičikas
0 tšk.
Bendri čempionato rezultatai
Vieta (Baudos taškai) Komanda
1 (6) Powerboat
  • Žilvinas Žalėnas
  • Gediminas Švilpa
2 (15) Kaunakiemis VM
  • Vaidas Labanauskas
  • Mantas Labanauskas
3-4 (16) Elektrėnų Tritonas MD Team
  • Deividas Jakavičius
  • Marius Čebelis
3-4 (16) Vita Baltic
  • Rimantas Zabita
  • Tomas Valentukevičius
5 (19) Tironas
  • Valdemaras Laurutis
  • Diana Usanienė
6-7 (24) Kablys
  • Vytautas Sukys
  • Mindaugas Kuliesius
6-7 (24) Bratkos
  • Arvydas Vanagas
  • Audrius Vanagas
8 (26) Fish2Win
  • Martynas Navickas
  • Linas Surdokas
9 (27) Kaunakiemis
  • Audrius Čirikas
  • Liutauras Pocius
10 (29) Atvajus
  • Vytautas Vitkauskas
  • Artūras Mikelionis
  • Lukas Aleksa
11 (30.5) ProMarine
  • Dainius Šimonis
  • Tomas Fleminas
12 (31) Antkranto LT
  • Arnas Kirkilovskis
  • Robertas Pranckevičius
  • Rišard Snežko
13 (35) Utenis 2
  • Mantas Kulionis
  • Arnas Rimkus
14-16 (38.5) Susiedai
  • Andrius Barauskas
  • Tomas Guzelis
14-16 (38.5) Mielkos
  • Vidmantas Džiužas
  • Deimantas Šablinskas
14-16 (38.5) Zazaiza – Ažūklė
  • Žanas Voronovas
  • Marius Švainickas
17 (39) Auksinis Starkis 1
  • Andrius Vetrovas
  • Airidas Sadauskas
18 (40) Zero
  • Justas Antanavičius
  • Edgaras Gaučys
19 (41) Utenis Keitech
  • Gustas Juozilskis
  • Mantas Žvirblis
20 (42) Galvakablis.lt – II
  • Marijus Merkys
  • Marijus Maceina
21 (43.5) Galvakablis.lt – I
  • Andrius Urbonas
  • Jonas Čivinskas
22-23 (46) Ešerys DNG
  • Gintautas Šiukščius
  • Donatas Leišis
22-23 (46) Geri
  • Gediminas Knystautas
  • Ričardas Suslavičius
24 (51) Blizga
  • Edgaras Smirnovas
  • Jurijus Medvedevas
25 (54) Katinai
  • Ramūnas Stundžia
  • Ramūnas Katinas
  • Sigita Katinė
26-27 (55) Spiningavimas.lt Du Plikiai
  • Ovidijus Uldinskas
  • Bronius Minelga
  • Aidas Šimkonis
26-27 (55) AUTOILENKIMAS.LT
  • Povilas Plačinskas
  • Edmundas Jančaitis
  • Algaudas Burdilauskas
28 (55.5) Sūduva-1
  • Vytenis Pranskevičius
  • Ramūnas Paškevičius
29 (56) JP Team
  • Deividas Jakubauskas
  • Aldar Suleimanov
30 (66) Spiningavimas.lt Kupiškis
  • Dainius Neniškis
  • Gytis Menkevičius
31 (67) Sektorius B
  • Martynas Sujetovas
  • Mantas Lazdynas
32 (73) Utenis Decoy
  • Aigaras Gavenavičius
  • Vytautas Paužuolis
  • Justas Šidla
33 (74) Dvišakis
  • Tomas Girdzijauskas
  • Almantas Sedeika
34 (75) Krym 3 Biržai
  • Viktoras Vadapalas
  • Vitalijus Gasiūnas
35 (79) ALSA
  • Aleksandras Abramovas
  • Saulius Majauskas
36 (80) Piscators
  • Ričardas Leišys
  • Tomas Interesovas
37 (81) Megaladonas 2
  • Arūnas Buckus
  • Skirmantas Giedraitis
  • Linas Slapšys
38 (85) Nendrė
  • Marius Vilutis
  • Arnoldas Kaleckas
39-40 (86) Visaginas
  • Karolis Juodagalvis
  • Edvinas Filipavičius
39-40 (86) Elektrėnų Tritonas GT
  • Gintautas Kondratjevas
  • Tomas Pėkis
41 (89) Pirmokai
  • Saulius Zalanskas
  • Rimas Valatka
42 (90) Megaladonas
  • Tomas Turčinskas
  • Rimvydas Zoluba
43 (91.5) Dėdė veža
  • Dainius Maleronkas
44 (92) Žvejoba group sport team 4
  • Andrius Aleksejevas
  • Mantas Jeruševičius
45 (93) Kaimynai
  • Darius Šūmantas
  • Linas Balčiūnas
46 (94) One Way
  • Julius Repečka
  • Rokas Ulčiskas
47 (95.5) Vienam gale kablys
  • Arūnas Šufinskas
  • Arnoldas Žukas
48 (98) Suzuki
  • Andrius Jadenkus
  • Evaldas Slabačiauskas
  • Zigfredas Lebedinski
49-50 (102) Broliai
  • Martynas Mažutis
  • Darius Mažutis
49-50 (102) Žvejybos Akademija
  • Tomas Bendaravičius
  • Sergėjus Alijošius
51 (103.5) Atomas
  • Tomas Jocius
  • Tomas Albrektas
52 (104) Portugalai
  • Robertas Rugys
  • Sandra Račičkienė
53 (106) Kilbukai
  • Mindaugas Sibirskis
  • Tadas Žilinskas
  • Kostas Žilinskas
54-55 (106.5) Fishing For Fun
  • Alexander Gritsenko
  • Darius Mikalajūnas
  • Edgaras Mickevičius
54-55 (106.5) Draugystė
  • Vitalijus Stefanovič
  • Arnoldas Černiauskas
56 (108) Luckytackle
  • Dalius Šalucha
  • Kęstutis Kovalenkovas
  • Artūtas Butėnas
57 (110) Ne(viltis)
  • Egidijus Kairaitis
  • Tomas Levickas
58 (113) Lampėdžiai
  • Ramūnas Čaras
  • Irmantas Karavaičikas
59 (118) RM
  • Ramūnas Matačinskas
60-61 (119) Subaristai
  • Saulius Budėnas
  • Arūnas Regelskis
60-61 (119) Suzumarai
  • Justas Balandis
  • Tomas Gruzdžiūnas
62 (120) Baltijos Žvynas
  • Mantas Lesevičius
  • Evaldas Barkauskas
63 (123) Spiningavimas.lt Krabai
  • Gintautas Vasiliauskas
  • Algimantas Treikauskas
64-65 (126) Kėdainių Arsenalas
  • Valdemaras Matulionis
  • Edgaras Stankevičius
64-65 (126) Garliavos žvejų klubas
  • Karolis Vaitulionis
  • Ignas Antanaitis
  • Audrius Unguraitis
66 (128) Kabliukas
  • Vladimir Dremo
  • Darius Chmelevskis
67 (129) FishUp
  • Algirdas Dumčius
  • Valdas Gudžiūnas
68 (130) SŽK ŠPROTAS
  • Raimondas Jusis
  • Evaldas Bernatonis
  • Andrius Piliukaitis
69 (132) Deveikiai
  • Evaldas Deveikis
  • Paulius Deveikis
70 (134.5) Spiningavimas.lt Dar Pažiūrėsim
  • Vytas Valenta
  • Artūras Venclovas
71 (142) Blizgė AŽūklė
  • Robertas Gustas
  • Marius Maslauskas
72 (142.5) LAI
  • Lagutov Ivan
  • Laugutov Andrej
73 (145.5) Draugai 2
  • Ryšard Tupikovski
  • Zbignev Tomaševič
74 (147.5) Kalvus
  • Deividas Tamaševskis
  • Vladimiras Tamaševskis
75 (156) Do Ne Mi
  • Donatas Ščerbauskas
  • MIndaugas Karlo
76-77 (157) Vykrida
  • Darius Jakutavičius
  • Almantas Grigaravičius
76-77 (157) Talgranitas
  • Viktoras Testovas
  • Rytis Glinskis
78 (158) Auksinė žuvelė
  • Justinas Tauteris
  • Marius Skeirys
79 (165) Žvejoba group sport team 3
  • Ramūnas Badūnas
  • Nerijus Kurklietis
80 (166) DW
  • Deividas Graužinis
  • Linas Banys
81 (166.5) Žvejoba group sport team 1
  • Žilvinas Mikelionis
  • Erik Moro
82 (167) Vėjas Plaukuose
  • Marius Žilinskas
  • Daumantas Stankevičius
83 (172) Širvintos ant bangos
  • Edvardas Geigalas
  • Matrynas Stanevičius
84 (172.5) Avilys
  • Justinas Gravelis
  • Žilvinas Bakutis
85 (175) Auksinis Starkis 67
  • Almantas Baltrūnas
86 (176) Elektrėnų Tritonas LT
  • Tomas Šimkevičius
  • Povilas Urbonavičius
87-88 (183) Trygg
  • Gintaras Šulga
  • Marius Gavenavičius
87-88 (183) Žvejoba group sport team 6
  • Viktoras Leknius
  • Virmantas Naudžius
89 (188) Gelmės Valdovas - II
  • Paulius Zdanavičius
  • Danielius Venediktovas
90 (189) Plėšrūnai
  • Remiginus Verbyla
  • Giedrius Kanevičius
91 (197) Aviliai
  • Vaclovas Bieliauskas
  • Egidijus Pupeikis
92 (200) Salnera
  • Deividas Brazga
  • Salvijus Butkevičius
93 (201) Napagauk
  • Darius Gerulskis
  • Mantas Puplesis
94 (203) Žvejoba group sport team 2
  • Kęstas Kudrešovas
  • Kęstas Severka
95 (208) Vobleriu Namai
  • Lukas Kraskauskas
  • Dovydas Lygutas
96 (210.5) Žuvų inspekcija
  • Marius Jankaitis
  • Saulius Šeškus
97 (212) Klasiokai
  • Andrius Gasiūnas
  • Mantas Vilūnas
98 (215) Big Fish
  • Andrius Jonaitis
  • Dainoras Čiužas
99 (216) Kaunakiemis Letgale
  • Rimvydas Bareika
  • Aleksandras Suško
100 (216.5) 999
  • Titas Zavickas
  • Artūras Pavilonis
  • Mažvydas Baltrukevičius
101 (217) Auksinis Starkis
  • Aurelijus Prascienius
  • Egidijus Adomonis
102 (219) Gelmės Valdovas - I
  • Nerijus Pėža
  • Tomas Raišys
103-104 (221.5) Du po 100
  • Aurimas Mierkys
  • Vitalijus Korolenko
103-104 (221.5) FAS
  • Romas Staveckas
  • Arnas Staveckas
105-108 (226) Žvejoba group sport team 5
  • Artūras Zaluba
  • Mindaugas Norvaišas
105-108 (226) Neidas
  • Artūras Kavaliauskas
  • Valdas Basiukevičius
105-108 (226) ArtStonė
  • Eitvydas Vitas
  • Justinas Pažėra
105-108 (226) Žvynas
  • Audrius Martinkus
  • Žilvinas Marcinkevičius