Spiningavimas.lt 2012 m. čempionato III etapo ir bendras PROTOKOLAI,FOTO

       Praėjusį šeštadienį klubas Spiningavimas.lt jau antrą kartą per dvejus surengė eilinį III etapo varžybas Rubikių ežere (Anykščių rajone), į kurį suvažiavo 36 komandos iš įvairių Lietuvos kampelių. Šis etapas buvo sėkmingas 23 komandom – tiek komandų pagavo įskaitinius laimikius (ešerius virš 20 cm, lydekas virš 45 cm). Taip pat buvo pagauta ir kitų žuvų rūšių – pavyzdžiui keli virš kilogramo sveriantys gražuoliai karšiai, kurie godžiai ,,valgė” žvejų siūlomus masalus – pagrinde ,,valgomas gumas”. 
       Šios varžybos buvo sėkmingos tiems, kurie pasirinko lydekų, o ne ešerių, gaudymo strategiją. Jos nors ir vangokai, bet kibo. Ypač pirmas ir paskutines 1,5-2 varžybų valandas. Dviems komandoms (DARUS ir VIENGUNGIS)  pasisekė pagauti ir pakankamai solidžias 3,75 ir 3,68 kilogramo lydekas. Tai ir lėmė jų pergales šiame etape. Komanda DARUS (Donatas Zarauskas ir Viktoras Kalytis) surinkusi 4650 taškų užėmė I vietą. II vietą iškovojo VIENGUNGIS  Gediminas Vaitkevičius su 3680 taškų. III garbigoje vietoje – komanda UTENIS (Domas Kelpšas ir Gediminas Švilpa), 3190 taškai. IV vietoje komanda LYDEKA KAIP MEŠKA (Tomas Gruzdžiūnas ir Ronaldas Ragelis) – 2950 taškai. V vietoje komanda KABLYS (Jurgis Dabužinskas ir Egidijus Ivanauskas).
       Visos penkios komandos, o taip papildomai komanda DARUS už didžiausią žuvį, buvo apdovanotos pagrindinių rėmėjų UAB,,Straideris” (Jaxon, Runos), UAB,,Normark” (Rapala, Shimano, Sufix) įsteigtais prizais – ritėmis, spiningais, valais, vobleriais.
       Sveikiname visus varžybų dalyvius ir linkime geros kovos paskutiniame IV Kauno Marių etape (2012.10.13 dieną Šlienavoje). Kova, kaip matome iš bendros turnyrinės lentelės laukia tikrai atkakli ir įnirtinga, nes skirtumai tarp vietų vos 2-3 taškeliai ir kiekviena žuvis gali lemti aukštesnę vietą bendroje įskaitoje. Primename, kad viso čempionato I vietos nugalėtojai bus apdovanoti PVC valtimi ADVENTURE II vietos laimėtojai bus apdovanoti 600lt, III vietos – 400 lt vertės prizais. Taip pat tradiciškai bus apdovanoti ir etapo pirmų penkių vietų laimėtojai.
       Dėkojame varžybų rėmėjams UAB,,Straideris” (Jaxon, Runos), UAB,,Normark” (Rapala, Shimano), UAB,,Laivo sandėlis” (Adventure, Quicksilver, Mercury ir kt).

Spiningavimas.lt 2012 m. čempionato III etapo (Rubikiai) PROTOKOLAS

www.spiningavimas.lt/files/Tik_2012_III_etapas_Rubikiai_protokolas.xls 

Spiningavimas.lt 2012 m. čempionato BENDRAS I-II-III etapų PROTOKOLAS

www.spiningavimas.lt/files/2012_triju_etapu_bendras_protokolas.xls

* I etape viso dalyvavo 37 komandos, 29 komandų gavo taškus, likusios užėmė 30-37 vietą t.y užėmė 30+37=67/2=33,5 vietą  
* II etape viso dalyvavo 32 komandos, 20 komandų gavo taškus, likusios užėmė 21-32 vietą t.y užėmė 21+32=53/2=26,5 vietą  
* III etape viso dalyvavo 36 komandos, 23 komandų gavo taškus, likusios užėmė 24-36 vietą t.y užėmė 24+36=60/2=30 vietą  
* Komandos nedalyvavusios I arba II etape gauna tiek baudos taškų, kiek tame etape, kuriame nedalyvavo, buvo dalyvių.  
PRIMENAME, kad užskaitomi 3 iš 4 geriausi komandos etapų rezultatai.  Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

3 − 1 =