Spiningavimas.lt varžybų finalinis III etapas. REZULTATAI

 Praėjusį savaitgalį prie Rubikių ežero įvyko III finalinis 2011 metų Spiningavimas.lt varžybų III finalinis etape, kuriame dalyvavo net 49 komandos iš įvairių šalies kampelių. Viso per tris etapus dalyvavo rekordinis 78 komandų skaičius. Tarp, kurių, beje, buvo ir kelios merginos-spiningautojos. Skelbiame galutinius III etapo ir visų varžybų rezultatus. Sveikiname III etapo ir viso čempionato nugalėtoją ,,Anykščių žvejų lygos I komandą” (broliai Daumantas ir Simonas Juzėnai). Trečiąją vietą III etape ir atrąją vietą bendroje įskaitoje pelne komanda ,,Ant bangos 7″ (Martynas Savickas ir Darius Jakiūnas), Trečiąją vietą Rubikių etape užėmė komanda ,,Tūnantis vobleris” (Nerijus Zabolskis ir Aidas Kisielius), o bendroje čempionato įskaitoje trečiąją vietą užėmė komanda ,,Kabliai” (Dainius Zamblauskas ir Kęstutis Žilionis). Dėl skubėjimo ir nenoro ilgai užlaikyti komandų narių skaičiuojant rezultatus įsivėlė 2 klaidelės:
- III etapo V vietos laimėtojai turėjo būti komandą ,,Utenis 1″ (Gediminas Švilpa ir Domas Kelpšas). Labai atsiprašome jų ir kviečiame susisiekti su organizatoriais dėl prizų atsiėmimo.
– Viso čempionato trečiosios vietos tikrieji laimėtojai yra komanda ,,Kabliai” (Dainius Zamblauskas ir Kęstutis Žilionis). Nuoširdžiai atsiprašome, kad apdovanojimų ceremonijoje jie nebuvo paminėti. Iš visos širdies sveikiname.

2011 JAXON Rubikiai Rezultatai


P.S. Neužilgo bus įkelta fotoreportažas
klubas Spiningavimas.lt

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

one × 4 =