Žvejyba Skandinavijos šalyse

loganass
Pranešimai: 113
Užsiregistravo: 2010.06.05, 19:24

Re: Žvejyba Skandinavijos šalyse

Standartinė loganass » 2012.09.19, 14:58

Dramene buvau tik pravaziuojant , Na tada aisku kodel tokia kaina ! Galetum pabandyt ten pagaudyt , papasakotum kaip viskas atrodo ! ;)

Vartotojo avataras
antistatic333
Pranešimai: 1398
Užsiregistravo: 2011.08.15, 18:34
Miestas: Kaunas

Re: Žvejyba Skandinavijos šalyse

Standartinė antistatic333 » 2012.09.19, 21:23

loganass rašė:Dramene buvau tik pravaziuojant , Na tada aisku kodel tokia kaina ! Galetum pabandyt ten pagaudyt , papasakotum kaip viskas atrodo ! ;)

as lietuvis pinigus taupau i lietuva ir nesiruosiu maitint savais uzdirbtais pinigeliais norvegu nacistu. :)
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Pelekaz
Pranešimai: 421
Užsiregistravo: 2012.02.17, 20:31

Re: Žvejyba Skandinavijos šalyse

Standartinė Pelekaz » 2012.09.20, 00:29

Teisingai, kam tuos sunkiai uzdirbtus pinigus ten pras..t. Pas juos tai jie greit iseis, o pas mus dar pasijaus...
Esme musyse...

loganass
Pranešimai: 113
Užsiregistravo: 2010.06.05, 19:24

Re: Žvejyba Skandinavijos šalyse

Standartinė loganass » 2012.09.21, 07:47

Na tiesos yra , cia jie greit iseina tie pinigeliai ! :) As tai kai zvejys zemiskas , tai visai sekmingai ezeruose pasigaudau lydziu , eseriu ! karts nuo karto i fjordus nulekiu , ten ant KIBS blizges :D visai neblogai skumbres kabinasi :P , kartais ir vejazuves papuola , menkes ! Zodziu yra daug vietu kur visai nemokamai gali smagiai pazvejoti ! Na , bet aisku , jai atvaziaves cia turi plana tik babkiu uzkalt , tai tada jau kitas reikalas ! ;)

dramblyszalias
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2012.10.06, 22:59

Re: Žvejyba Skandinavijos šalyse

Standartinė dramblyszalias » 2012.10.06, 23:01

Sveiki, norėjau paklausti kokios yra žvejybos, konkrečiai spiningavimo taisyklės Suomijoje ? Kokios licendzijų kainos ir t.t dėkui už atsakymus.

loganass
Pranešimai: 113
Užsiregistravo: 2010.06.05, 19:24

Re: Žvejyba Skandinavijos šalyse

Standartinė loganass » 2012.10.21, 20:04

Matau nieks nieko neparaso , tai nusprendziau pasidalint zvejybos rezultatais is Norges ezeru ! :P Siemet cia lydekiokai taip pat nelepina kibimais ! Siandien sekmyngai atbruzinau 7val ir rezultatas nedziuginantis : dvi nelegales (pagal LT standartus) ir dvi apie kila ! :P Beja suzinojau toki gera bajeri , isivaizduojat Norgei draudziama ezerus izuvint lydekomis !!!!!! Geras ane ? :) :) Tokia info platina zukles parduotuveses ! Biski buvau nustebes ! :shock:

loganass
Pranešimai: 113
Užsiregistravo: 2010.06.05, 19:24

Re: Žvejyba Skandinavijos šalyse

Standartinė loganass » 2013.01.06, 21:28

Siek tiek naujienu is po Norvegisku ezeriuku ledo ! (gal kam bus idomu) :)
Prikabinti failai
20130106263.JPG
Buvo nekibi diena , tai tik viena . Mazesnes paleistos penetis !:)
20130106263.JPG (7.91 KiB) Peržiūrėta 11754 kartus(ų)
20130106266.JPG
2.42 KG
20130106265.JPG
Kai nekimba !:)
20130106265.JPG (8.82 KiB) Peržiūrėta 11754 kartus(ų)

Vartotojo avataras
Aivaras
Pranešimai: 1024
Užsiregistravo: 2009.11.09, 18:38
Miestas: Kaunas

Re: Žvejyba Skandinavijos šalyse

Standartinė Aivaras » 2013.01.06, 22:43

ale Vidas kaip visad šmaikštus, ant ledo net golfą palošt spėja :D
žuvis aišku super!

Mantas
Pranešimai: 329
Užsiregistravo: 2010.05.24, 18:55

Re: Žvejyba Skandinavijos šalyse

Standartinė Mantas » 2013.01.07, 19:55

Kai buvau Svedijoje tai lydekas iki 3 kg man rodos pasiimt gali, o virs 3kg reikia paleisti ;) cia irgi idomiai pas juos.
As cia i Logano posta atsakau ;)

loganass
Pranešimai: 113
Užsiregistravo: 2010.06.05, 19:24

Re: Žvejyba Skandinavijos šalyse

Standartinė loganass » 2013.01.07, 22:23

Mantas rašė:Kai buvau Svedijoje tai lydekas iki 3 kg man rodos pasiimt gali, o virs 3kg reikia paleisti ;) cia irgi idomiai pas juos.
As cia i Logano posta atsakau ;)

Sitas grazuoles taip pat iki 3kg gali imti , o didesnes reik paleist ! :P Bet kazkaip abejoju ar jos uzauga tokios dideles ! :roll:

Mantas
Pranešimai: 329
Užsiregistravo: 2010.05.24, 18:55

Re: Laidos apie žvejybą

Standartinė Mantas » 2013.09.15, 14:42

Tevas Norgej buvo siemet, ir i ju baze atvare rusai. Iskart pasake nekiskit ranku juru vilkiui i nasrus. Vienas rusas pagavo ir sako "Hujnia viskas cia" ir vilkas nukando tu pirstus :)

trukeris
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: 2013.09.08, 23:57

Re: Laidos apie žvejybą

Standartinė trukeris » 2013.09.15, 21:39

Mantas rašė:Tevas Norgej buvo siemet, ir i ju baze atvare rusai. Iskart pasake nekiskit ranku juru vilkiui i nasrus. Vienas rusas pagavo ir sako "Hujnia viskas cia" ir vilkas nukando tu pirstus :)


http://grynas.delfi.lt/gyvenimas/juru-v ... d=62035385
pasiziurk video

trukeris
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: 2013.09.08, 23:57

Re: Žvejyba Skandinavijos šalyse

Standartinė trukeris » 2013.09.15, 21:51

Mantas rašė:Kai buvau Svedijoje tai lydekas iki 3 kg man rodos pasiimt gali, o virs 3kg reikia paleisti ;) cia irgi idomiai pas juos.
As cia i Logano posta atsakau ;)

gal sumaisiai su dydziais nes dideles lydekas randu ant krao ismestas

eseratis
Pranešimai: 4
Užsiregistravo: 2013.11.09, 20:47

Re: Žvejyba Skandinavijos šalyse

Standartinė eseratis » 2013.11.15, 22:52

na papasakosiu as savo nuotikius Norgej, buvau vasaros pradzioj, birzelio viduri ten atostogu, tai gali zvejot apvalia para :-) nesutemsta, gal 2val nakties siek tiek prietema, bet tuoj vel sviesu, buvau salia Trondheimo, kaimelyje apsistojes, uz 100m fiordas, uz rkm kitoj pusej kitas, tai nuo kranto kasdien praktiskai bent kiek pameciau, laikrstyje pasiziuredavau, kada vandens pakilimas ir pirmyn, tada daugiau zuvies arciau kranto, o tai su esamais yrankiais numesdavau gal 50m, o reiketu bent 100 :D
laimikiai nuo kranto, tai triju rusiu, aisku menkes didesnes nuo 1 iki 3, retai kada paimdavo didesne, dar kazkokiu no neim :-) pagavau, skanios labai, pavadinimo nepamenu, idomiausia buvo tokios mazos kai eseriai zuveles, labai kietos kai akmenines, o smagiausia, istraukus i kranta numetus ant zemes jos urzge, grynai taip kaip suva, mazas suva :D mirsiu nepamirsiu sio juokingo padaro, jau nutyla prieini paspiri su koja vel urzgia :D
du kart isplaukem su draugo norvego kateriu i platesnius vandenis, pirmas kartas man pasirode ispudingas, pagavom gal 10-15vnt apie 3kg dar tiek pat mazdaug 5kg zuvys dvieju rusiu, menkes ir saidos, mazu irgi buvo nemazai, paleidom...
Tada maniau papuoles i jau gera zvejyba...
Tada isplaukem antra karta, sukavom zinomas norvegui vitas is kitos puses, praktiskai jau prie pabaigos turejom tik viena nusmurgusia gal 2kg menkike, uzmatem zuvedras besiburiuojancias, nuplaukem ten ir prasidejo, echolotas rode 45m ir daug zuvies, gret leidom i apacia visas meskeres ir ant libiotkes tris pilkerius prikabine, tada jau gal valanda kokia ne zvejojom , o tiesiog dirbom is peties :-) kibo nuo 4 iki 8kg menkes ir saidos, salia pavirsiui ispudingai narde zuvys panasios i ryklius, pamirsau ju pavadinimus, kai ant libiotkes pakibdavo pora ar net tris menkes atrodydavo jog monstra tempiam i laiva :D buvo vienas labai ispudingas kibimas, mazdaug 50m gylije, uzkibo kazkas idomesnio, nesiojosi palei dugna tai kairen tai desinen, bet atkelt nuo jo nepavyko gal 7-8min po to matyt kazkam tam atsibodo , pasidave i viena puse ir pimt zilkike ir nutruko, dabar nepasakysiu koks valo storis buvo, bet norvegas pasake, kad si vala galejo nutrauk tik didesne nei 25kg zuvis, niekada tokios nesu istempes net panasios, tai negaliu pasakyt kokios jegos ir panasiai kiek kg galejo but pakirstas go pripesem tryse pilna deni tokiu, kateris ne is maziausiu, ir jau skaudanciom rankom lekem namo, Norvegas tik istare gyvis, na o norvegas pasake, kad tokioj zvejyboi kaip pirma karta tai kasdien beveik galima pabuvot, bet tokioj kai paskutine, tai ir jam tenka ne daznai pabuvot, aisku jis ir neplaukia kasdien gal i savaite karta, veliau jei idomu galesiu fotke imest kada, tikrai verta nors karta tai patirt, kad ir kaip skaudziai tai kerta per finansus.
Ezeru neteko isbandyt, upiu taip pat, kelione nebuvo tiksline zvejybai, daugiau pazintine, dar teko matyt vaizda, kad kai lig ir draudimas pasibaige kazkurioj man nezinomoj upej zvejot ir susirinko didele mase museliautoju su kemperiais palei upe, tai vaizdas kai jie visi subride mojavo kotais idomus :-) gal 2km ruoza salia tos upes pravaziavau tuo metu, tai praktiskai sunku butu rsat laisva vieta spiningui, matyt kazkas rimtai tuo metu ten kibo. Tai tiek is mano patirties uzsienije.


Grįžti į



Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 27 ir 0 svečių