2015 m. Spiningavimas.lt čempionato II etapo REZULTATAI

 

      Praėjusį šeštadienį (birželio 27 d.) Veisiejo ežere įvyko antrasis atvirojo VI Spiningavimas.lt čempionato etapas, į kurį susirinko net 65 komandos – 130 dalyviai iš įvairių Lietuvos kampelių, įvairių klubų, žvejai profesionalai ir žvejai mėgėjai. 
Konkurencija, kaip visada buvo arši, mat lydekos nelabai norėjo kibti, todėl svarbus buvo kiekvienas įskaitinis gramas.
Įskaitines žuvis pagavo 41 iš 65 komandų. Didžiausią žuvį – net 5,4 kg svėrusią lydeką pagavo Spiningavimas.lt Kupiškis komandos narys Andrius Kaminskas. Beja ši komanda ir užėmė pirmąją vietą.


 
       Dėka gausių rėmėjų (Airrus, Promarine, Jaxon, Rerija, Apetito baits, Galvakablis.lt, Larus) būrio, buvo įsteigta daugybė prizų, kuriais buvo apdovanotos pirmos geriausios penkios komandos. 

     Atsiprašome už nesklandumus, nuoširdžiai dėkojame visiems dalyvavusiems ir kviečiame į III etapą rugpjūčio 22 dieną.
P.S. varžybų telkinys gali keistis (sekite informaciją).


PRAŠYMAS: IV
 vietos nugalėtojus kviečiame susisiekti su organizatoriais (tel. 864069444) dėl prizų atsiėmimo.
   
RADYBOS-PAMESTA (kviečiame grąžinti arba suteikti informaciją):
 - akiniai su filmavimo kamera – rasta – skambinti 864069444
 - spiningas Major Craft Rizer 210cm ilgio kartu su Daiwa Procion rite bei valu – NERASTA – prašome draugiškai grąžinti, kas priglaudė.
Jei yra dar kas pamesta ar rasta, skambinkit 864069444

MEDIA:
Sudejome foto:
linkas:

https://plus.google.com/photos/103985260139776779462/albums/6165770427445696753
Sutrumpintas linkas:
https://goo.gl/5KvjaN
TV reportažą kviečiame žiūrėti šį šeštadienį 9.30 per BTV laidoje ,,Apie žūklę”


II
 ETAPO REZULTATAI

Vieta Komanda Vardas
Pavardė
Taškai suma VIETA (taškai) Didžiausia žuvis,svoris
1 Spiningavimas.lt Kupiškis Andrius Kaminskas 5405.0 1 lydeka 5,405kg
Dainius Nėniškis  
2 Ešerys 1 Sigitas Lukšta 3260.0 2 lydeka 0,7kg
Gintautas Šiukščius eserys 0,69kg
3 RR fishing team Andrius Anufrijevas 3140.0 3 lydeka 1,485kg
Tomas Avelis  
4 Mėgėjai Vladimiras Esebua 3130.0 4 lydeka 2,09kg
Renaldas Viščinskas  
5 Kablys Egidijus Ivanauskas 2660.0 5 lydeka 1,85kg
Jurgis Dabužinskas  
6 Kilbukai Kostas Žilinskas 1997.0 6 lydeka 0,745kg
Tadas Žilinskas eserys 0,575kg
7 Piranija Artūras Užupis 1752.0 7 lydeka 0,755kg
Marius Protašius  
8 Ešerys 2 Egidijus Kamarauskas 1635.0 8 eserys 0,33kg
Donatas Leišis  
9 Kimba nekimba Tomas Mikulskas 1570.0 9 lydeka 0,89kg
Rolandas Ežerskis  
10 Airrus Team -Spiningavimas.lt Aivaras Kleinas 1517.0 10 lydeka 0,76kg
Gytis Menkevičius  
11 Dar po vieną Algimantas Bielskis 1502.0 11 lydeka 0,82kg
Jonas Dubinskas eserys 0,3kg
12 Anykščių žvejų lyga 1 Daumantas Juzėnas 1392.5 12 lydeka 0,71kg
Donatas Leščinskas  
13 Dwalk the dog Žydrūnas Banevičius 1350.0 13 eserys 0,34kg
Gytis Drugnilevičius  
14 Dar nesugalvojau Mantas Lesevičius 1205.0 14 lydeka 0,71kg
   
15 Ecogear – Zazaiza Žanas Voronovas 1195.0 15 lydeka 0,635kg
Marius Švainickas  
16 Zero Edgaras Gaučys 1087.0 16 lydeka 0,795kg
Justas Antanavičius  
17 2 KO Kęstutis Kavalenkovas 985.0 17 lydeka 0,985kg
Vytis Baranauskas  
18 SŽK Šprotas 2 Evaldas Bernatonis 950.0 18 lydeka 0,95kg
Gintaras Griškevičius  
19 Ešerys 3 Arūnas Riaubys 912.0 19 lydeka 0,65kg
Miroslav Klepus  
20 Lampėdžiai Ramūnas Čaras 885.0 20 lydeka 0,885kg
Irmantas Karavaičikas  
21 Elektrėnų Tritonas Artūras Kavaliauskas 840.0 21  
Valdas Basiukevičius eserys 0,215kg
22 Sraigius Ąžuolas Baležentis 835.0 22 lydeka 0,835kg
Artūras Kiglauskas  
23 Lazartekas Dainaras Ciužas 815.0 23 lydeka 0,815kg
Andrius Jonaitis  
24-25 Šamas Paulius Pašukonis 790.0 24.5 lydeka 0,79kg
Kęstutis Juozukynas  
24-25 Apokai Danis Dulkė 780.0 24.5 lydeka 0,78kg
Simnas Mikalauskas  
26 Straikeriai Jonas Jasudėnas 780.0 26 lydeka 0,78kg
Laurynas Rinkevičius  
27 Promarine Dainius Šimonis 775.0 27 lydeka 0,505kg
Tomas Fleminas  
28-29 Garliava fishing Remigijus Bira 735.0 28.5 lydeka 0,735kg
Vidmantas Kairaitis  
28-29 Gofish-Baltijos zvynas Mantas Andrijauskas 710.0 28.5 lydeka 0,71kg
Edgaras Lapinskas  
30 Dar pažiūrėsim Artūras Venclovas 710.0 30 lydeka 0,71kg
Vytas Valenta  
31 Vienam gale kablys Arūnas Šufinskas 645.0 31 lydeka 0,645kg
Robertas Staškevičius  
32 Draugai 2 Ričard Tupikovskij 607.5 32 eserys 0,28kg
Eduardas Rutkovskis  
33 Apetito baits Donatas Bielskis 605.0 33 lydeka 0,605kg
Giedrius Družinas  
34 Raudondvaris Vytautas Gutauskas 540.0 34 lydeka 0,54kg
Sigitas Tamauskas  
35 Anykščių žvejų lyga 2 Eugenijus Narbutas 442.0 35 eserys 0,15kg
Dinas Šajevičius/Gustas Andrius  
36 Žvejys.lt Robertas Rugys 330.0 36 eserys 0,115kg
Mantas Sargūnas/Rolandas Butkus  
37 Gofish Deividas Bruzga 265.0 37  
Mantas Šepetka eserys 0,175kg
38 Majai Giedrius Kanevičius 247.0 38  
Tomas Šiugždinis eserys 0,165kg
39 Pagrindiniai Tomas Petkevičius 240.0 39 eserys 0,16kg
Tadas Zubrickas  
40 UAB Limerna Andžejus Grodis 187.0 40 eserys 0,125kg
Vitalijus Urbonavičius  
41 Avtovega Piotr Tomaševič 187.0 41  
Vladislav Lomovskij  
42 2*2 Laimonas Butinas 135.0 42  
Marius Nenartavičius  
43 Pūgžliukas Mindaugas Glėbus 0.0 54.5  
Kęstas Labukas  
44 SS Salvijus Butkevičius 0.0 54.5  
Saulius Galdikas  
45 Paulenka Andrius Mikelskas 0.0 54.5  
Petras Barauskas  
46 Broliai Darius Mažutis 0.0 54.5  
Martynas Mažutis  
47 Dzūkijos vandenys Antanas Juškauskas 0.0 54.5  
Juozas Muzikevičius  
48 Kitam krante Artūras Ruzas 0.0 54.5  
Gintas Masiulis  
49 Gerablizge.lt Robert Kamarauskas 0.0 54.5  
Vlad Milaševič  
50 Jankis Vilius Sabaitis 0.0 54.5  
Irmantas Milius  
51 2 Gintai – Spiningavimas.lt Gintas Vagonis 0.0 54.5  
Gintautas Vasiliauskas  
52 Gofish Deividas Bruzga 0.0 54.5  
Mantas Šepetka  
53 Kartais pažvejojam Remigijus Grinevičius 0.0 54.5  
Vimantas Klevas  
54 Vyčio žemė Vugandas Joniuškis 0.0 54.5  
Martynas Sujetovas  
55 Ryba Aurimas Buškevičius 0.0 54.5  
Edgaras Dobrovolskis/Darius Šarkus  
56 Omega Kęstutis Dopkevičius 0.0 54.5  
Karolis Palaikis  
57 SŽK Šprotas 1 Raimondas Jusys 0.0 54.5  
Andrius Piliukaitis  
58 Juoda katė Rimantas Zabita 0.0 54.5  
Tomas Valentukevičius  
59 Draugai Mindaugas Smalstys 0.0 54.5  
Algimantas Urbonas  
60 Kaimynai Linas Balčiūnas 0.0 54.5  
Darius Sumantas  
61 Suzumarai Justas Balandis 0.0 54.5  
Tomas Gruzdžiūnas  
62 Darus Donatas Zarauskas 0.0 54.5  
Darius Zarauskas  
63 DJ Deividas Palaikis 0.0 54.5  
Jurgita Palaikienė  
64 Kai didumo Artūras Katinas 0.0 54.5  
Arminas Kazėnas  
65 Angler Dainius Zamblauskas 0.0 54.5  
   
66 Jaunuolis Arūnas Zigmantas 0.0 54.5  
   

BENDRI I IR II ETAPO REZULTATAI

     I ETAPAS  II ETAPAS  
Vieta Komanda Vardas
Pavardė
I etapas taškai suma I etapas VIETA II etapas taškai suma II etapas VIETA VIETŲ  SUMA PO 2 ETAPŲ VIETA PO 2 ETAPŲ
1 Anykščių žvejų lyga 1 Daumantas Juzėnas 2400.0 9 1392.5 12 21.0 1
Donatas Leščinskas
2 Kimba nekimba Tomas Mikulskas 2160.0 13 1570.0 9 22.0 2
Rolandas Ežerskis
3 Lazartekas Dainaras Ciužas 3910.0 3 815.0 22 25.0 3
Andrius Jonaitis
4 Apokai Danis Dulkė 3890.0 4 780.0 24.5 28.5 4
Simnas Mikalauskas
5-6 Airrus Team -Spiningavimas.lt Aivaras Kleinas 1570.0 21 1517.0 10 31.0 5-6
Gytis Menkevičius
5-6 Dwalk the dog Žydrūnas Banevičius 1645.0 18 1350.0 13 31.0 5-6
Gytis Drugnilevičius
7 Mėgėjai Vladimiras Esebua 1280.0 28 3130.0 4 32.0 7
Renaldas Viščinskas
8 Lampėdžiai Ramūnas Čaras 2130.0 14 885.0 19 33.0 8
Irmantas Karavaičikas
9-10 Kilbukai Kostas Žilinskas 1240.0 29 1997.0 6 35.0 9-10
Tadas Žilinskas
9-10 Raudondvaris Vytautas Gutauskas 5230.0 1 540.0 34 35.0 9-10
Sigitas Tamauskas
11 Dar pažiūrėsim Artūras Venclovas 2800.0 8 710.0 28.5 36.5 11
Vytas Valenta
12 Garliava fishing Remigijus Bira 1730.0 16 735.0 27 43.0 12
Vidmantas Kairaitis
13 RR fishing team Andrius Anufrijevas 730.0 41 3140.0 3 44.0 13
Tomas Avelis
14 Ecogear – Zazaiza Žanas Voronovas 1220.0 30 1195.0 15 45.0 14
Marius Švainickas
15 Gofish-Baltijos zvynas Mantas Andrijauskas 1690.0 17 710.0 28.5 45.5 15
Edgaras Lapinskas
16 Zero Edgaras Gaučys 1080.0 33 1087.0 15 48.0 16
Justas Antanavičius
17 Vienam gale kablys Arūnas Šufinskas 1600.0 19 645.0 30 49.0 17
Robertas Staškevičius
18 Ešerys 2 Egidijus Kamarauskas 690.0 44 1635.0 8 52.0 18
Donatas Leišis
19 Dar po vieną Algimantas Bielskis 720.0 42 1502.0 11 53.0 19
Jonas Dubinskas
20 UAB Limerna Andžejus Grodis 1920.0 15 187.0 40 55.0 20
Vitalijus Urbonavičius
21 DJ Deividas Palaikis 4730.0 2 0.0 54.5 56.5 21
Jurgita Palaikienė
22 Promarine Dainius Šimonis 1135.0 32 775.0 26 58.0 22
Tomas Fleminas
23 Gofish Deividas Bruzga 1500.0 22 0.0 37 59.0 23
Mantas Šepetka
24 Juoda katė Rimantas Zabita 3240.0 6 0.0 54.5 60.5 24
Tomas Valentukevičius
25 Draugai Mindaugas Smalstys 3210.0 7 0.0 54.5 61.5 25
Algimantas Urbonas
26 2 KO Kęstutis Kavalenkovas 640.0 47 985.0 16 63.0 26
Vytis Baranauskas
27-28 Broliai Darius Mažutis 2280.0 10 0.0 54.5 64.5 27-28
Martynas Mažutis
27-28 Dzūkijos vandenys Antanas Juškauskas 2200.0 11.5 0.0 54.5 66.0 27-28
Juozas Muzikevičius
29 Kitam krante Artūras Ruzas 2200.0 11.5 0.0 54.5 66.0 29
Gintas Masiulis
30 SŽK Šprotas 2 Evaldas Bernatonis 510.0 53 950.0 17 70.0 30
Gintaras Griškevičius
31 Spiningavimas.lt Kupiškis Andrius Kaminskas 0.0 71 5405.0 1 72.0 31
Dainius Nėniškis
32 Ešerys 1 Sigitas Lukšta 0.0 71 3260.0 2 73.0 32
Gintautas Šiukščius
33-34 Pagrindiniai Tomas Petkevičius 965.0 36 240.0 39 75.0 33-34
Tadas Zubrickas
33-34 Anykščių žvejų lyga 2 Eugenijus Narbutas 750.0 40 442.0 35 75.0 33-34
Dinas Šajevičius/Gustas Andrius
35 Kablys Egidijus Ivanauskas 0.0 71 2660.0 5 76.0 35
Jurgis Dabužinskas
36 Piranija Artūras Užupis 0.0 71 1752.0 7 78.0 36
Marius Protašius
37 Gerablizge.lt Robert Kamarauskas 1320.0 25 0.0 54.5 79.5 37
Vlad Milaševič
38 Dar nesugalvojau Mantas Lesevičius   66 1205.0 14 80.0 38
 
39 Jankis Vilius Sabaitis 1300.0 26.5 0.0 54.5 81.0 39
Irmantas Milius
40 2 Gintai – Spiningavimas.lt Gintas Vagonis 1205.0 31 0.0 54.5 85.5 40
Gintautas Vasiliauskas
41 Elektrėnų Tritonas Artūras Kavaliauskas   66 840.0 20 86.0 41
Valdas Basiukevičius
42 Sraigius Ąžuolas Baležentis   66 835.0 21 87.0 42
Artūras Kiglauskas
43 Ešerys 3 Arūnas Riaubys 0.0 71 912.0 18 89.0 43
Miroslav Klepus
44 Šamas Paulius Pašukonis   66 790.0 23 89.0 44
Kęstutis Juozukynas
45 Straikeriai Jonas Jasudėnas   66 780.0 24.5 90.5 45
Laurynas Rinkevičius
46 Žvejys.lt Robertas Rugys 0.0 55 330.0 36 91.0 46
Mantas Sargūnas/Rolandas Butkus
47 SS Salvijus Butkevičius 895.0 38 0.0 54.5 92.5 47
Saulius Galdikas
48 Paulenka Andrius Mikelskas 680.0 45 0.0 54.5 99.5 48
Petras Barauskas
49 Vazokai Raivydas Prakopimas 3550.0 5   97 102.0 49
Mindaugas Baliukynas
50 Draugai 2 Ričard Tupikovskij 0.0 71 607.5 32 103.0 50
Eduardas Rutkovskis
51 Apetito baits Donatas Bielskis 0.0 71 605.0 33 104.0 51
Giedrius Družinas
52 Avtovega Piotr Tomaševič   66 187.0 40 106.0 52
Vladislav Lomovskij
53 2*2 Laimonas Butinas   66 135.0 41 107.0 53
Marius Nenartavičius
54 Majai Giedrius Kanevičius 0.0 71 247.0 38 109.0 54
Tomas Šiugždinis
55 Visiškai žali Vitalijus Visockas 1590.0 20   97 117.0 55
Klaidas Slivinskas
56-58 Pūgžliukas Mindaugas Glėbus   66 0.0 54.5 120.5 56-58
Kęstas Labukas
56-58 Angler Dainius Zamblauskas   66 0.0 54.5 120.5 56-58
 
56-58 Jaunuolis Arūnas Zigmantas   66 0.0 54.5 120.5 56-58
 
59 Šiaip taip Valdas Beliunas 1455.0 23   97 120.0 59
Remigijus Rutkauskas
60 Česka ir Fricas Gytis Česnulevičius 1395.0 24   97 121.0 60
Alfredas Žarkauskas
61 Kamparas 55 Tomas Paliukaitis 1300.0 26.5   97 123.5 61
Modestas Atmanavičius
62-70 Kartais pažvejojam Remigijus Grinevičius 0.0 71 0.0 54.5 125.5 62-70
Vimantas Klevas
62-70 Vyčio žemė Vugandas Joniuškis 0.0 71 0.0 54.5 125.5 62-70
Martynas Sujetovas
62-70 Ryba Aurimas Buškevičius 0.0 71 0.0 54.5 125.5 62-70
Edgaras Dobrovolskis/Darius Šarkus
62-70 Omega Kęstutis Dopkevičius 0.0 71 0.0 54.5 125.5 62-70
Karolis Palaikis
62-70 SŽK Šprotas 1 Raimondas Jusys 0.0 71 0.0 54.5 125.5 62-70
Andrius Piliukaitis
62-70 Kaimynai Linas Balčiūnas 0.0 71 0.0 54.5 125.5 62-70
Darius Sumantas
62-70 Suzumarai Justas Balandis 0.0 71 0.0 54.5 125.5 62-70
Tomas Gruzdžiūnas
62-70 Darus Donatas Zarauskas 0.0 71 0.0 54.5 125.5 62-70
Darius Zarauskas
62-70 Kai didumo Artūras Katinas 0.0 71 0.0 54.5 125.5 62-70
Arminas Kazėnas
71 Dugnas Ričardas Leišys 1035.0 34   97 131.0 71
Andrius Sakalauskas
72 Vijukai Algis Gagelis 1010.0 35   97 132.0 72
Justinas Pipiras
73 Online Paulius Miltinis 900.0 37   97 134.0 73
Egidijus Nikolaitis
74 Zaraso Banga Viktoras Gravelis 875.0 39   97 136.0 74
Justinas Gravelis
75 Suvalkiečiai Ignas Puodžiukaitis 715.0 43   97 140.0 75
Gintarasb Grybas
76 Xranipex Alius Kubilius 660.0 46   97 143.0 76
Tadas Kalašnikas
77 Anykščių žvejų lyga 3 Šarūnas Paulaitis 620.0 48   97 145.0 77
Kipras Pakeltis
78 Žaibas Aurimas Laimutis 590.0 49   97 146.0 78
Darius Prunskas
79 Parazitai Vytautas Vitkauskas 585.0 50   97 147.0 79
Marius Čiupas
80 Ūla Kęstutis Ikasala 570.0 51   97 148.0 80
Nerijus Mataitis
81 Spiningavimas.lt Kaunas Kęstas Kontenis 560.0 52   97 149.0 81
Algis Mikalauskas
82 Žvynas Vaidas Grušauskas 505.0 54   97 151.0 82
Justinas Grušauskas
83-97 Komanda X Stanislav Antropik 0.0 71   97 168.0 83-97
Romualdas Daugirdas
83-97 U2O Karolis Moliejus 0.0 71   97 168.0 83-97
Kęstutis Zabulionis
83-97 Paulėtė Saulius Makarevičius 0.0 71   97 168.0 83-97
Egidijus Slašinskas
83-97 Be fantazijos Gintaras Matelis 0.0 71   97 168.0 83-97
Raimundas Griškevičius
83-97 Broliai Sabalai Edvinas Sabaliauskas 0.0 71   97 168.0 83-97
Audrius Sabaliauskas
83-97 Naujokas Stanislovas Rutkauskas 0.0 71   97 168.0 83-97
 
83-97 Siauriečiai Vytautas Mociūnas 0.0 71   97 168.0 83-97
Mindaugas Kruopis
83-97 Svilonis Ričardas Suchodelskas 0.0 71   97 168.0 83-97
Mantas Ivoškevičius
83-97 Bratkos Šarūnas Morkevičius 0.0 71   97 168.0 83-97
Arūnas Didžiulis
83-97 Broliai šaunuoliai Justinas Petronis 0.0 71   97 168.0 83-97
Linas Petronis
83-97 Kaunakiemis Liutauras Pocius 0.0 71   97 168.0 83-97
Ovidijus Uldinskas
83-97 Kėdainiai Gražvydas Noreika 0.0 71   97 168.0 83-97
Ričardas Kosovas
83-97 Utenis Gustas Juozelskis 0.0 71   97 168.0 83-97
Ramūnas Stundžia
83-97 Dubingio specialistai Karolis Eidukonis 0.0 71   97 168.0 83-97
Andrius Dubickas
83-97 Mutabor Kęstutis Banys 0.0 71   97 168.0 83-97
 

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

19 − 2 =