Kokią valtį pasirinkti, kaip naudoti, patarimai, diskusijos

Pikehunter
Svetainės adminas
Pranešimai: 2119
Užsiregistravo: 2009.04.22, 10:41

Re: Kokią valtį pasirinkti, kaip naudoti, patarimai, diskusijos

Standartinė Pikehunter » 2010.03.31, 08:52

Ir kokios kainos šiais metais stovi?

Vartotojo avataras
Aivaras
Pranešimai: 1024
Užsiregistravo: 2009.11.09, 18:38
Miestas: Kaunas

Re: Kokią valtį pasirinkti, kaip naudoti, patarimai, diskusijos

Standartinė Aivaras » 2010.03.31, 11:19

apie 2000 ;)
t.y. skirtinguose taškuose nuo 2000 iki 2400
nežinau už kiek imt :lol:

Pikehunter
Svetainės adminas
Pranešimai: 2119
Užsiregistravo: 2009.04.22, 10:41

Re: Kokią valtį pasirinkti, kaip naudoti, patarimai, diskusijos

Standartinė Pikehunter » 2010.03.31, 13:22

tai piguma palyginus su pernai užpernai kainomis. Krito 20-30%

futurax
Pranešimai: 0
Užsiregistravo: 2010.01.21, 19:20

Re: Kokią valtį pasirinkti, kaip naudoti, patarimai, diskusijos

Standartinė futurax » 2010.04.02, 20:42

GytisM rašė:Kaip ir su kuo uzrasyti numery ant PVC valties? :roll: Kaska girdejau apie tentinius dazus.... o kur ju gaut.....
Help ......??

Na man irgi si tema aktuali,bet as bandysiu ja sprest truputi kitaip : pas mus Ukmergeje ira toke parduotuve,kuri prekiauja kancilerijos prekemis ir teikia kai kures paslaugas susijuses su kancelerija.Taigi ten paprasysiu kad man ant popieriaus atspausdintu valties numeri,dviem egzempliorais ir reikiamo dydzio ir srifto.tada kad ilaminuotu,ir virsuje ispresuotu dvi skyles ant kuriu bus galima ta numeri ir pakabint valties sonuose,ant virviu kurios ira valties bortuose. :D na nezinau kaip i tai sureguos gamtos apsauga,bet pabandysiu,na labai jau nekyla rankos bjaurot nauja valty :lol:

Pikehunter
Svetainės adminas
Pranešimai: 2119
Užsiregistravo: 2009.04.22, 10:41

Re: Kokią valtį pasirinkti, kaip naudoti, patarimai, diskusijos

Standartinė Pikehunter » 2010.04.03, 19:55

futurax rašė:
GytisM rašė:Kaip ir su kuo uzrasyti numery ant PVC valties? :roll: Kaska girdejau apie tentinius dazus.... o kur ju gaut.....
Help ......??

Na man irgi si tema aktuali,bet as bandysiu ja sprest truputi kitaip : pas mus Ukmergeje ira toke parduotuve,kuri prekiauja kancilerijos prekemis ir teikia kai kures paslaugas susijuses su kancelerija.Taigi ten paprasysiu kad man ant popieriaus atspausdintu valties numeri,dviem egzempliorais ir reikiamo dydzio ir srifto.tada kad ilaminuotu,ir virsuje ispresuotu dvi skyles ant kuriu bus galima ta numeri ir pakabint valties sonuose,ant virviu kurios ira valties bortuose. :D na nezinau kaip i tai sureguos gamtos apsauga,bet pabandysiu,na labai jau nekyla rankos bjaurot nauja valty :lol:

įdomus sprendimas. dar nemates kad taip kas butu pasidares. gal visai ir gera mintis. Futurax, regitruot tave meetui?

andriusxx
Pranešimai: 0
Užsiregistravo: 2010.04.04, 20:42

Re: Kokią valtį pasirinkti, kaip naudoti, patarimai, diskusijos

Standartinė andriusxx » 2010.04.04, 20:46

Kokia jusu nuomone apie sia valti,ieskau ir nezinau ka pirkt,siaip ieskau labiau laisvalaikiui leisti,
http://www.zvejys.lt/market/index.php?d ... t_id=19448

Vartotojo avataras
Aivaras
Pranešimai: 1024
Užsiregistravo: 2009.11.09, 18:38
Miestas: Kaunas

Re: Kokią valtį pasirinkti, kaip naudoti, patarimai, diskusijos

Standartinė Aivaras » 2010.04.05, 12:41

gal geriau pasispausk ir Larus pasimk ;)

andriusxx rašė:Kokia jusu nuomone apie sia valti,ieskau ir nezinau ka pirkt,siaip ieskau labiau laisvalaikiui leisti,
http://www.zvejys.lt/market/index.php?d ... t_id=19448

futurax
Pranešimai: 0
Užsiregistravo: 2010.01.21, 19:20

Re: Kokią valtį pasirinkti, kaip naudoti, patarimai, diskusijos

Standartinė futurax » 2010.04.05, 14:27

įdomus sprendimas. dar nemates kad taip kas butu pasidares. gal visai ir gera mintis. Futurax, regitruot tave meetui?[/quote]

labai noreciau isplaukt i platesnis vandenius :D bet deje,dekui uz pasiulyma,per toli man lazdijai :D teks maisyti ukmerges rajono balas :D

Pikehunter
Svetainės adminas
Pranešimai: 2119
Užsiregistravo: 2009.04.22, 10:41

Re: Kokią valtį pasirinkti, kaip naudoti, patarimai, diskusijos

Standartinė Pikehunter » 2010.04.06, 16:38

Aivaras rašė:gal geriau pasispausk ir Larus pasimk ;)

andriusxx rašė:Kokia jusu nuomone apie sia valti,ieskau ir nezinau ka pirkt,siaip ieskau labiau laisvalaikiui leisti,
http://www.zvejys.lt/market/index.php?d ... t_id=19448

Vieną kart mačiau čiupinėjau - tai nuomonė vidutinė. Ant kai ko sutaupyta, kai kurie sprendimai savotiški. Aišku jei nedažnai plaukiosi tai manau tiktų, jei dažnai tai aš asmeniškai ieškočiau patikimos. jei nuspręsi šita jamti nepamiršk prieš pirkdmas pasitarti su gydytoju t.y mūsų puslapio draugu Omar (fema žūklė) - jis mums labai neblogas kainas padaro

andriusxx
Pranešimai: 0
Užsiregistravo: 2010.04.04, 20:42

Re: Kokią valtį pasirinkti, kaip naudoti, patarimai, diskusijos

Standartinė andriusxx » 2010.04.06, 21:51

o ka manote apie PROmarine AL330 http://www.promarine.lt/img/AL_1.JPG ). Kaina tiktai 1999 Lt.
gal neblogas pasiulimas?

Pikehunter
Svetainės adminas
Pranešimai: 2119
Užsiregistravo: 2009.04.22, 10:41

Re: Kokią valtį pasirinkti, kaip naudoti, patarimai, diskusijos

Standartinė Pikehunter » 2010.04.06, 22:31

andriusxx rašė:o ka manote apie PROmarine AL330 http://www.promarine.lt/img/AL_1.JPG ). Kaina tiktai 1999 Lt.
gal neblogas pasiulimas?

Nečiupinėjau. Žinau, kad made in China. O kainas Promarine šiemet žiauriai numetę. Manau verta bent pačiupinėt ją. Iš mano nemažo rato kolegų nieks tokios neturi :?

Pelkiu Senis
Pranešimai: 137
Užsiregistravo: 2009.09.27, 13:48
Miestas: Kaunas

Re: Kokią valtį pasirinkti, kaip naudoti, patarimai, diskusijos

Standartinė Pelkiu Senis » 2010.04.07, 00:14

Gaila su finansais nekaip, buvau nuziurejes Kolibri KM300 atrodo :roll: Svoris vos virs 30kg, vienam nusinest puse velnio, dugnas su lenteliu intarpu, kazkiek normalus pagrindas ir dazniausiai zvejojant vienam liuks butu buvus, bet nespejau i roges su akcija kur buvo avtovegoje :)

Klausinejausi del runos, sako zmones, kad siules kreivai buna sudeda ten ir pan, o siaip lyg ir nieko jos, viena is mano pamastymu :)

GytisM
Pranešimai: 868
Užsiregistravo: 2009.10.27, 13:53
Miestas: Kaunas/Marijampolė

Re: Kokią valtį pasirinkti, kaip naudoti, patarimai, diskusijos

Standartinė GytisM » 2010.04.07, 14:12

Na va, viska issiaiskinau del valties registravimo. Galima registruot kaip irklene kaina 52lt arba kaip motorine 110 lt

Irkline: galima plaukioti tik su el. varikliu, su benzininiu bauda 150lt

Motorine: gali plaukiot iki 5 AG su benzininiu be teisiu, bet yra niuansas, kas metus reikia eiti technine apziura 45lt/metus, o irklinems nereikia. Be to galima lengvai pakeisti duomenis ir is irklines padaryti motorine.

As uzsiregistarvau kaip irkline ;)

andriusxx
Pranešimai: 0
Užsiregistravo: 2010.04.04, 20:42

Re: Kokią valtį pasirinkti, kaip naudoti, patarimai, diskusijos

Standartinė andriusxx » 2010.04.07, 18:56

Pelkiu Senis rašė:Gaila su finansais nekaip, buvau nuziurejes Kolibri KM300 atrodo :roll: Svoris vos virs 30kg, vienam nusinest puse velnio, dugnas su lenteliu intarpu, kazkiek normalus pagrindas ir dazniausiai zvejojant vienam liuks butu buvus, bet nespejau i roges su akcija kur buvo avtovegoje :)

Klausinejausi del runos, sako zmones, kad siules kreivai buna sudeda ten ir pan, o siaip lyg ir nieko jos, viena is mano pamastymu :)


tiek kiek as domejausi tai ta akcija ir toliau tesiasi Kolibri KM300 jei neklystu 1640lt.,bet kiek itariu ji yra be kylio,o skaitant komentarus ir klausiant to kas turi valti su motoru tai sako be kylio is vis geriau nepirkti...
man kazko linksta nuomone link PROmarines al 330 ,o jos kaina tokia todel kad pernykstis modelis is uzsilikusiu.

futurax
Pranešimai: 0
Užsiregistravo: 2010.01.21, 19:20

Re: Kokią valtį pasirinkti, kaip naudoti, patarimai, diskusijos

Standartinė futurax » 2010.04.07, 21:31

andriusxx rašė:
Pelkiu Senis rašė:Gaila su finansais nekaip, buvau nuziurejes Kolibri KM300 atrodo :roll: Svoris vos virs 30kg, vienam nusinest puse velnio, dugnas su lenteliu intarpu, kazkiek normalus pagrindas ir dazniausiai zvejojant vienam liuks butu buvus, bet nespejau i roges su akcija kur buvo avtovegoje :)

Klausinejausi del runos, sako zmones, kad siules kreivai buna sudeda ten ir pan, o siaip lyg ir nieko jos, viena is mano pamastymu :)


tiek kiek as domejausi tai ta akcija ir toliau tesiasi Kolibri KM300 jei neklystu 1640lt.,bet kiek itariu ji yra be kylio,o skaitant komentarus ir klausiant to kas turi valti su motoru tai sako be kylio is vis geriau nepirkti...
man kazko linksta nuomone link PROmarines al 330 ,o jos kaina tokia todel kad pernykstis modelis is uzsilikusiu.

Na nezinau kaip ten butu jai ant Kolibri KM300 prikabinus varikli? bet be variklio tai tikrai labai sauni valtis.Svogeris praita vasara pirko gariunuose uz 1500,tai visa sezona matalinomes,tikrai gana patogi ir praktiska :)

dzindzaras
Pranešimai: 0
Užsiregistravo: 2010.04.07, 21:41

Re: Kokią valtį pasirinkti, kaip naudoti, patarimai, diskusijos

Standartinė dzindzaras » 2010.04.07, 21:48

Labas vakaras, norejau jusu pasiteirauti apie valti, esu nusiziurejas du variantus bet nezinau kuri pirkti tai yra Nyrok 2 ir Ivolga 2, gal galetumet patarti kuri geriau, esu studentas tai pvc valties tikrai neikasiu :( . Valtis reikalinga spinigauti nelabai dideliuose ezeriukuose, dazniausiai spinigauju vienas... tai labaj prasau padekit issirinkt is tu dvieju variantu ir pasidalinti savo patirtimi :) aciu uz isreikstas nuomones is anksto :)

GytisM
Pranešimai: 868
Užsiregistravo: 2009.10.27, 13:53
Miestas: Kaunas/Marijampolė

Re: Kokią valtį pasirinkti, kaip naudoti, patarimai, diskusijos

Standartinė GytisM » 2010.04.07, 22:46

kiek zadi moket uz tais gumines?

dzindzaras
Pranešimai: 0
Užsiregistravo: 2010.04.07, 21:41

Re: Kokią valtį pasirinkti, kaip naudoti, patarimai, diskusijos

Standartinė dzindzaras » 2010.04.07, 23:16

Kad tiek ta tiek ta apie 600 kainuoja, nes nenoriu kazkodel pirkt ten devetos :roll: tai net nzn istikro :roll:

GytisM
Pranešimai: 868
Užsiregistravo: 2009.10.27, 13:53
Miestas: Kaunas/Marijampolė

Re: Kokią valtį pasirinkti, kaip naudoti, patarimai, diskusijos

Standartinė GytisM » 2010.04.08, 08:54

as manau geriau pvc pasiimk toki
http://www.zuklys.lt/katalogas/index.ph ... oryID=1814
gerai pakaulinus gali iki 700lt nusipirkt

Pikehunter
Svetainės adminas
Pranešimai: 2119
Užsiregistravo: 2009.04.22, 10:41

Re: Kokią valtį pasirinkti, kaip naudoti, patarimai, diskusijos

Standartinė Pikehunter » 2010.04.08, 10:45

dzindzaras rašė:Kad tiek ta tiek ta apie 600 kainuoja, nes nenoriu kazkodel pirkt ten devetos :roll: tai net nzn istikro :roll:

Aš taip pat tau patarčiau nepagailėt, damesti kokius 200-300 ir nusipirkti kiek aukštesnės klasės valktį. Patikėk po metų tu tikrai jau norėsi geresnės. O kam du kartus pinigus išmetinėti. Va dar pigiau radau http://www.promarine.lt/index.php?page=kain09

GytisM
Pranešimai: 868
Užsiregistravo: 2009.10.27, 13:53
Miestas: Kaunas/Marijampolė

Re: Kokią valtį pasirinkti, kaip naudoti, patarimai, diskusijos

Standartinė GytisM » 2010.04.08, 11:03

ziema jas po 700 lt pardavinejo taip kad rezervas yra ;)

Pelkiu Senis
Pranešimai: 137
Užsiregistravo: 2009.09.27, 13:48
Miestas: Kaunas

Re: Kokią valtį pasirinkti, kaip naudoti, patarimai, diskusijos

Standartinė Pelkiu Senis » 2010.04.08, 11:11

andriusxx rašė:
Pelkiu Senis rašė:


tiek kiek as domejausi tai ta akcija ir toliau tesiasi Kolibri KM300 jei neklystu 1640lt.,bet kiek itariu ji yra be kylio,o skaitant komentarus ir klausiant to kas turi valti su motoru tai sako be kylio is vis geriau nepirkti...
man kazko linksta nuomone link PROmarines al 330 ,o jos kaina tokia todel kad pernykstis modelis is uzsilikusiu.


Na matai, as ziuriu is tos puses, kad kol kas variklio neisgaliu tai kyline valtis ir nebutina. O beto kyline valti jei pripust ir isleist kas kart tai kancia taptu, o dar nusinest viska nepyragai. Tai geriau pradziai paprasta su galimybe kabint varikliuka. Kaip ir minejo (berods) GytisM tai iki 5Ag teisiu nereikia o toks varikliukas tokiai valtelei lengvai velkiaut tas pats :)

Pelkiu Senis
Pranešimai: 137
Užsiregistravo: 2009.09.27, 13:48
Miestas: Kaunas

Re: Kokią valtį pasirinkti, kaip naudoti, patarimai, diskusijos

Standartinė Pelkiu Senis » 2010.04.08, 11:18

Pritariu Pikehunter'iui ir GyciuiM del dzindzaro klausimo apie valtis. Bet jei jau imciau guminuke, as asmeniskai imciau ivolga, sarnyriniai irklai ir siaip tokia rimtoka :) Bet jos gumines ir nebe tokios kokios senosios buvo, draugo Nyrok tikra rusiska jau 10m tarnauja, o sios nezinau ar tiek pajegtu vezt. Tad geriau pigesne kokia PVC kaip Promarine ir pan. Jos buna dar ir su transais varikliui kokiai ateiciai...
Siaip jei nedega tai paziurek, paieskok gali rast PVC kokia padoresne... Tom paciom Kolibri nuolaidos buvo skelbiamos.

GytisM
Pranešimai: 868
Užsiregistravo: 2009.10.27, 13:53
Miestas: Kaunas/Marijampolė

Re: Kokią valtį pasirinkti, kaip naudoti, patarimai, diskusijos

Standartinė GytisM » 2010.04.08, 11:56

dzindzaras rašė:Kad tiek ta tiek ta apie 600 kainuoja, nes nenoriu kazkodel pirkt ten devetos :roll: tai net nzn istikro :roll:

Dar cia gali pabandyt http://www.skelbiu.lt/skelbimai/3752013.html

Beje pas Omar fema-zukle yra panasiu valciu, tai jei meete busi tai susgersi ir nuolaida nulausi :lol:

Pelkiu Senis
Pranešimai: 137
Užsiregistravo: 2009.09.27, 13:48
Miestas: Kaunas

Re: Kokią valtį pasirinkti, kaip naudoti, patarimai, diskusijos

Standartinė Pelkiu Senis » 2010.04.08, 15:44

GytisM rašė:
dzindzaras rašė:Kad tiek ta tiek ta apie 600 kainuoja, nes nenoriu kazkodel pirkt ten devetos :roll: tai net nzn istikro :roll:

Dar cia gali pabandyt http://www.skelbiu.lt/skelbimai/3752013.html

Beje pas Omar fema-zukle yra panasiu valciu, tai jei meete busi tai susgersi ir nuolaida nulausi :lol:


Maciau sita, bet kazkaip tie suoliukai tai zudo :D

Beje, maciau, kad kazkas parduoda vilniuje berods Nyrok ar ufimka uz 200 deveta ale 5 kartus su ja zvejota - tai bent pinigai labai neissimetytu ant tokios :) Cia siaip :)


Grįžti į



Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 93 ir 0 svečių