E. Vainalavičius: nebutum lietuvis jei nepaskustum lietuvio

Paskelbta iš bitės plius, autorius zvejy5
Neseniai isgirdau istorija kuria noreciau pasidalinti su jumis, buvau lengvai sokiruotas kauno skyriaus gamtos apsaugos vedejo veiksmais, taigi:
draugas pakauneje rades pastatytus kelis simtus metru tinklu ir turedanas Eugenijaus Vainilaviciaus asmenini telefona paskambino ir pranese apie tinklus, atsakymas buvo trumpas ir aiskus: Nebutum lietuvis, jei nepaskustum lietuvio ir numete rageli.
Tai realiai kilo klausimas kam ir ar isvis kaunui reikalingas GA skyrius, jei taip elgiasi jo vedejas besirupinantis aplinkos apsaugos reikalais, realiai Lietuvoje manau visiem visiskai nusispjaut i tokius poelgius tokiu zmoniu, todel bent jau cia pasidalinau turimomis ziniomis kaip dirba Kaune GA, galbut si zinute nelabai tinka naujienu skyriui, bet kazkaip norisi, kad kuo daugiau zmoniu suzinotu kas vyksta ir tada galbut kasnors prades keistis. Nes ima pyktis, o ka nors pakeisti kazin ar imanoma…


Algirdas Janavičius/Pikehunter
Nuo savęs, kaip gaudančiam šį rudenį Kuano mariose kas trečią dieną, pridėsiu – pastoviai matau nuo Kruonio HAE kairio kanalo kampo beveik kiekvieną dieną išplaukia ale verslininkai su medinuke (kurie su raudonu VW Transporter, ir toj būdelėj prie kanalo žuvis doroja). Ryte vakare plaukia. Ir grįžta į būdelę vos valtis vandens paviršiaus nesiekia. Jau nekalbu, kad jų tinklai tik 1 iš 10 pažymėtas yra. Reiškiasi kiti nelegalai. O šitų brakušų realiai niekas nekontroliuoja. Šį rudenį per kokia 15  žvejybų dar nemačiau, kad kas nors jų ant kranto lauktų. Pvz UK ir kitose šalyse yra kontroliuojanti inspekcija ir laukia ant kranto – matuoja žuvis ir baudžia už kiekvieną žuvį. Patikėkit kiek ir kokių Kauno marių ,,verslininkų” tinkluose egzempliorių tinkluose matėm. O kiek tokių ale ,,verslininkų” yra? Priešais Kapitoniškes pastoviai kitas didelis laivas kiekvieną rytą sėdi ir traukia tinklus-nemačiau, kad jų tinklai būtų sužymėti. Taip, kad stekenami mūsų vandenys totaliai:( Lietuva – failed.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

5 − one =