12-tojo atviro Spiningavimas.lt čempionato LUCKYTACKLE Taurė 2022 - Rezultatai

Šiame puslapyje matysite viso čempionato rezultatus. 

Varžybų etapo metu teisėjai suvedinės rezultatus* realiu laiku, todėl galėsite matyti turnyrinę lentelę gyvai**!

*(Dėl galimų mobiliojo interneto trikdžių ant vandens rezultatai bus preliminarūs ir gali pasikeisti pasibaigus etapui kai teisėjai sutikrins rezultatus).

**Norint matyti rezultlatus gyvai nepamirškite perkrauti savo internetinės naršyklės lango!

 

2 Etapas Kupiškio marios 07.02
Vieta (Baudos taškai) Komanda Rezultatas
1 (1) 24. Širvintos ant bangos
  • Edvardas Geigalas
  • Martynas Stanevičius
7065 tšk.
2 (2) 19. AS Pelekas
  • Tomas Anzeravičius
  • Žydrius Spundzevičius
  • Sigitas Bulota
6930 tšk.
3 (3) 69. Atvajus
  • Vytautas Vitkauskas
  • Artūras Mikelionis
5945 tšk.
4 (4) 12. Megaladonas 2
  • Saulius Klimka
  • Rimvydas Zoluba
3950 tšk.
5 (5) 21. Spiningavimas.lt DELL-EMC
  • Dainius Neniškis
  • Jonas Jasudėnas
3370 tšk.
6 (6) 4. Antkranto LT
  • Robertas Pranckevičius
  • Arnas Kirkilovskis
2992.5 tšk.
7 (7) 20. Spiningavimas.lt Mudu Abudu
  • Vitalijus Gasiūnas
  • Vaidas Rašys
2860 tšk.
8 (8) 23. Megalodonas 1
  • Algirdas Cegelskas
  • Tomas Turčinskas
2850 tšk.
9 (9) 47. Ūdos Broliai
  • Martynas Navickas
  • Jurij Boreišo
2797.5 tšk.
10 (10) 43. A KOMANDA
  • Artūras Budzilavičius
  • Arvydas Milaknis
2005 tšk.
11 (11) 28. Auksinis Starkis
  • Almantas Baltrūnas
  • Saugirdas Striupas
1845 tšk.
12 (12) 27. Auksinis Starkis 2
  • Andrius Vetrovas
  • Gediminas Kepenis
  • Airidas Sadauskas
1665 tšk.
13 (13) 17. Zero
  • Justas Antanavičius
  • Edgaras Gaučys
1545 tšk.
14 (14) 3. RV TEAM
  • Vaidas Bacevičius
  • Rolandas Perkamas
1260 tšk.
15 (15) 42. V&A Fishing
  • Vilius Sargelis
  • Andrius Naraškevicius
1125 tšk.
16 (16) 13. Vita Baltic
  • Tomas Valentukevičius
  • Rimantas Zabita
1115 tšk.
17 (17) 1. Suzuki
  • Evaldas Slabačiauskas
  • Zigfredas Lebedinski
1030 tšk.
18 (18) 11. Žvyno Broliai
  • Vitalijus Stefanovič
  • Arnoldas Černiauskas
705 tšk.
19 (19) 73. Fishing For Fun
  • Darius Mikalajūnas
  • Edgaras Mickevičius
697.5 tšk.
20-21 (20.5) 2. Žvejo Lobis
  • Saulius Bartusevičius
  • Kimantas Bartusevičius
345 tšk.
20-21 (20.5) 62. Elektrėnų Tritonas MD Team
  • Marius Čebelis
  • Deividas Jakavičius
345 tšk.
22 (22) 60. ALSA
  • Aleksandras Abramovas
  • Saulius Majauskas
300 tšk.
23 (23) 8. Powerboat Geri
  • Ričardas Suslavičius
  • Remigijus Šalna
  • Gediminas Knystautas
292.5 tšk.
24 (24) 26. Kaimynai
  • Linas Balčiūnas
  • Darius Šūmantas
270 tšk.
25 (25) 18. RKS Pelekas Bratkos
  • Arvydas Vanagas
  • Audrius Vanagas
247.5 tšk.
26-32 (29) 22. Šiandien Nekimba
  • Tadas Valeckas
  • Povilas Jarmala
0 tšk.
26-32 (29) 51. Black Fin
  • Romas Staveckas
  • Ričardas Aškelovič
0 tšk.
26-32 (29) 41. Promarine 1
  • Virgis Vidugiris
  • Egidijus Čepulis
0 tšk.
26-32 (29) 15. Kliovas
  • Vaidas Burevičius
  • Andrius Staugas
  • Gintaras Žukauskas
0 tšk.
26-32 (29) 44. Naujokai
  • Viktoras Testovas
  • Aivaras Glinskis
0 tšk.
26-32 (29) 7. M&M
  • Martynas Sujetovas
  • Mantas Lazdynas
0 tšk.
26-32 (29) 61. ProMarine
  • Tomas Fleminas
  • Dainius Šimonis
  • Kristupas Šimonis
0 tšk.
Bendri čempionato rezultatai
Vieta (Baudos taškai) Komanda
1 (13) Auksinis Starkis
  • Almantas Baltrūnas
  • Saugirdas Striupas
2-3 (14) Ūdos Broliai
  • Martynas Navickas
  • Jurij Boreišo
2-3 (14) Zero
  • Justas Antanavičius
  • Edgaras Gaučys
4 (15) Auksinis Starkis 2
  • Andrius Vetrovas
  • Gediminas Kepenis
  • Airidas Sadauskas
5 (18) Antkranto LT
  • Robertas Pranckevičius
  • Arnas Kirkilovskis
6 (24.5) Elektrėnų Tritonas MD Team
  • Marius Čebelis
  • Deividas Jakavičius
7 (27.5) Žvejo Lobis
  • Saulius Bartusevičius
  • Kimantas Bartusevičius
8 (28) AS Pelekas
  • Tomas Anzeravičius
  • Žydrius Spundzevičius
  • Sigitas Bulota
9 (29) V&A Fishing
  • Vilius Sargelis
  • Andrius Naraškevicius
10 (32) Spiningavimas.lt Mudu Abudu
  • Vitalijus Gasiūnas
  • Vaidas Rašys
11-12 (38) Powerboat Geri
  • Ričardas Suslavičius
  • Remigijus Šalna
  • Gediminas Knystautas
11-12 (38) Fuksai
  • Dovydas Bertašius
  • Edgaras Strazdas
13-14 (40) Promarine 1
  • Virgis Vidugiris
  • Egidijus Čepulis
13-14 (40) Tricky Baits
  • Ilja Kryvošejev
  • Leonard Šukšto
15 (41) Galvakablis.lt – I
  • Marijus Maceina
  • Viktoras Vlaščenko
16-18 (42) RKS Pelekas Bratkos
  • Arvydas Vanagas
  • Audrius Vanagas
16-18 (42) Kablys
  • Vytautas Šukys
  • Mindaugas Kuliešius
16-18 (42) M&M
  • Martynas Sujetovas
  • Mantas Lazdynas
19-20 (43) RV TEAM
  • Vaidas Bacevičius
  • Rolandas Perkamas
19-20 (43) Spiningavimas.lt DELL-EMC
  • Dainius Neniškis
  • Jonas Jasudėnas
21 (43.5) Širvintos ant bangos
  • Edvardas Geigalas
  • Martynas Stanevičius
22 (45) A KOMANDA
  • Artūras Budzilavičius
  • Arvydas Milaknis
23 (46) ALSA
  • Aleksandras Abramovas
  • Saulius Majauskas
24 (47) Kliovas
  • Vaidas Burevičius
  • Andrius Staugas
  • Gintaras Žukauskas
25-26 (48) Zazaiza – Ažūklė AbuGarcia
  • Žanas Voronovas
  • Marius Švainickas
25-26 (48) Atvajus
  • Vytautas Vitkauskas
  • Artūras Mikelionis
27 (49) ProMarine
  • Tomas Fleminas
  • Dainius Šimonis
  • Kristupas Šimonis
28 (51) Žvejai kovotojai
  • Vidmantas Džiužas
  • Deimantas Šablinskas
29 (52) Black Fin
  • Romas Staveckas
  • Ričardas Aškelovič
30 (53) LuresLT Vilnius
  • Miroslav Radzevič
  • Šarūnas Chavanskis
31 (54) Powerboat
  • Žilvinas Žalėnas
  • Gustas Juozilskis
32 (58.5) Vita Baltic
  • Tomas Valentukevičius
  • Rimantas Zabita
33-34 (59.5) Linder
  • Darius Baltakys
33-34 (59.5) Šaika-Leika
  • Edgaras Smirnovas
  • Sergėjus Alijošius
35 (62) Megalodonas
  • Skirmantas Giedraitis
  • Jonas Lazdauskas
36 (63) Kaunakiemis ŠT
  • Šarūnas Damošius
  • Tomas Ežerinis
37 (64) Žvejo instinktas
  • Tomas Jarušaitis
  • Remigijus Kraulaidys
38-39 (65) N.T.V Pelekas
  • Tomas Balužius
  • Nerijus Butkys
38-39 (65) Megaladonas 2
  • Saulius Klimka
  • Rimvydas Zoluba
40 (66) Inkaras
  • Tomas Girdzijauskas
  • Almantas Sedeika
41-42 (68) LuresLT Visaginas
  • Edvinas Filipavičius
  • Karolis Juodagalvis
41-42 (68) Kaimynai
  • Linas Balčiūnas
  • Darius Šūmantas
43-44 (69) PKŽ
  • Sigitas Balčiūnas
  • Toma Balčiūnė
43-44 (69) Megalodonas 1
  • Algirdas Cegelskas
  • Tomas Turčinskas
45 (70) Šiandien Nekimba
  • Tadas Valeckas
  • Povilas Jarmala
46-47 (71) Kaunakiemis AT
  • Andrius Tamošiūnas
  • Tomas Markevičius
46-47 (71) Suzuki
  • Evaldas Slabačiauskas
  • Zigfredas Lebedinski
48 (72) Black Pearl
  • Vaidas Labanauskas
  • Artūras Užupis
49 (73) Fishing For Fun
  • Darius Mikalajūnas
  • Edgaras Mickevičius
50 (78) KRŽ Pamarys
  • Aurimas Pakalniškis
  • Giedrius Kanevičius
51 (79) Žvyno Broliai
  • Vitalijus Stefanovič
  • Arnoldas Černiauskas
52-64 (86) Ešerys 1
  • Sigitas Lukšta
  • Gintautas Šiukšius
52-64 (86) Pelekas BK
  • Andrius Kulikauskas
52-64 (86) Luckytackle
  • Kęstutis Kovalenkovas
  • Gytis Menkevičius
52-64 (86) Lydekėlės
  • Paulius Ramonas
  • Kristina Ramonienė
52-64 (86) Portugalai
  • Robertas Rugys
  • Sandra Rugienė
52-64 (86) Lampėdžiai
  • Ramūnas Čaras
  • Irmantas Karavaičikas
52-64 (86) Nendrė
  • Arnoldas Kaleckas
  • Marius Vilutis
52-64 (86) Meškeriai
  • Edmundas Jančaitis
  • Saulius Adomavičius
52-64 (86) Jarušaičiai
  • Dainius Jarušaitis
  • Edmundas Jarušaitis
52-64 (86) Stakanai
  • Danielius Ikanevičius
  • Tomas Ikanevičius
52-64 (86) Pelekas Bratkos 2
  • Saulius Bagdonas
  • Darius Baronas
52-64 (86) Tauras
  • Dovydas Lygutas
52-64 (86) WTF
  • Vitoldas Bylotas
  • Valdemaras Šilauskis
65 (90) Naujokai
  • Viktoras Testovas
  • Aivaras Glinskis
1 Etapas Avilio ež 05.14
Vieta (Baudos taškai) Komanda Rezultatas
1 (1) 37. Zero
  • Justas Antanavičius
  • Edgaras Gaučys
8670 tšk.
2 (2) 56. Auksinis Starkis
  • Almantas Baltrūnas
  • Saugirdas Striupas
6880 tšk.
3 (3) 64. Auksinis Starkis 2
  • Andrius Vetrovas
  • Gediminas Kepenis
  • Airidas Sadauskas
6340 tšk.
4 (4) 40. Elektrėnų Tritonas MD Team
  • Marius Čebelis
  • Deividas Jakavičius
6070 tšk.
5 (5) 34. Ūdos Broliai
  • Martynas Navickas
  • Jurij Boreišo
5230 tšk.
6 (6) 99. Fuksai
  • Dovydas Bertašius
  • Edgaras Strazdas
4110 tšk.
7 (7) 33. Žvejo Lobis
  • Saulius Bartusevičius
  • Kimantas Bartusevičius
4105 tšk.
8 (8) 59. Tricky Baits
  • Ilja Kryvošejev
  • Leonard Šukšto
3945 tšk.
9 (9) 39. Galvakablis.lt – I
  • Marijus Maceina
  • Viktoras Vlaščenko
3930 tšk.
10 (10) 79. Kablys
  • Vytautas Šukys
  • Mindaugas Kuliešius
3470 tšk.
11 (11) 49. Promarine 1
  • Virgis Vidugiris
  • Egidijus Čepulis
3230 tšk.
12 (12) 4. Antkranto LT
  • Robertas Pranckevičius
  • Arnas Kirkilovskis
3010 tšk.
13 (13) 7. M&M
  • Martynas Sujetovas
  • Mantas Lazdynas
2930 tšk.
14 (14) 18. V&A Fishing
  • Vilius Sargelis
  • Andrius Naraškevicius
2900 tšk.
15 (15) 8. Powerboat Geri
  • Ričardas Suslavičius
  • Remigijus Šalna
  • Gediminas Knystautas
2720 tšk.
16 (16) 30. Zazaiza – Ažūklė AbuGarcia
  • Žanas Voronovas
  • Marius Švainickas
2575 tšk.
17 (17) 22. RKS Pelekas Bratkos
  • Arvydas Vanagas
  • Audrius Vanagas
2460 tšk.
18 (18) 44. Kliovas
  • Vaidas Burevičius
  • Andrius Staugas
  • Gintaras Žukauskas
2430 tšk.
19 (19) 43. Žvejai kovotojai
  • Vidmantas Džiužas
  • Deimantas Šablinskas
2415 tšk.
20 (20) 46. ProMarine
  • Tomas Fleminas
  • Dainius Šimonis
  • Kristupas Šimonis
2350 tšk.
21 (21) 24. LuresLT Vilnius
  • Miroslav Radzevič
  • Šarūnas Chavanskis
2310 tšk.
22 (22) 15. Powerboat
  • Žilvinas Žalėnas
  • Gustas Juozilskis
2285 tšk.
23 (23) 51. Black Fin
  • Romas Staveckas
  • Ričardas Aškelovič
2152.5 tšk.
24 (24) 60. ALSA
  • Aleksandras Abramovas
  • Saulius Majauskas
2070 tšk.
25 (25) 20. Spiningavimas.lt Mudu Abudu
  • Vitalijus Gasiūnas
  • Vaidas Rašys
2015 tšk.
26 (26) 31. AS Pelekas
  • Tomas Anzeravičius
  • Žydrius Spundzevičius
  • Sigitas Bulota
1740 tšk.
27-28 (27.5) 28. Šaika-Leika
  • Edgaras Smirnovas
  • Sergėjus Alijošius
1605 tšk.
27-28 (27.5) 23. Linder
  • Darius Baltakys
1605 tšk.
29 (29) 53. RV TEAM
  • Vaidas Bacevičius
  • Rolandas Perkamas
1600 tšk.
30 (30) 26. Megalodonas
  • Skirmantas Giedraitis
  • Jonas Lazdauskas
1390 tšk.
31 (31) 54. Kaunakiemis ŠT
  • Šarūnas Damošius
  • Tomas Ežerinis
1380 tšk.
32 (32) 6. Žvejo instinktas
  • Tomas Jarušaitis
  • Remigijus Kraulaidys
1290 tšk.
33 (33) 27. N.T.V Pelekas
  • Tomas Balužius
  • Nerijus Butkys
1190 tšk.
34 (34) 47. Inkaras
  • Tomas Girdzijauskas
  • Almantas Sedeika
1140 tšk.
35 (35) 36. A KOMANDA
  • Artūras Budzilavičius
  • Arvydas Milaknis
1110 tšk.
36 (36) 3. LuresLT Visaginas
  • Edvinas Filipavičius
  • Karolis Juodagalvis
1050 tšk.
37 (37) 68. PKŽ
  • Sigitas Balčiūnas
  • Toma Balčiūnė
1040 tšk.
38 (38) 21. Spiningavimas.lt DELL-EMC
  • Dainius Neniškis
  • Jonas Jasudėnas
1020 tšk.
39 (39) 25. Kaunakiemis AT
  • Andrius Tamošiūnas
  • Tomas Markevičius
945 tšk.
40 (40) 29. Black Pearl
  • Vaidas Labanauskas
  • Artūras Užupis
870 tšk.
41 (41) 48. Šiandien Nekimba
  • Tadas Valeckas
  • Povilas Jarmala
835 tšk.
42-43 (42.5) 13. Vita Baltic
  • Tomas Valentukevičius
  • Rimantas Zabita
800 tšk.
42-43 (42.5) 62. Širvintos ant bangos
  • Edvardas Geigalas
  • Martynas Stanevičius
800 tšk.
44 (44) 11. Kaimynai
  • Linas Balčiūnas
  • Darius Šūmantas
765 tšk.
45 (45) 38. Atvajus
  • Vytautas Vitkauskas
  • Artūras Mikelionis
720 tšk.
46 (46) 32. KRŽ Pamarys
  • Aurimas Pakalniškis
  • Giedrius Kanevičius
465 tšk.
47-61 (54) 75. Nendrė
  • Arnoldas Kaleckas
  • Marius Vilutis
0 tšk.
47-61 (54) 69. Lydekėlės
  • Paulius Ramonas
  • Kristina Ramonienė
0 tšk.
47-61 (54) 57. Tauras
  • Dovydas Lygutas
0 tšk.
47-61 (54) 12. Stakanai
  • Danielius Ikanevičius
  • Tomas Ikanevičius
0 tšk.
47-61 (54) 73. Fishing For Fun
  • Darius Mikalajūnas
  • Edgaras Mickevičius
0 tšk.
47-61 (54) 55. Meškeriai
  • Edmundas Jančaitis
  • Saulius Adomavičius
0 tšk.
47-61 (54) 41. Pelekas Bratkos 2
  • Saulius Bagdonas
  • Darius Baronas
0 tšk.
47-61 (54) 19. WTF
  • Vitoldas Bylotas
  • Valdemaras Šilauskis
0 tšk.
47-61 (54) 2. Portugalai
  • Robertas Rugys
  • Sandra Rugienė
0 tšk.
47-61 (54) 5. Luckytackle
  • Kęstutis Kovalenkovas
  • Gytis Menkevičius
0 tšk.
47-61 (54) 42. Suzuki
  • Evaldas Slabačiauskas
  • Zigfredas Lebedinski
0 tšk.
47-61 (54) 71. Pelekas BK
  • Andrius Kulikauskas
0 tšk.
47-61 (54) 61. Lampėdžiai
  • Ramūnas Čaras
  • Irmantas Karavaičikas
0 tšk.
47-61 (54) 52. Ešerys 1
  • Sigitas Lukšta
  • Gintautas Šiukšius
0 tšk.
47-61 (54) 58. Jarušaičiai
  • Dainius Jarušaitis
  • Edmundas Jarušaitis
0 tšk.