REZULATATAI IV etapo ir bendri. Kauno marios. 9–asis atviras Spiningavimas.lt čempionatas Tsuyoki taurė 2018

Šį savaitgalį pasibaigė devintasis atviras Spiningavimas.lt čempionatas. Nežiūrint į tai, kad šiemet dalyvio mokestis padvigubėjo, tačiau komandų skaičius sumažejo ne taip ženkliai. 2018 metų čempionate dalyvavo beveik 100 rimtai pasivaržyti pasiryžusių komandų. Kiekviename etape vyko įnirtinga kova. Iki pat ketvirto etapo nebuvo aiškių lyderių. Norint patekti bendroj įskaitoje  į pirmą dešimtuką-penkioliktuką reikėjo stabiliai kiekviename etape gerai gaudyti ir patekti bent į pirmą dvidešimtuką. Kova vyko labai įnirtingai. Tai džiugina. Tai siekia tobulėti, pasitemti kiekvieną komandą. Ir sekančiame jubiliejiniame 10-ajame Spiningavimas.lt čempionate laukia dar įdomesnės kovos.

Sveikiname varžybų nugalėtojus!!!

PP50 Utenis Gediminas Švilpa                        Žilvinas Žalėnas I vieta
SŽK Šprotas Evaldas Bernatonis                  Raimondas Jusis II vieta
Zero Justas Antanavičius                       Edgaras Gaučys III vieta

DĖKOJAME ČEMPIONATO RĖMĖJAMS: GALVAKABLIS.LT, TSUYOKI, GARMIN, LUCKY TACKLE, AKKOI, UAB NATOMIKA (SIMMS), E-PROMARINE.COM, UAB STRAIDERIS (RUNOS, JAXON, IRON WOLF),  

Fotoreportažas

Videoreportažas

2018 rezultatai_V11 – kopija-converted

1

2.jpg

P.S. Rasti raktai. Skambinti 864069444

Šiame etape dar buvo dalyvių neįsigilinusių į taisyklių naujoves iki galo. Žuvis sveriant ant vandens už kiekvieną žuvį dalyviui išduodama kortelė su žuvies svoriu. Grįžus į krantą kortelės pristatomos sekretoriatui duomenų suvedimui. (Taisyklių 1.11.1 punktas)

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

two × two =